Publikováno 19. dubna 2023 | Aktualizováno 13. dubna 2024

Skip Pay: Recenze a první nákup do 1 000 Kč zdarma

Skip Pay: Recenze a první nákup do 1 000 Kč zdarma

Jak už název připomíná, Skip Pay je šikovná služba pro odložení platby. Zákazníci vlastnící tuto kartu mají při online nákupech spoustu výhod. V tomto článku čtenářům přiblížím Skip Pay kartu, její recenze, výhody i nevýhody a všechny důležité informace včetně poplatků.

  • Uživatelé Skip Pay karty mohou kromě odložení své platby získat také dopravu zdarma, prodloužit si záruční dobu a třeba získat i odměnu za nákup.
  • Skip Pay Maxi je zcela zdarma a navíc běžně na svůj první nákup získáte až 100% slevu (do 1 000 Kč). Služba Skip Pay je bezpečná, bez poplatků a zcela zdarma.
  • Odložená platba je pro neověřený účet 14 dnů, pro ověřený účet je to 50 dnů. Služba Skip Pay má u zákazníků velice pozitivní recenze.

Co je Skip Pay?

Skip Pay je karta, díky které si můžete odložit svou platbu v online obchodech. Má však mnohem více výhod, než jen tu, že nemusíte čekat na výplatu. Pokud se zbožím nebudete spokojení (nebo dorazí poničené), můžete jej jednoduše vrátit a vyhnete se dlouhému čekání na vrácení peněz, protože Skip Pay za vás u daného obchodníka nákup uhradila.

Skip Pay se v minulosti jmenovala Mall Pay a patřila pod skupinu MALL Group a bylo možné ji využívat pouze v internetovém obchodě Mall. Nyní již Skip Pay spolupracuje s bankou ČSOB, čímž se rozšířilo pole působnosti této služby i na další obchody. Některé z nich najdete v seznamu níže.

Skip Pay má pro své zákazníky zajímavý bonusový program, ve kterém dostanete za každých utracených 100 Kč jednu korunu, které si můžete našetřit a poté využít za různé odměny, mezi kterými mohou být slevy nebo doprava zdarma.

Skip Pay platební karta

Platební karta Skip Pay funguje stejně jako běžná platební karta při platbách v kamenných obchodech. Oproti běžným platebním kartám má Skip Pay výhodu v odložení platby, cashbacku (vrácení části pěněz) a navíc lze kartu využít dvakrát ročně k proplacení služeb na řemeslníka do 3 000 Kč.

K získání fyzické karty Skip Pay potřebujete mít aktivovaný účet Maxi. Poté si můžete o kartu zažádat ve svém účtu Skip Pay. Skip Pay Maxi je zcela zdarma a navíc získáte první nákup se 100% slevou. A to se vyplatí.

Poplatky za Skip Pay

Služba Skip Pay je bez poplatků a zcela zdarma. Můžete si bez výčitek založit a vést účet. Jinak je to v případě, když nestihnete včas uhradit závazky. Odložená platba Skip Pay je u neověřeného účtu 14 dnů, u ověřeného 50 dnů. V době splatnosti tedy musíte mít na účtě částku, kterou jste na kartu již utratili.

Pokud nestihnete závazky splatit včas, čeká vás pokuta. Skip Pay vám nabídne ještě dalších 5 dnů na zaplacení svých závazků, za které si účtuje 100 Kč. Pokud ani v tuto dobu nestihnete zaplatit, můžete si opět prodlužovat čas na splacení o dalších 5 dnů. Maximálně můžete splátku posunout o 20 dnů. Za každé prodloužení vás čekají sankce, a ačkoliv nejsou nijak zvlášť vysoké, doporučujeme platit si své závazky včas. Nepravidelné splácení bude mít vliv na vaši platební morálku.

Obchody Skip Pay

V současné době existuje několik obchodů a služeb, ve kterých můžete platit pomocí Skip Pay. Tady je seznam některých z nich:

Výhody a nevýhody Skip Pay

Výhody:

Služba Skip Pay má mnoho výhod. Bezesporu největší výhodou je to, že je Skip Pay bezplatná služba, která vám může dobře posloužit. Placení je velice snadné a bezpečné, navíc je možné dostat spoustu příjemných bonusů, mezi které patří například doprava zdarma. S kartou lze platit také v obchodech a v případě potřeby vybírat hotovost. Velkou výhodou je také zákaznická podpora Skip Pay, která funguje na online chatu, messengeru nebo telefonicky či na emailu.

Nevýhody:

Jako nevýhodu Skip Pay bych neoznačila nejspíš nic. Jediná potíž nastává v případě, kdy byste včas nesplatili všechny peníze, kterými jste v rámci odložené platby platili. Skip Pay vás však několikrát včas upozorní, abyste nezapomněli.

Nejčastější otázky

❓Je Skip Pay Maxi opravdu zdarma?

Ano, přesně tak. U balíčku Skip Pay Maxi neplatíte žádné poplatky. Pokud budete při využívání odložené platby dodržovat termíny (tzn. budete mít na účtu peníze v době, kdy je máte vrátit), pak je Skip Pay zcela bez poplatků. Poplatky jsou pouze v případě, pokud peníze z odložené platby na Skip Pay včas nevrátíte.

❓Skip Pay nabízí platbu na třetinu. Kolikrát ji můžu využít?

Platbu na třetinu (rozdělení platby do několika měsíců) můžete využít až 4x ročně. Je to proto, že na zaplacení jedné objednávky máte obvykle 3 měsíce, tudíž můžete mít po celý rok aktivní vždy jedno rozdělení platby.

❓Jaký úrok je na Skip Pay kartě?

Na Skip Pay kartě neplatíte žádný úrok, platit s ní můžete bez obav. Opět platí pravidlo, že musíte mít v době splatnosti peníze včas na účtu.

4.6/5 - (42 votes)
Autor článku

Aneta Susedíková

Při psaní se cítím jako ryba ve vodě. Je to ideální koníček, nejlepší práce a skvělá příležitost, jak pomoct čtenářům získat užitečné informace, které jsou podloženy důkladným průzkumem. Výsledkem jsou srozumitelné články, které čtenáře prostě baví číst.

error: Content is protected !!