Publikováno 13. listopadu 2023 | Aktualizováno 5. února 2024

Temu recenze: Kvalita zboží, bezpečnost platby a zkušenosti

Temu recenze: Kvalita zboží, bezpečnost platby a zkušenosti

Temu je internetový obchod, který nabízí velký výběr produktů z různých kategorií a který v Česku teprve poznáváme. Jaké má tento obchod recenze, jak je kvalitní zboží a je platba bezpečná? Na tyto otázky vám odpovím v tomto článku.

  • Temu je internetové tržiště, kde si můžete pořídit levné zboží původem z Číny. To vám bude do Česka doručeno do cca 14 dnů.
  • Ze svého nákupu na Temu dostanete až 7,5 % zpět, pokud se bezplatně zaregistrujete a nakoupíte přes portál Tipli.
  • Ceny zboží na Temu jsou nízké, je však třeba počítat s tím, že tomu bude odpovídat i jeho kvalita.
  • Pokud jste na Temu ještě nenakoupili, na první objednávku dostanete 30% slevu s kódem acn173237.

Temu recenze: Kvalita zboží, bezpečnost platby a zkušenosti

Společnost Temu byla založena teprve v roce 2022 a od té doby se rozvíjí raketovým tempem. V současnosti má Temu přes 1 milion registrovaných zákazníků a ročně zpracuje více než 10 milionů objednávek.

Webové stránky Temu jsou přehledné a uživatelsky přívětivé. Svým vzhledem i zbožím velice připomínají Aliexpress či eBay. Najdete zde snadno všechny potřebné informace o produktech a službách. Temu také nabízí spolehlivý zákaznický servis, který je k dispozici 7 dní v týdnu. Ale jak je to s objednávkami a se spolehlivostí e-shopu? Na to si posvítím v tomto článku.

Představení společnosti Temu

Temu je internetový obchod, který má zboží původem z Číny. Lze tedy předpokládat, že kvalita u tohoto zboží nebude na prvním místě. Po prozkoumání produktů jsem usoudila, že se skutečně jedná pouze o další internetové tržiště typu Aliexpress či eBay původem z Číny, protože i zboží je z velké části stejné.

Co je internetové tržiště? Znamená to, že na Temu své zboží nabízí více prodejců, kteří vám zboží odešlou přímo ze svého skladu.

Temu sortiment

Temu nabízí nespočet zboží z různých kategorií, ze kterých si pravděpodobně vybere každý. Níže jsem vypsala některé z nich:

  • Oblečení a obuv
  • Elektronika
  • Spotřebiče
  • Doplňky do domácnosti
  • Hračky
  • Sportovní vybavení

Ceny a doprava na Temu

Temu nabízí ty nejrůznější produkty za přijatelné ceny. Temu slibuje, že nabídka produktů je pravidelně aktualizována a zákazníkům jsou tak nabízeny různé slevy a akce. Například kryty na telefon zde koupíte už od cca 25 Kč, dekorace do bytu od 48 Kč nebo zimní bundy od 500 Kč a plavky od 65 Kč.

Temu nabízí dopravu zdarma pro téměř všechny objednávky. Na svém webu uvádí, že objednávku doručí do 5-14 pracovních dnů.

Bezpečnost platby na Temu

Možná si říkáte, jestli je bezpečné zaplatit na Temu kartou – tento obchod totiž neumožňuje platbu na dobírku. Můžu vás ale uklidnit a ujistit, že platba skutečně bezpečná je. Probíhá totiž přes zabezpečené brány a nikdo vám peníze neukradne.

Recenze zákazníků Temu

Na Temu nakupuje i spousta českých zákazníků, kteří si objednávají pravidelně. Podle jejich slov je nákup na Temu snadný, bezpečný a balíček vám dorazí poměrně brzy – většinou je to skutečně v daném termínu, který vám Temu po uskutečnění objednávky zobrazí, tedy přibližně do 14 dnů. Oceňují také jednoduchý nákup přes aplikaci, a výhodnou 30% slevu na první nákup. Tu získáte, když zadáte na Temu slevový kód ve znění acn173237.

Podobné online čínské obchody, které jsou oblíbené:

4.8/5 - (12 votes)
Autor článku

Adéla Novotná

Nejraději mám cestování a zdravý životní styl. Své zkušenosti ráda sdílím dál čtenářům, tak jako to dělám na webu Kapitalio.