Publikováno 17. dubna 2024

Running sushi Brno: Tipy na nejlepší restaurace

Running sushi Brno: Tipy na nejlepší restaurace

Popadla vás chuť na sushi a chcete si vychutnat to nejlepší running sushi ve městě? Připravila jsem tipy na nejlepší running sushi včetně hodnocení, abyste si mohli vybrat restauraci přesně podle svých představ.

Running sushi Brno: Tipy na nejlepší restaurace

I v Brně si můžete zajít na oblíbené running sushi, ačkoliv tady nenajdete tolik restaurací, jako třeba v Praze. V celém Brně se nachází pouze čtyři running sushi restaurace, které si v tomto článku představíme a zaměříme se i na jejich hodnocení.

1) Sakura’s Running Sushi

Hodnocení: 4,4 ⭐️

Sakura’s Running Sushi se nachází ve Vaňkovce a právem je nejlepší running sushi restaurace v celém Brně. Personál je milý, pravidelně odklízí talířky ze stolu, ale hlavně je zde sushi čerstvé a chutné — zkrátka nebudete zklamaní. Podle zákazníků je zde rozmanitý výběr sushi, spokojení budou dokonce i ti, kdo ryby nejí. Restaurace nabízí i poměrně dost teplých pokrmů, ovoce a sladkých dezertů.

V Sakura’s Running Sushi je často plno, takže vám doporučuji udělat si rezervaci.

Adresa: Galerie Vaňkovka – Ve Vaňkovce 1, 602 00 Brno-střed-Trnitá

2) Running sushi Wang

Hodnocení: 4,3 ⭐️

Running sushi Wang patří mezi druhou oblíbenou volbu zákazníků. Sushi je tady zase o trochu jiné než v případě Sakura’s Running Sushi, často je zdobené kaviárem či majonézou. Na výběr je i z teplých pokrmů, takže s sebou můžete vzít klidně i někoho, kdo nejí sushi — narazíte zde na nudle, kuřecí kousky, krevety či mušle. Podle některých zákazníků může být někdy rýže trochu oschlá.

Adresa: Jánská 453, 602 00 Brno

3) Koinobori Running Sushi

Hodnocení: 4,2 ⭐️

Koinobori Running Sushi se nachází v OC Futurum a pokud se sem vydáte, vedle nešlápnete. Hodnocení je stále poměrně vysoké a restaurace má denně plno zákazníků, kteří odchází spokojení. Kvalita ale podle zákazníků ale není taková, jako v případě jiných restaurací. Občas se může stát, že bude ‚jezdit‘ málo talířků se sushi, často se také opakuje to samé sushi a vy pak nemusíte mít příliš na výběr.

Adresa: OC Futurum – Vídeňská 132/100, 619 00 Brno-Jih

4) Taiwan Bento – Running sushi

Hodnocení: 4,1 ⭐️ – Nedoporučuji

Poslední running sushi restaurace v Brně je Taiwan Bento, která má nejnižší hodnocení a bohužel vám ji úplně doporučit nemůžu. Ačkoliv jsou zákazníci, kteří s restaurací nemají problém, objevila jsem v recenzích i jedince, kteří měli po jídle v této restauraci střevní potíže. Spousta zákazníků uváděla, že v restauraci bylo velmi málo talířků se sushi a mnoho z nich se sem po druhé již nevydá.

Adresa: OC LETMO – Josefská 25, 602 00 Brno-střed

Nejčastější otázky

❓Kolik je v Brně running sushi restaurací?

V Brně jsou skutečně pouze čtyři running restaurace, tak jak uvádím v článku. Můžete vyrazit ale i do klasických sushi restaurací či bister, kde si na sushi pochutnáte a pravděpodobně vás to vyjde i levněji (pokud nejste příliš velký jedlík).

❓Mají v running sushi restauracích i vegetariánské sushi?

Ano, running sushi restaurace nabízí i vegetariánské sushi, nelze však předem s jistotou říct, jestli tam zrovna při vaší návštěvě bude, protože nabídka může být každý den trochu jiná.

❓Kde je nejlepší sushi v ČR?

To nejlepší runnning sushi si dopřejete pravděpodobně v Praze. Oblíbené je zejména Sakura’s Running Sushi na Pankráci a Rakki Sushi v OC Stromovka. Všechny tipy najdete v článku o nejlepší running sushi v Praze.

5/5 - (1 vote)
Autor článku

Dominika Pauerová