Publikováno 26. dubna 2024

Vigoshop recenze: Negativní zkušenosti zákazníků přibývají

Vigoshop recenze: Negativní zkušenosti zákazníků přibývají

Vigoshop.cz je slovinský e-shop nabízející velmi levné zboží, které láká na zajímavé slevy. Jaké jsou recenze a zkušenosti zákazníků s tímto obchodem? Vyplatí se zde nakoupit? Na to se zaměřím na následujících řádcích.

Vigoshop recenze

Internetový obchod Vigoshop.cz nabízí pestrý sortiment zboží od elektroniky a spotřebičů až po hračky a oblečení. V nabídce nechybí ani věci pro zahradu, sport i volný čas.

Provozovatelé e-shopu Vigoshop vlastní i další online obchody, které nemají příliš dobré recenze. Patří mezi ně například Frilla.cz a SuperZebra.cz.

Vigoshop.cz patří mezi jeden z mnoha e-shopů, které dodávají zboží z asijských zemí — to vysvětluje nízké ceny, které jsou velmi lákavé. Pokud odsud plánujete něco objednat, doporučuji počítat s tím, že vás kvalita zboží s největší pravděpodobností příliš nenadchne.

Ačkoliv má Vigoshop na první pohled spoustu výhod, mezi které patří například nízké ceny, lákavé slevy a rozmanitý výběr zboží, negativa rozhodně převažují. Zákazníci mají potíže s e-shopem vůbec nějak komunikovat, čekají na dodání zboží příliš dlouho a často není brán zřetel na reklamace, kterou zákazníci vyžadují nejčastěji z důvodu poškozeného zboží či nekompletních objednávek.

Recenze a zkušenosti zákazníků s e-shopem Vigoshop

Zkušenosti zákazníků jsou velmi různorodé. Někteří jsou s nákupem spokojeni, jiní mají závažné potíže, které se e-shop nenamáhá nijak řešit. Jedná se zejména o tyto:

 • Doba doručení trvá příliš dlouho
 • Na reklamace není brán zřetel
 • Zboží je nekvalitní nebo rozbité
 • Zboží je poškozené
 • Objednávka není kompletní
 • Komunikace s e-shopem je nepříjemná
 • Některým zákazníkům se nedaří se zákaznickou podporou spojit vůbec
 • Zákazník vrátí zboží na vlastní náklady, ale peníze zpět již nedostane
 • Zboží vůbec nedorazí

Kontakt a provozovatel e-shopu Vigoshop

Pokud zaznamenáte jakékoliv potíže s vaší objednávkou, můžete e-shop zkusit kontaktovat, a to zejména na e-mail nebo telefon.

 • E-mail: info@vigoshop.cz
 • Telefon: 296 849 821

Provozovatelem a majitelem e-shopu Vigoshop.cz je společnost HS PLUS d.o.o., která pochází ze Slovinska. Sídlo společnosti je Gmajna 8, SI-1236 Trzin, Slovinsko.

Nakupovat nebo nenakupovat na Vigoshop.cz?

E-shop Vigoshop.cz není vyloženě rizikový, avšak nějaké riziko s objednávkou zde rozhodně je (viz. výše zmíněné potíže zákazníků). Zákazníci píší negativní recenze, které stále přibývají, na mnoha portálech, takže se nejedná o výjimečné události. Společnost má velmi špatné hodnocení také na portálu Heureka. Najdou se však i pozitivní recenze zákazníků, kteří se svým nákupem žádný problém neměli. Osobně vám ale i tak nákup na tomto e-shopu nedoporučuji.

5/5 - (3 votes)
Autor článku

Adéla Novotná

Nejraději mám cestování a zdravý životní styl. Své zkušenosti ráda sdílím dál čtenářům, tak jako to dělám na webu Kapitalio.