Publikováno 8. prosince 2023

Zoohit recenze: Osobní zkušenost, slevy a kontakt

Zoohit recenze: Osobní zkušenost, slevy a kontakt

Zoohit je e-shop prodávající zboží určené pro zvířata. V tomto článku se zaměřím na recenze a zkušenosti zákazníků a také se podívám na to, jestli obchod nabízí nějaké slevy a kde můžete Zoohit případně kontaktovat.

Zoohit recenze: zkušenosti, slevy a kontakt

Zoohit je poměrně oblíbený internetový obchod, kde můžete svým mazlíčkům koupit granule, kapsičky, něco dobrého na zub, ale i hračky, misky a další vybavení. Kromě toho nabízí i granule pro zvířata s určitým onemocněním (například ledvinové kameny).

Na e-shopu nakoupíte nejen pro psy a kočky, ale i pro další malá zvířata jako jsou králíci, morčata, fretky a ježci, ale také pro ptáky, rybičky a koně. Velkým plusem je již zmíněné veterinární krmivo, které není k sehnání na každém e-shopu.

Nejdříve jsem prozkoumala recenze na portálu Heureka.cz. Ověřené recenze na Zoohit jsou z obrovské části pozitivní (99% spokojenost). Zákazníci si pochvalovali zejména rychlé doručení, spolehlivost, komunikaci a nižší ceny oproti konkurenci. Recenze na portálu Zboží.cz jsou o něco přísnější, ale všimla jsem si, že většina negativních recenzí není ověřena. Ověřené recenze jsou v drtivé většině pozitivní.

Zoohit recenze, zkušenosti
Hlavní stránka e-shopu Zoohit.cz je přehledná, na hlavní stránce lze vidět aktuální akce

Osobní zkušenost s e-shopem Zoohit

Osobně na Zoohitu nakupujeme s celou rodinou už několik let a líbí se nám zejména bonusový program, kdy za každý nákup dostanete body. Ty si můžete našetřit a v dalším nákupu si vybrat z bohaté nabídky dárků (pamlsky, kapsičky, podložky pod misky a podobně), popřípadě můžete své body věnovat na útulky a udělat tak dobrý skutek pro zvířátka v nouzi. E-shop často nabízí také slevy na různé kategorie, popř. na celý nákup. Výhodnější nákup Zoohit někdy nabízí také v případě, že nakoupíte přes aplikaci. A sleva se vždycky hodí!

Jediné, co mi trošku vadí, je to, že když chci koupit kapsičku kocourovi, který má nemocné ledviny, tak musím koupit celou sadu kapsiček – neprodávají se po kusech. To je sice maličkost, ale pokud chci vyzkoušet více kapsiček po jednom kusu, tak mám smůlu. Na druhou stranu, pokud jste zvyklí objednávat pořád stejné kapsičky, nejspíš tuto možnost oceníte.

Co se týče dopravy, můžete si vybrat ze dvou možností (PPL nebo Česká Pošta). Zásilka je většinou doručena během 2-3 pracovních dnů přímo na vaši adresu, popř. na výdejní místo. Pokud nakoupíte nad 799 Kč, dopravu budete mít zdarma. V opačném případě při objednávce v hodnotě do 598 Kč zaplatíte 79 Kč za dopravu a při hodnotě objednávky od 599 Kč do 799 Kč zaplatíte 59 Kč.

Zoohit kontakt

V případě dotazů nebo potíží s objednávkou můžete Zoohit kontaktovat přímo na jejich webu prostřednictvím kontaktního formuláře, nebo můžete využít e-mail a telefon, které jsem napsala níže:

  • E-mail: service@zoohit.cz
  • Telefon: +420 225 379 489

Výhody a nevýhody e-shopu Zoohit

Zoohit má podle zákazníků spoustu dobrých, ale i špatných vlastností, které shrnu v následujících výhodách a nevýhodách.

Výhody:

  • Velký výběr zboží
  • Nižší ceny oproti konkurenci
  • Časté slevy a dárky k nákupu
  • Rychlost doručení

Nevýhody:

  • Zboží nemusí být vždy skladem
  • Někteří zákazníci mají negativní zkušenost
  • Některé zboží lze nakoupit jen ve větším množství

A jaký je můj finální verdikt? Zoohit je zcela věrohodný e-shop, kde můžete bez potíží nakoupit. Já osobně jsem nikdy žádný problém s nákupem neměla a pokud byste nějaký problém přece jen měli, pak vám Zoohit umožní zboží reklamovat nebo vrátit.

5/5 - (3 votes)
Autor článku

Dominika Pauerová

error: Content is protected !!