Publikováno 2. května 2024

Přezutí nebo nové pneu se slevou 1000 Kč → návod, jak slevu získat (KVĚTEN 2024)

Přezutí nebo nové pneu se slevou 1000 Kč → návod, jak slevu získat (KVĚTEN 2024)

Musíte přezout ze zimních pneumatik na letní, ale vaše peněženka protestuje? Pak by se vám mohla líbit sleva 1000 Kč na přezutí nebo nové pneu, kterou můžete uplatnit zcela jednoduše a bez závazků. Pojďte se podívat, jak slevu získat.

  • Ať už se letos chystáte pneumatiky jen přezouvat a nebo si rovnou pořídit nové, zpozorněte. Pro všechny, kdo ještě nemají přezutí za sebou, máme tip na skvělou slevu.
  • Díky časově omezené akci od Skip Pay si můžete při aktivaci bezplatného balíčku MAXI užít zaslouženou slevu, která vám rozzáří jaro.
  • V článku vám ukážu kompletní návod, jak letos ušetřit nějaké korunky a získat příjemnou slevu na přezutí nebo nové pneu.

Přezutí nebo nové pneu se slevou 1000 Kč → návod, jak slevu získat

Dvakrát ročně přezouvat pneumatiky je nepříjemná, ale většinou nutná investice. Tentokrát naštěstí můžete ušetřit, a to díky akci od Skip Pay. Od 20. března 2024 až do odvolání můžete získat slevu až 1000 Kč, pokud se zaregistrujete na Skip Pay a pořídíte si balíček MAXI. Pro uplatnění slevy se musí jednat o úplně první platbu, kterou se svou novou Skip Pay kartou uděláte. Skvělé na tom je to, že je tato akce zcela zdarma a k ničemu se neupíšete.

Skip Pay má spoustu výhod. Tou pravděpodobně největší je možnost si oddálit svou platbu v online obchodech až o 50 dní. To znamená, že můžete vesele nakupovat klidně i před výplatou a nebudete za to platit žádné poplatky ani úroky. A to je v dnešním světě vysokých úroků skvělé, nemyslíte?

Skip Pay nabízí dva balíčky, oba jsou zcela bezplatné. Pro získání slevy na pneu si musíte aktivovat balíček MAXI. Celou recenzi na Skip Pay si můžete přečíst tady.

Registrace je rychlá, stačí vyplnit potřebné údaje (jméno, e-mail, telefonní kontakt) a pak přidat další údaje, které jsou nutné pro ověření. Nezapomeňte, že pro získání slevy potřebujete balíček MAXI. Jakmile bude váš účet ověřen a schválen, přijde vám od Skip Pay karta (tu lze použít i virtuálně). Touto kartou už jen zaplatíte v servisu nebo v obchodě s pneumatikami a počkáte, než se vám z účtu odečte sleva 1000 Kč. Nezapomeňte, že to musí být vaše úplně první platba po získání balíčku MAXI.

Nejčastější otázky

❓Je služba Skip Pay opravdu zdarma?

Ano, Skip Pay je zdarma. Balíčky MINI i MAXI jsou bezplatné a stejně tak neplatíte ani za odloženou platbu. Poplatky by vás čekaly jen v případě, když byste si peníze na účet nestihli nahrát včas (většinou do 50 dní).

❓Do kdy platí akce se slevou na pneu?

Skip Pay neuvádí, do kdy akce trvá. Je tedy vhodné ji využít co nejdříve, protože může kdykoliv skončit. Akce byla zahájena 20. března 2024.

❓V jakých online obchodech lze nakupovat se Skip Pay kartou?

Některé e-shopy, ve kterých lze se Skip Pay nakupovat, najdete v naší recenzi, ty další pak objevíte na stránkách Skip Pay.

5/5 - (4 votes)
Autor článku

Aneta Susedíková

Při psaní se cítím jako ryba ve vodě. Je to ideální koníček, nejlepší práce a skvělá příležitost, jak pomoct čtenářům získat užitečné informace, které jsou podloženy důkladným průzkumem. Výsledkem jsou srozumitelné články, které čtenáře prostě baví číst.