Publikováno 9. listopadu 2023

Skip Pay rozdává 2 200 Kč na nákupy s kartou Plus

Skip Pay rozdává 2 200 Kč na nákupy s kartou Plus

Služba Skip Pay je připravena na Vánoce. Svým zákazníkům nyní nabízí až 2 200 Kč na nákupy s platební kartou Plus. Kromě toho si můžete nakoupit a zboží zaplatit až za 50 dnů. Nakupte si vánoční dárky a zaplaťte je klidně až po Vánocích.

Skip Pay rozdává 2 200 Kč na nákupy s kartou Plus: Jak je získat?

Aktivace platební karty Plus od Skip Pay se nyní vyplatí nejvíc. Dostanete totiž na první nákup 1 000 Kč slevu a k tomu ještě 12x 100 Kč na další nákupy. Skip Pay je bezplatná služba, nemusíte se tedy bát žádných skrytých poplatků. V případě odložených nákupů je však nutné si pohlídat termín, do kdy si musíte peníze na účet poslat.

A kde můžete nakoupit? Ve všech internetových e-shopech, které Skip Pay uvádí na svém webu. Patří mezi ně široká škála internetových obchodů, kde si nakoupíte oblečení, kosmetiku, elektroniku, potraviny a mnoho dalších.

Pokud tuto užitečnou službu ještě neznáte, prozkoumejte Skip Pay recenze, kde jsme už dříve shrnuli ty nejdůležitější informace.

Platební karta Skip Pay Plus

Platební karta Skip Pay Plus funguje jako kreditka. Právě díky ní dostanete peníze na nákupy a získáte možnost si svou platbu odložit až o 50 dní. Pokud stihnete peníze včas na účet vracet, nezaplatíte ani korunu. Další výhodou je to, že s kartou můžete vybírat zdarma v bankomatech ČSOB a také kdekoliv po světě. Vyplatí se pořízení karty Plus? Rozhodně ano, protože při řádném plnění podmínek nemáte co ztratit.

Pro získání Skip Pay karty Plus se stačí registrovat a ověřit svou totožnost a platební schopnosti. Pak už zbývá jen počkat několik dní, než vám karta přistane ve vaší domovní schránce. Pak můžete hned začít platit. Virtuální kartu můžete začít používat hned po dokončení registrace, která trvá přibližně 10 minut.

Co je Skip Pay

Skip Pay (dříve mallpay) je služba spadající pod společnost ČSOB, díky které nemusíte za své nákupy platit hned, ale až za několik týdnů či měsíců. Nejlepší na tom je, že za to nezaplatíte žádný poplatek. Pokud tedy potřebujete nakoupit třeba dárky k Vánocům, ale váš měsíční finanční rozpočet vám nedovolí nakoupit všechno, co potřebujete, pak Skip Pay oceníte. Dárky můžete zaplatit klidně až za 50 dní, tedy po Vánocích.

Kromě odložené platby budete mít mnoho výhod, které byste jinak při svých online nákupech neměli. Patří mezi ně například bezplatná prodloužená záruka či pojištění zboží.

5/5 - (1 vote)
Autor článku

Adéla Novotná

Nejraději mám cestování a zdravý životní styl. Své zkušenosti ráda sdílím dál čtenářům, tak jako to dělám na webu Kapitalio.