Publikováno 30. dubna 2024

Nejlepší bary v Brně: 11 tipů na nejlepší podniky

Nejlepší bary v Brně: 11 tipů na nejlepší podniky

Hledáte ten nejlepší bar v Brně, ve kterém najdete zábavu a dostatek dobrého pití na celý večer? Už hledat nemusíte, našla jsem totiž 11 nejoblíbenějších brněnských barů, které si zamilujete.

Nejlepší bary v Brně: 11 tipů na nejlepší podniky

Ať už si chcete dát vynikající drink, dýmku nebo třeba jen pivo, v Brně je spousta barů, které nabízí všechno z toho. Jako bonus většina z podniků nabízí i občerstvení jako jsou burgery, sendviče či sladké dezerty. Už ale dost povídání, pojďte se na ty nejlepší bary v Brně mrknout sami!

1) Bar, který neexistuje

Hodnocení: 4,7 ⭐️

Není pochyb o tom, že Bar, který neexistuje, je jeden z úplně nejoblíbenějších v Brně. Nachází se v centru města, je moderní, má skvělou atmosféru a navíc se tam i dobře najíte! V baru si dáte dobré pivo a ochutnáte nejrůznější originální drinky.

Adresa: Dvořákova 1, 602 00 Brno-střed

2) Super Panda Circus

Hodnocení: 4,7 ⭐️

Super Panda Circus je bar, který vás nudit rozhodně nezačne. Zákazníci si odsud odnáší nezapomenutelné zážitky a rádi se sem vrací na ty nejlepší drinky, jaké kdy viděli a ochutnali.

Adresa: Šilingrovo nám. 257/3, 602 00 Brno-střed

3) Slast

Hodnocení: 4,7 ⭐️

Bar Slast nabízí kromě piva, vína či koktejlů i dýmky, potěší vás i individuální přístup — pokud v nápojovém lístku nemají váš oblíbený drink, rádi vám jej i tak připraví na přání. Skvělou atmosféru zde podporuje hudba a osvětlení, zákazníci pochvalují i velmi vstřícnou obsluhu. Samozřejmostí je i dobré občerstvení.

Adresa: Zelný trh 10, 602 00 Brno-střed

4) AXIOM Pub

Hodnocení: 4,6 ⭐️

V podniku jménem Axiom Pub vás okouzlí interiér plný maleb, obrovský výběr piva a pestrá nabídka jídel, aby vám při pití náhodou nevyhládlo. Nevýhodou mohou být o něco vyšší ceny.

Adresa: Poštovská 68/3, 602 00 Brno-střed

5) Yume Anime Bar

Hodnocení: 4,8 ⭐️

Interiér laděný do modro-růžové, anime kresby, hrací automaty i deskové hry. Tolik a mnohem víc nabízí podnik Yume Anime Bar, který si u zákazníků vysloužil téměř perfektní hodnocení. Zákazníci sdílí své nadšení z obsluhy, která je velmi milá a působí spíše tak, jako byste byli v baru s kamarády.

Adresa: Jánská 458/21, 602 00 Brno-střed

6) ArtBar Druhý Pád

Hodnocení: 4,6 ⭐️

Pokud máte rádi ruch a muziku, bude se vám líbit ArtBaru Druhý Pád, kde se pravidelně konají koncerty, různá vystoupení a karaoke. Bar se nachází v podzemí a je zde poměrně temno.

Adresa: Štefánikova 836/1, 602 00 Brno-střed-Veveří

7) Botanic Bar & Bistro

Hodnocení: 4,7 ⭐️

Botanic Bar & Bistro je útulný podnik plný rostlin (hlavně na venkovní zahrádce), kde ochutnáte nejen vynikající koktejly a další alkohol, ale dáte si zde pestré jídlo plné živin. Pokud jste milovníci krásných míst a dobrého jídla a pití, toto místo si zaručeně zamilujete!

Adresa: Botanická 605/19, 602 00 Brno-střed

8) Bar Pablo Escobar

Hodnocení: 4,5 ⭐️

V baru Pablo Escobar vás zaujme jídelní lístek, ve kterém najdete pořádně nabušené burgery, sendviče a najde se i sladká tečka. Bar nabízí nejrůznější drinky, které potěší i mlsné jazýčky, pivo, víno a nechybí ani oblíbený Hoegaarden. Doporučuji si udělat předem rezervaci.

Adresa: Minská 88, 616 00 Brno-Žabovřesky

9) Malej Velkej Bar

Hodnocení: 4,5 ⭐️

Podnik Malej Velkej Bar nabízí parádní koktejly za přijatelnou cenu, kterou si zde zákazníci velice pochvalují. Bar má velký výběr ginů, vodek, whiskey a spousty zajímavých míchaných drinků. V pátek a v sobotu zde bývá plno, takže doporučuji dorazit včas (otevírají v 18 hodin).

Adresa: Jakubské nám. 2, 602 00 Brno-střed

10) 4pokoje

Hodnocení: 4,6 ⭐️

Bar 4pokoje je další z nejznámějších brněnských barů, který je tak trochu univerzální. Dáte si tady totiž i dobrou snídani, svačinu či oběd a samozřejmě i vynikající dezerty. Večer se podnik promění v místo, které nabízí spoustu dobrých drinků. Doporučuji si předem udělat rezervaci.

Adresa: Vachova 6, 602 00 Brno-střed

11) Bar Naproti

Hodnocení: 4,6 ⭐️

Můj poslední tip míří do podniku Bar Naproti, který se specializuje na nabídku absintu. V baru si můžete zahrát fotbálek, nebo si sednout na venkovní zahrádku. Podle zákazníků to není bar pro každého, nepatří totiž mezi ty nejmodernější.

Adresa: Jana Uhra 3, 602 00 Brno-střed

5/5 - (2 votes)
Autor článku

Adéla Novotná

Nejraději mám cestování a zdravý životní styl. Své zkušenosti ráda sdílím dál čtenářům, tak jako to dělám na webu Kapitalio.