Publikováno 7. února 2024

TOP 10: Nejlepší pizza Pardubice

TOP 10: Nejlepší pizza Pardubice

V Pardubicích se nachází několik pizzerií, ale jen několik z nich si zaslouží být nazývány těmi nejlepšími. V tomto článku jsem se zaměřila na nejlépe hodnocené restaurace nabízející pizzu. Pojďte se podívat na 10 tipů na nejlepší pizzu v Pardubicích.

TOP 10: Nejlepší pizza Pardubice

Nejspíš sami víte, že nejlepší pizza si rozhodně nemůže říkat každá, kterou jste kdy ochutnali. V Pardubicích se ale nachází několik restaurací, které si zákazníci chválí a kam se na pizzu vydávají opakovaně. Přesně na ty jsem se zaměřila a vznikl článek s 10 tipy na pizzerie, které jsou v Pardubicích úplně nejoblíbenější. Na první místo jsem umístila podnik jménem Pizza Bueno, který si od zákazníků vysloužil téměř perfektní hodnocení. Pojďte se podívat na všechny.

1) Pizza Bueno Pardubice

Hodnocení: 4,9/5 ⭐️

Máte-li chuť na skvělou pizzu, s pizzerií Pizza Bueno nešlápnete vedle. Pizza je vždy křupavá, složená z čerstvých surovin a hlavně připravována s láskou od paní pizzařky Petry. Podle hodnocení je právě Pizza Bueno jedna z nejoblíbenějších pizzerií v Pardubicích. V pizzerii je příjemná akce 3+1 pizza zdarma.

Adresa:  U Josefa 151, 530 09 Cihelna

2) Pizzerie U Kozlíků

Hodnocení: 4,4/5 ⭐️

Pizzerie U Kozlíků se může chlubit stylovým interiérem a vynikající pizzou, na kterou je radost pohledět. Příjemným bonusem je skvělá obsluha, která vám pizzu připraví přesně podle představ, takže se nemusíte bát požádat třeba o ingredience navíc. Pizzerie má pizzy za velmi přijatelné ceny (od 100 Kč malá, od 130 Kč velká).

Adresa: Spojilská 1711, 530 03 Pardubice III-Bílé Předměstí

3) Deli Pizza Pardubice

Hodnocení: 4,2/5 ⭐️

Deli Pizza je malé, ale oblíbené bistro v Pardubicích, kde si můžete v letních měsících i posedět. Jinak je zde pizza hlavně na vyzvednutí s sebou. Zákazníci si pizzu chválí, i když v poslední době zaznamenávají mírné zhoršení. I tak se ale stále jedná o jednu z nejlepších pizzerií v Pardubicích.

Adresa: Kosmonautů, 530 09 Pardubice II

4) Dýdy Baba

Hodnocení: 4,2/5 ⭐️

Studentský klub a bar Dýdy Baba v Pardubicích připravuje skvělou a velkou pizzu, jenž podle zákazníků stojí za čekání. Výhodou je také otevírací doba – otevřeno mají až do půlnoci.

Adresa: K Cihelně 583, 533 53 Pardubice II

5) Rébus Pizza

Hodnocení: 4,1/5 ⭐️

Pizzerie Rébus Pizza se nachází na ulici Bulharská a nabízí i možnost objednat si pizzu online. Zákazníci si pochvalují nadýchané těsto, možnost zvolit si plněné okraje, a také se zde vždy setkáte s čerstvými surovinami.

Adresa: Bulharská 967, 530 03 Pardubice I-Bílé Předměstí

6) PIZZZZA.CZ

Hodnocení: 4,1/5 ⭐️

Pizzzza.cz je pizzerie s expresním rozvozem jídla. Ačkoliv si v tomto případě budete muset pizzu vychutnat hlavně doma či v parku, pravděpodobně vám ale bude velmi chutnat.

Adresa: Kpt. Bartoše 454, 530 09 Pardubice II-Polabiny

7) Monkey Pizza

Hodnocení: 4,1/5 ⭐️

Monkey Pizza je pizzerie se stylovým interiérem, kde si pizzu sníte pohodlně třeba i na gauči. Kromě klasické pizzy vám zde rádi připraví i neapolskou, která má jemné těsto s nadýchanými okraji. Podle zákazníků je pizza jednoznačně skvělá.

Adresa: nábř. Závodu míru 1898, 530 02 Pardubice I-Zelené Předměstí

8) Garáž

Hodnocení: 4,2/5 ⭐️

Restaurace Garáž na první pohled působí spíše jako obyčejná hospoda, pizza je zde ale nad očekávání dobrá. Zákazníci v recenzích uvádí, že je pizza skvěle připravena, ačkoliv občas její příprava trvá déle. Celkově jsou ohlasy na pizzu v restauraci Garáž skvělé, můžete si však dát i další jídla včetně burgerů a salátů. Nachází se zde také pivnice a coctail bar.

Adresa: Na Hrázi 190, 530 03 Pardubice III

9) Restaurace U Šedivce

Hodnocení: 4,3/5 ⭐️

Restaurace U Šedivce je ideální místo, kde se zastavíte třeba o víkendu, když vyrazíte na kola. Užijete si zde ale i rodinný oběd a s klidem si můžete objednat pizzu, která tady má pozitivní ohlasy (mají 30 druhů pizz). Pochutnávají si na ní i děti. Kromě pizzy si můžete vybírat z výhodného menu s osmi jídly, dvěma polévkami a mnoha minutových jídel.

Adresa: Lonkova 556, 530 09 Pardubice II-Polabiny

10) Restaurace Na Labišti

Hodnocení: 4,0/5 ⭐️

V Restauraci Na Labišti si užijete klasickou hospodskou atmosféru, kterou v létě ještě umocňuje přítomnost zahrádky. Dáte si zde klasiku jako je smažený sýr či kuřecí steak s kroketami, nejdůležitější je ale pizza, která patří mezi ty lepší v Pardubicích.

Adresa: Gagarinova 543, 530 09 Pardubice II

5/5 - (3 votes)
Autor článku

Adéla Novotná

Nejraději mám cestování a zdravý životní styl. Své zkušenosti ráda sdílím dál čtenářům, tak jako to dělám na webu Kapitalio.

error: Content is protected !!