Publikováno 11. prosince 2023 | Aktualizováno 4. ledna 2024

Running sushi v Praze: 8 tipů na nejlepší restaurace

Running sushi v Praze: 8 tipů na nejlepší restaurace

Ptáte se, kam na nejlepší running sushi v Praze? Prozkoumala jsem recenze a sepsala jsem 8 tipů na nejlepší restaurace, ve kterých si zaručeně užijete ten nejlepší chuťový zážitek.

  • Mezi nejlepší running sushi restaurace podle mého názoru patří Rakki Sushi, které se nachází v obchodním centru Stromovka a jedná se o krásnou restauraci s výhledem.
  • Na druhé místo jsem zařadila restauraci Sakura’s Running Sushi nacházející se v obchodním centru Arkády Pankrác.
  • Podle recenzí zákazníků si nejlépe vede restaurace Sakura’s Running Sushi a Sushi by Umi, které si vysloužily 4,5 hvězdičky z 5.

Running sushi v Praze: 8 tipů na nejlepší restaurace

Running sushi je sen každého milovníka sushi. Hodinu a půl si můžete dopřávat nejrůznější kousky této japonsko-čínské pochoutky, které k vám budou přijíždět na jezdícím pásu. Jelikož ale running sushi není nejlevnější záležitost (v roce 2023 za něj dospělý člověk zaplatí kolem 400 Kč), tak si pravděpodobně chcete vybrat co možná nejlepší restauraci. A přesně o těch jsem v tomto článku napsala.

Do článku jsem zahrnula pouze takové restaurace, které mají hodnocení alespoň 4 hvězdičky (z 5) a vyšší. Podprůměrné restaurace tedy v tomto článku vůbec neuvidíte. A které je to nejlepší running sushi v Praze? To si pojďte přečíst.

Tip: Za running sushi i klasické sushi můžete v Praze ušetřit. Stačí prozkoumat aktuální nabídku na portálu Slevomat a ušetřit až 40 %.

1) Sakura’s Running Sushi

Hodnocení: 4,5 ⭐️

Velmi dobře hodnocená sushi restaurace se nachází v obchodním centru Arkády Pankrác, kde si podle recenzí zákazníků pochutnáte na jednom z nejlepších running sushi ve městě. To můžu i osobně potvrdit. Výběr sushi v Sakura’s Running Sushi je zde velmi pestrý a ochutnáte i originálnější kousky než jen maki, sashimi a pár dalších druhů. Tato restaurace rozhodně patří mezi nejlepší running sushi v Praze.

Adresa: Arkády Pankrác, Na Pankráci 1727/86

2) Running sushi Ginza

Hodnocení: 4,2 ⭐️

Další dobře hodnocené running sushi se nachází v obchodním centru Atrium Flora na Žižkově. Running sushi Ginza má pobočku také v Čestlicích, která je hodnocená ještě lépe. Jak už to ale u running sushi umístěných v obchodních centrech bývá, může tu být poměrně rušno.

Adresa: Vinohradská 2828/151, 130 00 Praha 3-Žižkov (Atrium Flora)

3) Daruma running sushi

Hodnocení: 4,2 ⭐️

Na výborné sushi v pražských Řepích si zajdete do restaurace Daruma running sushi. Podle recenzí zákazníků je zde sushi naprůměrné. Zákazníci si pochvalovali velký výběr a dobrou chuť, někteří však v poslední době zaznamenali mírné zhoršení kvality.

Adresa: Makovského 1349/2A, 163 00 Praha 17-Řepy

4) Makakiko Running Sushi

Hodnocení: 4,1 ⭐️

Restaurace, která by neměla v tomto článku chybět, je Makakiko Running Sushi, která se nachází v obchodním centru Nový Smíchov. Zákazníci si pochvalují výtečné sushi, kdy nechybí ani kousky smažené, s kaviárem či omáčkou. Pochutnáte si také na dobrých dezertech.

Adresa: Plzeňská 8, 150 00 Praha 5-Anděl (OC Nový Smíchov)

5) Jiu Zhou Running Sushi

Hodnocení: 4,1 ⭐️

Velmi oblíbená sushi restaurace se nachází v pražských Nuslích. Jiu Zhou Running Sushi má velmi pozitivní recenze jak na Google, tak i na svých facebookových stránkách. Restaurace má pohodovou atmosféru a oproti mnoha running sushi restauracím se nenachází v rušném obchodním centru.

Adresa: Otakarova 6, 140 00 Praha 4-Nusle

6) Rakki Sushi

Hodnocení: 4,1 ⭐️

Rakki Sushi patří mezi skvělé sushi restaurace, které vás rozhodně nezklamou. Nachází se v obchodním centru Stromovka v pražských Holešovicích a se svou osobní zkušeností můžu s klidem říct, že se jedná o jednu z nejlepších sushi restaurací v Praze. Nemusíte se spoléhat ale jen na mě – Rakki Sushi má poměrně pozitivní recenze. Restaurace vždy nabízí čerstvé sushi z kvalitních surovin, nechybí ani velký výběr. Nemusíte se bát, že by na vás z pásu vykukovaly pouze obyčejné maki kousky. Rakki Sushi má stylový interiér s výhledem ven z obchodního centra.

Adresa: Veletržní 24, 170 00 Praha 7-Holešovice (OC Stromovka)

7) Sushi by Umi

Hodnocení: 4,5 ⭐️

Pokud budete mít cestu na Prosek, stavte se do Sushi by Umi, které patří mezi zákazníky nejlépe hodnocené restaurace. Zákazníci si pochvalovali velmi pestrý výběr, díky kterému měli po dlouhé době na running sushi možnost ochutnat i takové sushi, které se v jiných restauracích mnoho nenabízí – například i úhoře či tuňáka.

Adresa: Vysočanská 382/20, 190 00 Praha 9-Prosek

8) Sushi roll running sushi

Hodnocení: 4,0 ⭐️

Sushi roll running sushi je restaurace nacházející se v obchodním centru Galerie Butovice. Ze všech zmíněných restaurací má nejnižší hodnocení, ale stále patří mezi nejlepší running sushi v Praze. Podle zákazníků se jedná o čistou a útulnou restauraci, kde vás sushi rozhodně neurazí. Pokud do OC Butovice vyrazíte, určitě se sem můžete na sushi stavit.

Adresa: Radlická 520/117, 158 00 Praha 5-Jinonice (Galerie Butovice)

5/5 - (5 votes)
Autor článku

Adéla Novotná

Nejraději mám cestování a zdravý životní styl. Své zkušenosti ráda sdílím dál čtenářům, tak jako to dělám na webu Kapitalio.

error: Content is protected !!