Publikováno 23. července 2023 | Aktualizováno 27. září 2023

Modivo recenze: Slevový kód, reklamace, zkušenosti

Modivo recenze: Slevový kód, reklamace, zkušenosti

Modivo je polský internetový obchod, který nabízí dámské, pánské a dětské oblečení, obuv a doplňky. V tomto článku se zaměřím na služby a servis tohoto e-shopu a také si ukážeme reálné recenze zákazníků.

  • Polský e-shop Modivo vlastní stejná společnost, která provozuje také internetový obchod Eobuv
  • Modivo nabízí velký výběr módního zboží pro ženy, muže i děti a nabízí také spoustu doplňků
  • Nákup v e-shopu Modivo je bezpochyby bezpečný a spolehlivý a zákazníci jsou se svou objednávkou většinou spokojeni, někteří však měli potíže.

Modivo recenze e-shopu:

Jak jsem již napsala o pár řádků výše, Modivo je e-shop, který se zaměřuje na prodej oblečení, obuvi, doplňků a módních doplňků. Tento online obchod nabízí široký sortiment zboží pro ženy, muže a děti. Modivo si klade za cíl přinést zákazníkům nejnovější módní trendy od známých značek a designérů za konkurenceschopné ceny, což zákazníci oceňují.

Osobní zkušenost s Modivo

Na e-shopu Modivo jsem si objednala ve výprodeji dva kusy oblečení, které jsem si nechala doručit prostřednictvím Zásilkovny do Z-Boxu (pozor, v Z-Boxu je zkrácená doba pro vyzvednutí zásilky). Jeden kus oblečení bylo dražší tričko, druhý byla levnější mikina. Zásilka dorazila během dvou dnů zabalená ve velké a pevné obálce, která nebyla nijak poškozená. Každý kus oblečení byl zabalen ještě zvlášť a součástí zásilky byla také faktura a formulář pro případnou reklamaci – tu jsem ale nevyužila.

Moje celková zkušenost je víc než pozitivní. Ještě před samotným nákupem jsem si aplikaci Modivo, protože upřednostňuji aplikaci před nákupem v prohlížeči. Na e-shopu se mi líbí především velký výběr zboží, který lze koupit ve výprodeji za příjemnou cenu (i když se jedná o módní kolekci z roku 2023). Budu zde objednávat pravidelně? Rozhodně ano.

Doba dodání a doprava

Modivo se snaží zajistit co nejrychlejší doručení objednaného zboží. Doba dodání se může lišit v závislosti na konkrétním produktu, dostupnosti zboží a místě doručení. Modivo však slibuje, že zásilku doručí do 1 až 3 pracovních dnů. Zákazník si může vybírat z několika způsobů doručení – například doručení kurýrem PPL, PPL výdejní místa, nebo na výdejní místa Zásilkovny. Svou objednávku si můžete také vyzvednout osobně ve výdejnách Modivo.

Reklamace na Modivo

Modivo dbá na kvalitu poskytovaného zboží a zákaznickou spokojenost, ale občas může nastat situace, kdy si zákazník přeje reklamovat nebo vrátit své zboží. Reklamace se řeší v souladu s platnými zákony a obchodními podmínkami a většinou s nimi nebývá problém, tedy kromě toho, že to e-shopu údajně občas dlouho trvá.

V případě, že má zákazník nějaký problém s objednávkou, vadným zbožím nebo jinými nedostatky, může se obrátit na zákaznickou podporu Modivo a zboží reklamovat. E-shop se snaží řešit reklamace co nejrychleji a zákazníky jsou informují o dalším postupu. Modivo poskytuje 100 dní na vrácení zboží zdarma.

Kontakty:

V případě potíží můžete Modivo kontaktovat několika způsoby. Jedná se zejména o tyto:

Jak nakupovat na Modivo

Nákup na Modivo má jednoduchý proces. Zákazníci mohou přejít na webovou stránku obchodu a procházet jednotlivé kategorie zboží. Po nalezení požadovaného produktu si zákazníci mohou vybrat velikost, barvu a přidat zboží do nákupního košíku. Poté stačí pokračovat k pokladně, kde se provádí platba za objednávku.

Modivo umožňuje různé způsoby platby, mezi které patří platby kartou, bankovním převodem nebo platebními bránami.

Modivo slevový kód a doprava zdarma

Modivo pravidelně nabízí slevové akce a speciální nabídky svým zákazníkům. Slevy mohou být poskytovány na konkrétní kategorie zboží, na vybrané značky nebo na celkový nákup. Tyto akce bývají často oznamovány na webové stránce Modivo, v newsletteru a na sociálních médiích. Doporučuji pravidelně sledovat webové stránky Modivo, zejména v době sezónních výprodejů. Modivo často nabízí unikátní slevový kód, díky kterému získáte příjemnou slevu.

Za odběr newsletteru Modivo dostanete slevu, která je aktuálně ve výši 15 %. Doprava zdarma na Modivo je poskytována při objednávce v hodnotě nad 799 Kč.

Modivo recenze a zkušenosti zákazníků

Zákazníků má e-shop Modivo opravdu spoustu. Většina z nich jsou spokojení a stále se vracející, najdou se však i ti, kteří měli s tímto internetovým obchodem negativní zkušenosti. O ty se podělili například na portálech Heureka nebo Zboží.cz.

Někteří zákazníci měli potíže s komunikací během reklamace objednávky, jiným se zase nelíbila dlouhá doba při vyřizování reklamace. Modivo však nakonec zákazníkům peníze vždy vrátí, i když jim to někdy může trvat déle. Našlo se však mnoho zákazníků, kteří byli s nákupem velice spokojení a uváděli, že zboží dorazilo v pořádku a navíc velmi rychle.

Každý občas děláme chyby a to je případ i e-shopu Modivo. Jedná se však o spolehlivý e-shop, který má tisíce spokojených zákazníků. Objednání zboží bych se na Modivo rozhodně nebála a můžu jej doporučit.

5/5 - (1 vote)
Autor článku

Aneta Susedíková

Při psaní se cítím jako ryba ve vodě. Je to ideální koníček, nejlepší práce a skvělá příležitost, jak pomoct čtenářům získat užitečné informace, které jsou podloženy důkladným průzkumem. Výsledkem jsou srozumitelné články, které čtenáře prostě baví číst.