Publikováno 29. srpna 2023 | Aktualizováno 27. září 2023

Notino recenze: Osobní zkušenost, slevy a doprava zdarma

Notino recenze: Osobní zkušenost, slevy a doprava zdarma

Notino je internetový obchod zaměřený (nejen) na kosmetiku a parfémy, na kterém lze nakoupit za velmi výhodné ceny zboží nejrůznějšího druhu. V tomto článku se zaměřím na jeho recenze a podělím se také o osobní zkušenost.

  • Notino patří mezi nejoblíbenější obchody s kosmetikou a parfémy, i když dnes už nabízí i doplňky stravy, produkty pro péči o zuby a i lékárenské zboží
  • Notino často nabízí slevy a výjimkou není ani doprava zdarma a dárky k nákupu
  • E-shop Notino má několik výdejen, ale pouze v Praze, Brně a v Ostravě – pokud si zde svůj nákup vyzvednete, můžete ušetřit za dopravu.

Notino recenze: Osobní zkušenost, slevy a doprava zdarma

Notino (dříve Parfums.cz) začínal jako e-shop zaměřený na parfémy a kosmetiku, dnes už ale nabízí mnohem víc. Koupit si zde můžete také doplňky stravy, produkty pro péči o zuby a seženete zde třeba i Paralen. Jednoduše řečeno – Notino už dávno není jen o parfémech.

Notino je sice internetový obchod, ale má i několik výdejen – přesněji v Praze, Brně a v Ostravě. Výhodou vyzvednutí nákupu v těchto výdejnách jsou pochopitelně nižší náklady za dopravu.

Osobní zkušenost s Notino

Pamatuji si Notino ještě z doby, kdy se jmenovalo Parfums.cz. Jedná se o jeden z mých nejoblíbenějších e-shopů, a proto jsem se rozhodla podělit o svou zkušenost – objednávám zde pravidelně, a to zejména pro jejich časté slevy, kdy zboží nakoupím doslova za hubičku. Vždy, když chci nakoupit, čekám, než Notino nabídne nějaký slevový kód, což vidím vždy na hlavní stránce Notina.

Mezi slevové akce, které Notino také často nabízí v kombinaci právě se slevami, patří doprava zdarma. Tu já osobně velmi často využívám, protože se moje objednávky většinou pohybují v nižších částkách.

Na to, jak levné některé moje nákupy jsou, se můžete podívat sami v přiložených fotografiích:

notino, nákup, recenze, zkušenost
Můj nákup na Notino.cz

V této objednávce jsem nakoupila například (poměrně velké) kosmetické taštičky za směšnou cenu. Původní cena byla myslím kolem 200-300 korun. Ve výprodejích ráda nakupuji i kosmetiku, ať už dekorativní či pečující, a vždy jsem se setkala jen s perfektní kvalitou.

notino, nákup, recenze, zkušenost
Můj nákup na Notino.cz

Výjimkou nejsou ani kosmetické štětce, jejichž cena se pohybovala zhruba od 10 do 40 korun (a kvalita opět naprosto dostačující), sůl do koupele za 44 Kč (z původních 259 Kč) nebo rtěnky, které jsem koupila za 23 Kč (z původních 175 Kč).

Pokud máte rádi výhodné nákupy a nevadí vám je na e-shopu chvíli lovit, pak si můžete nakoupit podobně výhodně jako já.

Notino doručení zásilky

Zásilku Notino doručí co nejdříve (V Praze je to zhruba za jeden až dva pracovní dny) a pečlivě ji celou zabalí do bublinkové folie. V balíčku jsem měla i skleněné věci (například makeup) a ty byly vždy ještě omotány folií ještě zvlášť. Rozbití tedy pravděpodobně nehrozí, ale pokud by se to přece jen stalo, zásilku lze vrátit či reklamovat.

Notino recenze zákazníků

Abyste se nemuseli spoléhat jen na moji osobní zkušenost, prozkoumala jsem také recenze zákazníků, kteří se podělili o své názory na internetu. Notino má obrovské množství recenzí, z nichž je drtivá většina pozitivní – na Heurece se může pyšnit 4,8 hvězdičkami a podle portálu Zboží.cz bylo se svým nákupem spokojeno 98 % zákazníků.

Často kladené dotazy

❓Slyšela jsem, že Notino prodává padělky. Je to pravda?

Ne, tato informace není pravdivá. Notino neprodává padělky a ani je nikdy neprodávali. Další informace se dozvíte zde.

❓Kteří dopravci mi z Notino mohou doručit balíček?

Notino spolupracuje s několika dopravci. Svůj balíček si můžete nechat poslat přes DPD (kurýrem), Českou poštu (Do ruky, Na poštu nebo Balíkovna), nebo přes Zásilkovnu. Notino nabízí také večerní doručení za 99 Kč v Praze, Brně a Ostravě a v těchto městech si svou objednávku můžete také vyzvednout sami v Notino prodejnách.

❓Můžu na Notino zaplatit dobírkou?

Ano, Notino aktuálně nabízí možnost zaplatit za objednávku dobírkou. Za tuto službu zaplatíte 20 Kč.

5/5 - (7 votes)
Autor článku

Aneta Susedíková

Při psaní se cítím jako ryba ve vodě. Je to ideální koníček, nejlepší práce a skvělá příležitost, jak pomoct čtenářům získat užitečné informace, které jsou podloženy důkladným průzkumem. Výsledkem jsou srozumitelné články, které čtenáře prostě baví číst.