Publikováno 20. listopadu 2023 | Aktualizováno 28. března 2024

Shein vrácení zboží: Jednoduchý návod

Shein vrácení zboží: Jednoduchý návod

Pokud nejste spokojeni s obsahem své objednávky, Shein nabízí možnost vrácení zboží. Jak na to? Připravila jsem jednoduchý návod.

Shein vrácení zboží: Jednoduchý návod

Občas se stane, že se vám zboží z nějakého důvodu nelíbí, nesedí vám a nebo není takové, jak bylo uváděno v popisku. Vrácení zboží na Shein je poměrně jednoduché, takže se toho nemusíte bát. Pro vrácení zboží máte čas 45 dní od obdržení objednávky. Pojďte se podívat na jednoduchý návod, jak na vrácení zboží na Shein.

Postup vrácení zboží z e-shopu Shein:

1) Vygenerujte si štítek pro vrácení zboží

Nejdříve je potřeba vynegerovat si štítek pro vrácení zboží. To provedete na webových stránkách Shein v sekci Můj účet > Moje objednávky. Klikněte na tlačítko Vrátit zboží u objednávky, kterou chcete vrátit. Na stránce, která se vám otevře, vyplňte důvod vrácení zboží a klikněte na tlačítko Vytvořit štítek pro vrácení zboží.

2) Vytiskněte si štítek pro vrácení zboží

Jakmile budete mít první krok hotov, je čas na vytisknutí štítku pro vrácení zboží. Štítek si můžete vytisknout na vlastní tiskárně nebo si jej nechat vytisknout v nebližším kopírovacím centru.

3) Zabalte zboží, které chcete vrátit

Zboží zabalte do původního obalu, pokud je to možné. Pokud původní obal nemáte, můžete použít jiný obal, který bude zboží dostatečně chránit. Ideální je však použít přesně ty obaly, ve kterých vám bylo zboží dodáno.

4) Odešlete zboží zpět do skladu Shein

Pošlete zboží na adresu uvedenou na štítku pro vrácení zboží do Shein skladu. Zboží můžete zaslat Českou poštou, kurýrní službou nebo jiným dopravcem.

Cena vrácení zboží na Shein

Cena vrácení zboží se liší podle hmotnosti balíku. V případě vrácení zboží z České republiky činí cena za štítek pro vrácení zboží 4,5 EUR. Pokud je hmotnost balíku vyšší než 2 kg, budete si muset za dopravu připlatit.

Vrácení peněz

Vrácení peněz za vrácené zboží proběhne do 10 pracovních dnů od přijetí zboží obchodem Shein. Peníze vám budou vráceny stejným způsobem, jakým jste zaplatili za objednávku. Pokud vrácené zboží nesplňuje podmínky vrácení, například je poškozené, použité nebo není v původním obalu, Shein vám zboží vrátí zpět, ale peníze v takovém případě zpět bohužel nezískáte.

Podobné články:

Shein recenze: Jak ušetřit, kvalita zboží, zkušenosti

Nákupy z Číny: Kolik zaplatíte za clo a DPH

4.6/5 - (19 votes)
Autor článku

Dominika Pauerová