Publikováno 5. února 2024

Nejlepší pizza v Brně: 10 tipů na nejoblíbenější pizzerie

Nejlepší pizza v Brně: 10 tipů na nejoblíbenější pizzerie

Zajímá vás, kde se nachází nejlepší pizza v Brně? Vyražte do deseti nejlepších restaurací, které jsem v tomto článku vybrala na základě spokojenosti zákazníků, a užijte si chuťový zážitek, na který jen tak nezapomenete.

Nejlepší pizza v Brně: 10 tipů na nejoblíbenější pizzerie

Pizza je jedno z nejchutnějších jídel, které člověka vždy potěší, a hlavně pořádně zasytí. Můžete si dát pizzu klasickou, nebo zvolit neapolskou. Ta má křehké okraje, které se v ústech přímo rozplývají. Na následujících řádcích představím 10 tipů na nejlepší pizzu v Brně, kterou najdete podle hodnocení zákazníků pouze v těch nejlepších restauracích.

1) Pizzerie La Famiglia Brno

Hodnocení: 4,5 ⭐️

Italská pizzerie La Famiglia Brno má ze všech brněnských pizzerií nejlepší hodnocení a nepochybně patří mezi ty nejoblíbenější. Nachází se přímo v centru a kromě vynikající pizzy si dáte i další italská jídla včetně úžasných dezertů!

Adresa: Údolní 4, 602 00 Brno-střed

2) Doe Boy Brno

Hodnocení: 4,8 ⭐️

V pizzerii Doe Boy Brno si dáte neapolskou pizzu s neskutečně nadýchanými okraji. Pizza je tvořena pouze z kvalitních a chutných surovin, a mnoha kombinací. Doporučuji si udělat rezervaci, zejména v pátek a sobotu zde bývá poměrně plno.

Adresa: Štefánikova 39, 602 00 Brno-Královo Pole-Ponava

3) La Speranza

Hodnocení: 4,5 ⭐️

La Speranza je italská restaurace nabízející klasické i bezlepkové pizzy. Díky možnosti zvolit si na každou čtvrtinu pizzy jinou kombinaci toho můžete vyzkoušet mnohem víc. Kromě pizzy ochutnáte také těstoviny, panini, saláty a další.

Adresa: Lidická 1871/32, 602 00 Brno-střed

4) La Cucina Nera

Hodnocení: 4,8 ⭐️

Restaurace La Cucina Nera má stylový interiér, kde si vychutnáte ty pizzu z těch nejčerstvějších surovin. O čerstvosti mluví i zákazníci, kteří tuto pizzerii hodnotí nadmíru pozitivně. Jako dezert si nezapomeňte dát pravé italské tiramisu.

Adresa: Dukelská tř. 58, 614 00 Brno-sever

5) Pizzeria Mare

Hodnocení: 4,5 ⭐️

Malá hospůdka Pizzeria Mare nabízí ideální kombinaci, kterou ocení snad každý Čech – pizzu a pivo, konkrétně si můžete vybírat z devatenácti druhů pizzy a tří druhů piva (Svijany 11, Polička 11 a Poutník 12). Podnik má skvělé hodnocení, takže si určitě pochutnáte.

Adresa: Velkopavlovická 4310, 628 00 Brno-Vinohrady

6) Sesamo

Hodnocení: 4,9 ⭐️

V italském podniku Sesamo Brno si pochutnáte snad na všem. Nabízí dezerty, čerstvé pečivo, koláče, těstoviny, ale hlavně pizzu. Na tomto místě se zastavují i Italové, kteří si chtějí užít kousek Itálie v Česku. Zastavíte se taky?

Adresa: Purkyňova 97, 612 00 Brno-Královo Pole

7) Pizzerie K1

Hodnocení: 4,5 ⭐️

Pizzerie a Steakhouse K1 se nachází v krásném prostředí v ulici Žarošická 24. Pokud sem vyrazíte třeba s přáteli, můžete si vybrat, jestli si dáte pizzu či steak, takže je vhodné sem vyrazit i ve skupinách. Pizzu si můžete prohlédnout třeba na jejich Facebooku.

Adresa: Žarošická 24, 629 00 Brno-Vinohrady

8) Bistro Di Napoli

Hodnocení: 4,9 ⭐️

Bistro Di Napoli je menší podnik, který byl otevřen v roce 2019 a od té doby nabízí nejrůznější italské jídlo. Ať už sem vyrazíte na oběd a nebo večeři, přivítá vás milá obsluha, která má stále úsměv na rtech. Pizzu si můžete objednat i online. Zákazníci hodnotí tento podnik velice pozitivně, takže spokojenost je rozhodně na místě.

Adresa: Štefánikova 20, 602 00 Brno-Královo Pole

9) U Divošky

Hodnocení: 4,8 ⭐️

Hospoda U Divošky vás svou výtečnou pizzou možná překvapí. Restaurace je známá pro živou hudbu, která zde často hraje. V letních měsících lze jíst na zahrádce, kde se nachází pódium. Spousta zákazníků pizzu zde hodnotí jako nejlepší pizzu ve městě.

Adresa: Trtílkova 912/24, 612 00 Brno-sever-Lesná

10) Pizza Bombastica

Hodnocení: 4,9 ⭐️

Úžasné těsto, skvělá chuť a ideální porce oceňují zákazníci u restaurace Pizza Bombastica, která se nachází v moderním prostředí v ulici Vychodilova. Cena pizzy se pohybuje od 209 do 289 Kč (2024). Ochutnat můžete například i pizzu s nachos, uprostřed které se nachází upečená mistička naplněná tekutým cheddarem.

Adresa: Vychodilova 2565/17, 616 00 Brno-Žabovřesky

5/5 - (2 votes)
Autor článku

Dominika Pauerová

error: Content is protected !!