Publikováno 6. února 2024

Dálniční známka pro rok 2024 zdarma: Jak ji získat?

Dálniční známka pro rok 2024 zdarma: Jak ji získat?

Do konce února 2024 je možnost získat dálniční známku zcela zdarma. Postup je zcela jednoduchý a nic nestojí. V tomto článku vysvětlím, jak a kde ji získat.

  • Elektronická dálniční známka se bude v roce 2024 zdražovat. Její cena pro klasická vozidla bude 2 300 Kč, takže se dálniční známka zdarma bude letos rozhodně hodit.
  • Dálniční známku můžete do 29. února 2024 získat zcela zdarma, pokud se zaregistrujete jako nový klient u Skip Pay.
  • Skip Pay je služba, která vám umožňuje koupit si zboží či službu a díky odložené platbě zaplatit až za 50 dní.

Dálniční známka pro rok 2024 zdarma: Jak ji získat?

Dálniční známka stála mnoho let stejnou částku, v roce 2024 nás ale čeká její významné zdražení. Každý, kdo může, se na ní snaží maximálně ušetřit. A přesně na to se v dnešním článku zaměřím.

Dálniční známku můžete bezplatně získat se službou Skip Pay, a to za předpokladu, že ještě nejste jejími klienty. Pro nově registrované zákazníky je tento benefit k dispozici pouze do 29. února 2024. K tomu dostanete ještě 12×100 Kč na nákupy, takže by byla velká škoda toho nevyužít.

Jak tedy postupovat? Stačí se zaregistrovat na Skip Pay a zvolit si účet Skip Pay Plus, a poté nakoupit dálniční známku na portálu edalnice.cz, kde zaplatíte Online kartou – k platbě použijete právě svou Skip Pay kartu.

Nemusíte čekat na to, až vám fyzická karta dorazí domů, můžete si dálniční známku pořídit hned poté, co si svůj účet aktivujete. Podmínkou pořízení dálniční známky zdarma je pouze to, že se musí jednat o úplně první nákup s touto kartou. Váš první nákup tedy musí být právě dálniční známka na portálu edalnice.cz. Pak už ve svém Skip Pay přehledu za několik dní zaznamenáte 100% slevu na dálniční známku, a můžete nakupovat vesele dál. Každý měsíc po dobu jednoho roku dostanete na nákupy stovku navíc.

Co je Skip Pay?

Skip Pay je šikovná služba, díky které můžete odložit svou platbu a přesto si koupit to, co zrovna potřebujete. Na zaplacení budete mít až 50 dní. To se hodí třeba v případě, kdy si chcete něco vyzkoušet, ale ještě nevíte, jestli vám daná věc bude sedět. Pokud ne, můžete ji s klidem vrátit a nic nezaplatit. Skip Pay můžete využít také v případě, kdy si třeba chcete něco pořídit, ale zbývá vám ještě několik dnů do výplaty. Celou recenzi si můžete přečíst zde.

5/5 - (2 votes)
Autor článku

Adéla Novotná

Nejraději mám cestování a zdravý životní styl. Své zkušenosti ráda sdílím dál čtenářům, tak jako to dělám na webu Kapitalio.

error: Content is protected !!