Publikováno 27. září 2023 | Aktualizováno 30. září 2023

Bangles: Recenze a zkušenosti s nákupem šperků

Bangles: Recenze a zkušenosti s nákupem šperků

Bangles má ve své nabídce šperky pro ženy i muže, a to z různých materiálů, které jsou stylové a trendy. Zajímají vás recenze a zkušenosti zákazníků s tímto obchodem? V tomto článku se to a mnohem více dozvíte.

 • Bangles nabízí šperky pro ženy i muže, v nabídce má náramky, náušnice, náhrdelníky a řetízky a prsteny.
 • Přečetla jsem si mnoho recenzí na e-shop Bangles a téměř žádná recenze nebyla negativní. Obchod podle zákazníků velmi dobře komunikuje.
 • Při objednávce od 899 Kč máte nárok na dopravu zdarma u vybraných dopravců. Na Slovensku je pak doprava zdarma při objednávce od 38 €. E-shop slibuje rychlé odeslání do 24 hodin.

Bangles sortiment

Bangles je internetový obchod zaměřený primárně na dámské a pánské šperky, mezi které patří náramky, náušnice, náhrdelníky a řetízky a také prsteny. Vybírat si můžete z několika materiálů – chirurgické oceli nebo stříbra s ryzostí 925. Pořídit si můžete také šperky z korálků a na šňůrce.

Co se týče pánských šperků, vybírat můžete například z náhrdelníků s různými symboly – kotvy, křížky, tesáky. Pokud máte raději jednodušší styl, vyberete si také.

Bangles každý šperk balí do luxusního balení ve formě stylového pytlíčku nebo dárkové krabičky. Podle mého názoru je balení přinejmenším rozkošné, takže je vhodné dát šperk někomu i jako dárek a nebudete muset řešit dárkové balení zvlášť.

Bangles recenze a zkušenosti s nákupem šperků

Internetový obchod Bangles se může pyšnit velmi dobrými recenzemi. Ačkoliv počet recenzí na portálu Heureka není nikterak závratný, nenachází se tam ani jedna negativní. Naopak, zákazníci si velmi pochvalují vstřícnost e-shopu při jakékoliv komunikaci, rychlé vyřízení objednávky a také krásně zabalené šperky. Výborné recenze má e-shop také na své stránce na Facebooku.

Zvažujete nákup na Bangles? Pak vám jej můžu s klidem doporučit. Tento e-shop si opravdu zakládá na spokojenosti zákazníků, a to se odráží na reálných recenzích.

Doprava a rychlost doručení objednávky z Bangles

Svou objednávku se šperky z Bangles si můžete nechat doručit domů od několika dopravců. Pokud nakoupíte nad 899 Kč, máte nárok na dopravu zdarma prostřednictvím doporučené zásilky od České pošty, Balíkovny a Zásilkovny. Zásilka bude doručena zhruba do 2 pracovních dnů od odeslání. E-shop Bangles zasílá také na Slovensko.

 • Česká pošta: Doporučeně – 69 Kč, při objednávce nad 899 Kč zdarma | Balík do ruky: 129 Kč
 • Balíkovna – 69 Kč, při objednávce nad 899 Kč zdarma
 • Zásilkovna: Odběrné místo – 59 Kč | Doručení na adresu – 79 Kč; při objednávce nad 899 Kč zdarma

Způsob platby na Bangles

E-shop Bangles nabízí tři způsoby, jak může zákazník zaplatit svou objednávku, a to platební kartou online, převodem a nebo na dobírku (tu osobně nedoporučuji, protože byste museli zaplatit vysoký poplatek).

 • Dobírka – poplatek 59 Kč
 • Platební kartou online
 • Převodem na účet (bankovní účet: 2101383732/2010)

Reklamace, výměna a vrácení zboží z Bangles

V případě potíží s objednávkou lze zboží vyměnit, vrátit či reklamovat, a to do 14 dní (v prvních dvou případech). Nevýhodou je, že při případné reklamaci hradí dopravu zákazník.

Na webu Bangles si nejdříve stáhněte formulář, který můžete buď zaslat e-mailem na info@bangles.cz, nebo jej vložte do zásilky s vráceným zbožím na tuto adresu:

Bangles.cz

Zaorálkova 1584, 252 63, Roztoky

Výhody a nevýhody e-shopu Bangles

Správná recenze se neobejde bez výhod a nevýhod. V případě Bangles jsem ale mnoho nevýhod nenašla – pouze jednu, a to nutnost zaplatit si dopravu v případě reklamace, vrácení či výměny zboží.

Výhody:

 • Velmi pozitivní recenze
 • Rychlé doručení
 • Výborná komunikace

Nevýhody:

 • Při případné reklamaci hradí dopravu zákazník

Nejčastější otázky

❓Jaká je doba dodání na Bangles?

Doba dodání se liší podle zvoleného způsobu dopravy. U dobírky a platby kartou je zboží obvykle doručeno do 2 pracovních dnů. U bankovního převodu je doba dodání delší, obvykle 3-5 pracovních dnů.

❓Existuje na Bangles nějaká sleva?

Slevy lze získat prostřednictvím slevových kódů, které Bangles.cz pravidelně nabízí. Slevové kódy lze najít na webových stránkách Bangles.cz nebo na sociálních sítích.

❓Jaký je zákaznický servis na Bangles?

Zákazníci si velmi chválí přístup e-shopu. Bangles.cz tudíž nabízí kvalitní zákaznický servis. Zákazníci mohou kontaktovat zákaznický servis prostřednictvím e-mailu, telefonu nebo chatu. Zákaznický servis je k dispozici v pracovních dnech od 8:00 do 16:00.

Užitečné odkazy:

Hodnocení a foto zákazníků – bangles.cz

5/5 - (1 vote)
Autor článku

Aneta Susedíková

Při psaní se cítím jako ryba ve vodě. Je to ideální koníček, nejlepší práce a skvělá příležitost, jak pomoct čtenářům získat užitečné informace, které jsou podloženy důkladným průzkumem. Výsledkem jsou srozumitelné články, které čtenáře prostě baví číst.

error: Content is protected !!