Publikováno 6. prosince 2023

Gomez.cz recenze: Slušný e-shop, nebo podvod?

Gomez.cz recenze: Slušný e-shop, nebo podvod?

Gomez.cz je polský e-shop, který má velmi smíšené recenze. Mnozí zákazníci tak neví, co si o něm myslet. Jedná se o podvod, nebo standardní internetový obchod?

  • Gomez.cz nemá u zákazníků dobrou pověst. Ačkoliv má i pozitivní recenze, někteří se domnívají, že e-shop prodává padělky, jiní mají potíže s reklamacemi, které často nejsou vůbec řešeny.
  • E-shop Gomez.cz na webu uvádí minimálně dva kontakty, je však velmi těžké se někomu dovolat nebo se dočkat odpovědi na e-mail.
  • Gomez.cz je polský e-shop, který patří akciové společnost Gomez S. A., jenž sídlí v polské Poznani.

Gomez.cz recenze: Podvod nebo slušný e-shop? 

Gomez.cz je internetový e-shop původem z Polska, který nabízí zboží prémiových a luxusních značek, a to mnohdy za výhodné ceny. Gomez má však plno negativních recenzí, kvůli kterým se potenciální zákazníci bojí vytvořit objednávku, aby nepřišli o své peníze. Jak to tedy je?

Gomez.cz má sice českou doménu, o český e-shop se ale nejedná. Spadá totiž pod firmu Gomez S. A. sídlící v polské Poznani. To by bylo ještě v pořádku, zvláštní jsou však recenze na e-shop Gomez.cz. Trochu se totiž zdá, že má každý zákazník jiné zkušenosti. Převažují však spíše ty negativní.

Ačkoliv mají někteří zákazníci pozitivní zkušenosti s tímto e-shopem, jiní se domnívají, že Gomez.cz prodává padělky. To pak podle mého názoru odpovídá skutečnosti, že obchod někdy oproti konkurenci nabízí prémiové a luxusní zboží za podezřele nízké ceny.

Vrácení zboží a reklamace na Gomez.cz

Pokud vám dorazí zboží, se kterým nebudete zcela spokojeni, nabízí se možnost reklamace nebo vrácení zboží. Jenže jak je to v realitě? Podle několika zákazníků e-shop přestane reagovat a zákazník si o případném vrácení zboží či peněz může nechat jen zdát.

„Nekupovat, zloději. Peníze za vrácené zboží už neuvidíte, mizerná komunikace, neseriózní obchod,“ napsala jedna z mnoha zákaznic na portálu Zboží.cz. Jenže nebyla ani zdaleka jediná. „Dnes je to 45 dní čo som vrátil tovar ktorí mi potvrdili že prijali, peniaze nevracajú,“ napsal další zákazník. „Zboží vráceno a je to 35 dní a peníze zatím nikde. Odezva na mail žádná,“ psali další a další nespokojení zákazníci, kteří se žádného řešení ze strany e-shopu Gomez.cz nedočkali.

E-shop tedy rozhodně nepůsobí důvěryhodně a já vám nákup v něm doporučit rozhodně nemůžu. Pokud obchod neodpovídá na e-maily a telefony, neřeší reklamace a zkrátka nekomunikuje, je to velmi špatné jednání a doporučuji dát od nich zavčasu ruce pryč.

Kontakt na Gomez.cz

Gomez.cz na svých stránkách uvádí kontakty, na kterých se s nimi můžete pokusit spojit. Využít můžete e-mail: obchod@gomez.cz, popřípadě telefon: +420 210 012 650.

Výhody a nevýhody e-shopu Gomez

Výhody:

  • Velký výběr zboží

Nevýhody:

  • Desítky až stovky zákazníků mají negativní zkušenost
  • E-shop neřeší reklamace a případné vrácení peněz
  • Je velmi těžké se s e-shopem jakkoliv spojit

Polský internetový obchod Gomez.cz podle mého názoru patří na seznam rizikových e-shopů. Úspěšný nákup v tomto případě nelze zaručit a je lepší na e-shopu vůbec nenakupovat. Místo toho zvažte nákup prémiových značek například na Modivo, About You nebo Zalando Lounge.

4.8/5 - (15 votes)
Autor článku

Dominika Pauerová

error: Content is protected !!