Publikováno 22. dubna 2024

SuperZebra.cz recenze: Rizikový nebo bezpečný nákup?

SuperZebra.cz recenze: Rizikový nebo bezpečný nákup?

SuperZebra je další z podivných e-shopů, které vyvolávají horlivé diskuze mezi zákazníky. Je nákup rizikový, nebo se jedná o bezpečný obchod, u kterého se není o co bát? Na to se zaměřím v tomto článku.

  • Většina dostupných recenzí na internetu jsou negativní, zákazníci mají problém zejména s kvalitou zboží, komunikací e-shopu a nekompletními objednávkami.
  • Česká obchodní inspekce nemá obchod SuperZebra.cz na seznamu rizikových e-shopů, přesto zde však nelze nákup doporučit.
  • E-shop vlastní slovinská firma HS PLUS d.o.o., která provozuje i další e-shopy, které nepatří mezi důvěryhodné. Mezi ně patří například Frilla.

SuperZebra.cz recenze: Rizikový nebo bezpečný nákup?

Internetový obchod SuperZebra.cz má v nabídce zboží nejrůznějšího druhu. Zákazníci si mohou nakoupit věci do domácnosti, na zahradu, dekorace, ale i oblečení či hračky a mnoho dalšího. Při návštěvě tohoto e-shopu vám nejspíš o oko zavadí všudypřítomné slevy, které najdete u každého produktu. Jak to tedy s tímto obchodem je?

SuperZebra.cz není na seznamu ČOI, přesto může být rizikový

Česká obchodní inspekce (ČOI) nemá obchod SuperZebra.cz na svém seznamu rizikových e-shopů — a to nejspíš proto, že se na webu nachází všechny dostupné informace o provozovateli a kontakty. Pokud byste se ale zaměřili na recenze a zkušenosti samotných zákazníků, přišli byste na to, že tento e-shop rozhodně lze považovat za rizikový.

Recenze a zkušenosti zákazníků na e-shop SuperZebra.cz

Zákazníci mají zkušenosti různorodé, většina se však může shodnout na názoru, že zboží rozhodně nelze považovat za kvalitní. Ačkoliv jsou někteří zákazníci se svou objednávkou spokojeni, velká spousta lidí má problém opačný — toto jsou nejčastější potíže s objednávkami zákazníků:

  • Objednávka dorazila nekompletní nebo se špatným zbožím
  • Potíže při snaze zboží reklamovat či vrátit
  • Nedostatečná a arogantní komunikace e-shopu
  • Dlouhé čekání na vrácení peněz — někteří se stále nedočkali
  • Objednávka nedorazila vůbec

Velmi špatné recenze se nacházejí na sociálních sítích e-shopu, kde mají pouze 1,4 hvězdičky, další negativní recenze si lze přečíst na portálu VašeStížnosti, negativní komentáře se hromadí i na portálu Firmy.cz.

Kontakty a provozovatel e-shopu SuperZebra.cz

Provozovatelem e-shopu je slovinská firma HS PLUS d.o.o. se sídlem na adrese Gmajna 10, SI-1236 Trzin. Na webu najdete i veškeré kontakty, které potřebujete pro komunikaci s obchodem. Zaměstnanci e-shopu by měli být k dispozici každý pracovní den od 8:00 do 19:00 a o víkendech od 9:00 do 14:00 hodin.

  • E-mail: info@superzebra.cz
  • Telefon: +420 296 849 824

Shrnutí:

Ačkoliv e-shop SuperZebra.cz není Českou obchodní inspekcí uváděn jako rizikový, nákup vám doporučit nemůžu. Většina dostupných recenzí zákazníků jsou negativní a s e-shopem má každou chvíli někdo nějaké potíže. Problém spočívá zejména v nekvalitním zboží a špatné komunikaci, jistotu člověk nemá ani v tom, jestli mu objednávka vůbec dorazí kompletní.

5/5 - (3 votes)
Autor článku

Adéla Novotná

Nejraději mám cestování a zdravý životní styl. Své zkušenosti ráda sdílím dál čtenářům, tak jako to dělám na webu Kapitalio.