Publikováno 26. února 2024

TOP 10: Nejlepší levné restaurace Brno + hodnocení

TOP 10: Nejlepší levné restaurace Brno + hodnocení

Hledáte levné restaurace v Brně, které jsou dobře hodnocené? Připravila jsem 10 tipů na ty nejlepší, kde se zaručeně dobře najíte a vaši peněženku to nezabolí, jelikož se cena jídla pohybuje kolem stovky.

TOP 10: Nejlepší levné restaurace Brno

V centru Brna nemusíte navštěvovat jen předražené restaurace, z jejichž cen se vám zatočí hlava. S klidem se najíte i v podnicích, kde si za jídlo účtují přibližně 150 Kč (někde i včetně polévky). Pojďte se podívat na nejlepší levné restaurace, které Brno nabízí.

1) Restaurace Na Růžku

Hodnocení: 4,4 ⭐️

Příjemná Restaurace a pivnice Na Růžku je skvělou volbou pro zákazníky hledající dobré jídlo za nízkou cenu. Nachází se v OC Sfinx a za jídlo v poledním menu zaplatíte přibližně 150 Kč.

Adresa: Štefánikova 96/25, 602 00 Brno-Královo Pole (OC Sfinx)

2) Restaurace Podloubí

Hodnocení: 4,5 ⭐️

V Restauraci Podloubí si dáte dobré pivo (Polička), ale i jídlo, kterého je během obědového menu na výběr skutečně dost. V restauraci lze sledovat i sportovní přenosy, ke kterým si můžete dát třeba nakládaný hermelín a několik dalších chuťovek.

Adresa: Smetanova 593, 602 00 Brno-střed

3) Restaurace U Ričího

Hodnocení: 4,1 ⭐️

Restaurace U Ričího nabízí jídlo v denním menu za 135 Kč. Jedná se o klasickou hospodu s průměrným interiérem, najíte se tady ale nepochybně dobře a za velmi nízkou cenu.

Adresa: Jiráskova 48, 602 00 Brno-střed

4) Restaurace Zdravý Život

Hodnocení: 4,5 ⭐️

Jak už název napovídá, v Restauraci Zdravý Život si pochutnáte na pestrém a výživném jídle. Výjimkou není ani nízká cena pohybující se okolo 100-200 Kč. Restaurace funguje na způsob samoobslužného bistra.

Adresa: Jaselská 194, 602 00 Brno-střed-Veveří

5) Restaurace Kanas

Hodnocení: 3,9 ⭐️

V Restauraci Kanas si dáte jídlo, které nepochází pouze z české kuchyně. Pokud tedy nemáte chuť na smažák, ale spíše na mexickou quesadillu, špagety s pancettou nebo quinoa salát, tady si pochutnáte. A pokud byste přece jen dostali chuť na českou kuchyni, dáte si klidně i halušky nebo grilovaný hermelín.

Adresa: Kolejní 14, 612 00 Brno-Královo Pole

6) Restaurace Stavba

Hodnocení: 4,1 ⭐️

Restaurace Stavba vás potěší stylovým interiérem, vynikajícím jídlem a taky tím, že zde nebývá narváno. Velkou výhodou je velký výběr je z několika druhů jídel, včetně burgerů, steaku a ryb. Za jídlo z obědového menu zaplatíte od 136 Kč.

Adresa: Grohova 101/2, 602 00 Brno-střed-Veveří

7) U Emila

Hodnocení: 4,2 ⭐️

V restauraci U Emila zažijete rodinnou atmosféru, milou obsluhu a jídlo v denním menu za přibližně 150 Kč. Restaurace je pěkná, čistá a jídlo je podle zákazníků jednoduše skvělé.

Adresa: Hybešova 224/13, Staré Brno, 602 00 Brno-střed

8) Restaurace Thalie

Hodnocení: 4,2 ⭐️

Restaurace Thalie se pyšní velkým výběrem vína, vynikajícím jídlem a milou obsluhou. V denním menu ochutnáte například kuřecí řízek, krkovičku, gratinovanou brokolici se sýrem a bramborem či rizoto. I v tomto případě můžete počítat s nízkými cenami.

Adresa: Rooseveltova 582/14, 602 00 Brno-střed

9) POE POE

Hodnocení: 4,3 ⭐️

V POE POE si dáte levnou pizzu, lasagne, pizzu, rolky, hot dogy či palačinky. Primární zaměření je v restauraci na pizzu, kterou si můžete dát celou, nebo si dát jen kousek.

Adresa: Masarykova 442/3, 602 00 Brno-střed

10) Restaurace U Kajmana

Hodnocení: 3,9 ⭐️

V hospůdce U Kajmana můžete počítat s velkými porcemi i nízkými cenami, gurmánský zážitek ale nečekejte. Restaurace si na vzhledu či chuti jídla příliš nepotrpí, ale podle zákazníků se najíte docela dobře.

Adresa: Křížkovského 206, 603 00 Staré Brno

5/5 - (3 votes)
Autor článku

Adéla Novotná

Nejraději mám cestování a zdravý životní styl. Své zkušenosti ráda sdílím dál čtenářům, tak jako to dělám na webu Kapitalio.

error: Content is protected !!