Publikováno 13. prosince 2023

Spartoo.cz recenze e-shopu: Móda, boty a dekorace

Spartoo.cz recenze e-shopu: Móda, boty a dekorace

Spartoo.cz je francouzský e-shop, který získal popularitu i u nás v Česku. V tomto článku se zaměřím na recenze, zkušenosti a diskuze zákazníků, ale také na detaily samotného obchodu.

Spartoo.cz recenze e-shopu: Móda, boty a dekorace

Plánujete nakoupit v e-shopu Spartoo.cz, ale nejste si jisti, jestli je tento internetový obchod důvěryhodný? Zaměřila jsem se na sortiment e-shopu, recenze a zkušenosti zákazníků a objasním taky to, jaká je na Spartoo.cz doprava a rychlost doručení objednávky, nebo jak probíhají případné reklamace a vrácení zboží.

Představení e-shopu Spartoo a sortiment

E-shop Spartoo.cz byl založen v roce 2006 a původně nabízel jen boty. Postupem času se však rozrůstal a dnes už se v obchodě ve velkém objevuje i móda, doplňky a nejrůznější dekorace. Spartoo je v současné době oblíbený po téměř celé Evropě, kde zákazníkům nabízí na výběr z několika tisíc módních značek. Výhodou je, že zde koupíte také oblečení malých i nadrozměrných velikostí.

Recenze Spartoo: Zkušenosti zákazníků

Internetový obchod Spartoo.cz má velmi pozitivní recenze. Při jejich zkoumání na portálu Heureka.cz jsem zjistila, že z téměř 8300 recenzí je přes 8000 pozitivních – a to je obdivuhodné hodnocení. Na portálu Zboží.cz mi většina recenzí nepřišla věrohodná, protože nebyly ověřené. Tam, kde jsou recenze ověřené, jsou pouze pozitivní ohlasy. E-shop Spartoo.cz je tedy důvěryhodný a zákazníci mají s nákupem skutečně dobré zkušenosti, proto se nemusíte bát zde nakoupit.

Spartoo doprava a rychlost doručení objednávky

V e-shopu Spartoo mají zákazníci nárok na dopravu zdarma, což je velké plus. Spartoo slibuje, že by vaše objednávka měla být doručena do 6 pracovních dnů, což je poměrně dlouhá doba – podle zákazníků však zásilka často dorazí i dříve (většinou do tří pracovních dnů).

Co se týče dopravců, můžete si vybrat, kdo vám zásilku doručí. Vybrat si můžete DPD, Českou poštu či UPS Express. Jiné (například osobní) vyzvednutí není možné, protože Spartoo.cz nemá kamennou prodejnu.

Způsob platby na Spartoo

Spartoo.cz umožňuje několik způsobů platby. Patří mezi ně platba kartou Mastercard či Visa, prostřednictvím PayPal, na dobírku, nebo dárkovým poukazem.

Spartoo reklamace a vrácení zboží

Pokud vaše objednávka nedorazí kompletní, její obsah bude poškozený a nebo vám něco zkrátka nebude sedět, můžete ji reklamovat nebo vrátit. Reklamace i vrácení zboží je zdarma.

Spartoo sleva a kupon

Spartoo.cz zákazníkům pravidelně nabízí různé slevové akce. Aktuálně můžete získat slevu na svůj nákup ve výši až 250 Kč v případě, že na webu vyplníte dotazník. Dále můžete získat slevu 130 Kč, pokud se přihlásíte k newsletteru. Obě akce najdete ve spodní části e-shopu.

Výhody a nevýhody e-shopu Spartoo

Výhody:

  • Velký výběr zboží různých značek
  • Velmi dobré recenze
  • Doručení objednávky je zdarma
  • Rychlé doručení

Nevýhody:

  • Poměrně omezený výběr dopravců
5/5 - (7 votes)
Autor článku

Adéla Novotná

Nejraději mám cestování a zdravý životní styl. Své zkušenosti ráda sdílím dál čtenářům, tak jako to dělám na webu Kapitalio.

error: Content is protected !!