Publikováno 19. dubna 2023 | Aktualizováno 10. listopadu 2023

Skip Pay: Recenze a první nákup do 1 000 Kč zdarma

Skip Pay: Recenze a první nákup do 1 000 Kč zdarma

Jak už název připomíná, Skip Pay je šikovná služba pro odložení platby. Zákazníci vlastnící tuto kartu mají při online nákupech spoustu výhod. V tomto článku čtenářům přiblížím Skip Pay kartu, její recenze, výhody i nevýhody a všechny důležité informace včetně poplatků.

  • Uživatelé Skip Pay karty mohou kromě odložení své platby získat také dopravu zdarma, prodloužit si záruční dobu a třeba získat i odměnu za nákup.
  • V rámci vánoční akce dostanete při aktivaci karty Plus 2 200 Kč na nákupy. Můžete tak s klidem nakoupit vánoční dárky.
  • Skip Pay Plus je zcela zdarma a navíc běžně na svůj první nákup získáte až 100% slevu (do 1 000 Kč) – nyní je to 2 200 Kč. Služba Skip Pay je bezpečná, bez poplatků a zcela zdarma.
  • Odložená platba je pro neověřený účet 14 dnů, pro ověřený účet je to 50 dnů. Služba Skip Pay má u zákazníků velice pozitivní recenze.

Co je Skip Pay?

Skip Pay je karta, díky které si můžete odložit svou platbu v online obchodech. Má však mnohem více výhod, než jen tu, že nemusíte čekat na výplatu. Pokud se zbožím nebudete spokojení (nebo dorazí poničené), můžete jej jednoduše vrátit a vyhnete se dlouhému čekání na vrácení peněz, protože Skip Pay za vás u daného obchodníka nákup uhradila.

Skip Pay se v minulosti jmenovala Mall Pay a patřila pod skupinu MALL Group a bylo možné ji využívat pouze v internetovém obchodě Mall. Nyní již Skip Pay spolupracuje s bankou ČSOB, čímž se rozšířilo pole působnosti této služby i na další obchody. Některé z nich najdete v seznamu níže.

Skip Pay má pro své zákazníky zajímavý bonusový program, ve kterém dostanete za každých utracených 100 Kč jednu korunu, které si můžete našetřit a poté využít za různé odměny, mezi kterými mohou být slevy nebo doprava zdarma.

Skip Pay platební karta

Platební karta Skip Pay funguje stejně jako běžná platební karta při platbách v kamenných obchodech. Oproti běžným platebním kartám má Skip Pay výhodu v odložení platby, cashbacku (vrácení části pěněz) a navíc lze kartu využít dvakrát ročně k proplacení služeb na řemeslníka do 3 000 Kč.

K získání fyzické karty Skip Pay potřebujete mít aktivovaný účet Plus. Poté si můžete o kartu zažádat ve svém účtu Skip Pay. Skip Pay Plus je zcela zdarma a navíc získáte první nákup se 100% slevou. A to se vyplatí.

V rámci vánoční akce dostanete při aktivaci karty Plus pouze nyní 2 200 Kč na nákupy! K tisícovce dostanete ještě 12×100 Kč na nákupy. Můžete tak s klidem nakoupit vánoční dárky a navíc je zaplatit až po Vánocích – třeba pro případ, že byste některé vraceli.

Poplatky za Skip Pay

Služba Skip Pay je bez poplatků a zcela zdarma. Můžete si bez výčitek založit a vést účet. Jinak je to v případě, když nestihnete včas uhradit závazky. Odložená platba Skip Pay je u neověřeného účtu 14 dnů, u ověřeného 50 dnů. V době splatnosti tedy musíte mít na účtě částku, kterou jste na kartu již utratili.

Pokud nestihnete závazky splatit včas, čeká vás pokuta. Skip Pay vám nabídne ještě dalších 5 dnů na zaplacení svých závazků, za které si účtuje 100 Kč. Pokud ani v tuto dobu nestihnete zaplatit, můžete si opět prodlužovat čas na splacení o dalších 5 dnů. Maximálně můžete splátku posunout o 20 dnů. Za každé prodloužení vás čekají sankce, a ačkoliv nejsou nijak zvlášť vysoké, doporučujeme platit si své závazky včas. Nepravidelné splácení bude mít vliv na vaši platební morálku.

Obchody Skip Pay

V současné době existuje několik obchodů a služeb, ve kterých můžete platit pomocí Skip Pay. Tady je seznam některých z nich:

Výhody Skip Pay

Služba Skip Pay má mnoho výhod. Bezesporu největší výhodou je to, že je Skip Pay bezplatná služba, která vám může dobře posloužit. Placení je velice snadné a bezpečné, navíc je možné dostat spoustu příjemných bonusů, mezi které patří například doprava zdarma. S kartou lze platit také v obchodech a v případě potřeby vybírat hotovost. Velkou výhodou je také zákaznická podpora Skip Pay, která funguje na online chatu, messengeru nebo telefonicky či na emailu.

Užitečné odkazy:

Skip Pay – recenzer.cz

Skip Pay recenze – 5nej.cz

Jak Skip Pay hodnotí zákazníci – skippay.cz

5/5 - (13 votes)
Autor článku

Klára Roubová

Při psaní se cítím jako ryba ve vodě. Je to ideální koníček, nejlepší práce a skvělá příležitost, jak pomoct čtenářům získat užitečné informace, které jsou podloženy důkladným průzkumem. Výsledkem jsou srozumitelné články, které čtenáře prostě baví číst.

error: Content is protected !!