Publikováno 29. srpna 2023 | Aktualizováno 27. září 2023

Nejlevnejsinabytek: Recenze a zkušenosti s e-shopem

Nejlevnejsinabytek: Recenze a zkušenosti s e-shopem

Na e-shopu Nejlevnejsinabytek koupíte levně všechen nábytek, který do domu či bytu potřebujete. Vyplatí se zde nakoupit? Jaké jsou recenze? Je nábytek kvalitní? Vydrží? To vše se dozvíte v tomto článku.

  • Nejlevnejsinabytek.cz je ověřený e-shop, který získal nejedno ocenění a nákup je zde zcela bezpečný
  • Pokud hodnota vašeho nákupu přesáhne 2 000 Kč, máte od e-shopu nárok na dopravu zdarma
  • Na e-shopu si můžete pořídit zboží na splátky, díky čemuž si svůj domov zařídíte ihned a bez čekání
  • Nábytek z Nejlevnejsinabytek.cz je i přes svou nízkou cenu velmi kvalitní a vydrží spoustu let.

Nejlevnejsinabytek: Recenze a zkušenosti

Nejlevnejsinabytek.cz je e-shop zaměřující se na prodej kvalitního nábytku za co nejnižší ceny. Na trhu je již od roku 2008 a za tu dobu si stihl vybudovat důvěru u mnoha zákazníků, což dokazují zejména pozitivní recenze. Například na portálu Zboží.cz se může pyšnit 92% spokojeností zákazníků a na Google má 4,6 hvězdiček z pěti.

Zákazníci si pochvalují zejména rychlost dodání, nízkou cenu, dobře zabalené zásilky, kvalitu zboží a celkový servis. Našlo se ale i několik zákazníků, kteří zaznamenali na nábytku drobné oděrky, špatně předvrtané díry pro šrouby a nedostatečná asymetrie některého nábytku.

Na e-shopu koupíte nejrůznější nábytek, mezi který patří skříně, komody, botníky, jídelní stoly a židle, ale také obývací stěny, konferenční stolky a dokonce i kancelářské židle, pohovky a dětský nábytek. Výjimkou nejsou ani matrace, knihovny a police a dokonce zde koupíte i zahradní nábytek. Potřebujete zařídit svůj domov? Na e-shopu Nejlevnejsinabytek seženete pravděpodobně úplně všechno, co sháníte.

Reklamace

Pokud zákazník není spokojený s obsahem své zásilky (tzn. pokud je něco poškozené, křivé nebo například chybí některé části nábytku či šrouby), pak je možné požádat o reklamaci – ta však může být poměrně složitá, protože e-shop Nejlevnejsinabytek ve svých obchodních podmínkách uvádí, že zákazník musí v případě vrácení zboží zaplatit náklady na dopravu – a to se může v případě většího nábytku prodražit. Také mějte na paměti, že musíte zboží reklamovat do 14 dnů a například v případě matrací nesmí být porušen hygienický obal.

Doprava, doručení a výdejna Nejlevnejsinabytek

Internetový obchod Nejlevnejsinabytek.cz má také svůj obchod či výdejnu, která se nachází ve Sviadnově (Ostravská 843, 739 25 Sviadnov). Tam si své zboží můžete vyzvednout, ale pokud to máte daleko, nezoufejte. Oblíbenější variantou je zaslání dopravcem domů na adresu.

Obchod nabízí dopravu zdarma nad 2 000 Kč. Zásilka vám bude přepravcem doručena kamkoli po České republice a navíc si můžete zaplatit také za výnos do patra či do bytu. Všechny další informace o dopravě si můžete přečíst na Nejlevnejsinabytek.cz.

Spolehlivost a ocenění e-shopu Nejlevnejsinabytek

Nejlevnejsinabytek.cz se může pyšnit nejedním významným oceněním. E-shop obdržel ocenění Top Rating od Dun & Bradstreet. To znamená, že firma Nejlevnejsinabytek patří mezi ekonomicky úspěšné firmy. Kromě toho se e-shop v roce 2019 umístil v soutěži Shop roku 2019 v kategorii Cena kvality.

Často kladené dotazy

❓Kolik stojí výnos zásilky do patra?

Pokud si chcete objednat těžký nábytek a nemáte jej jak vynést do patra či do bytu, můžete si za tuto nadstandardní službu připlatit. Poplatek za pomoc s výnosem je 350 Kč, za plnohodnotný výnos pak zaplatíte 500 Kč.

❓Kolik stojí doprava, pokud nakoupím za méně než 2 000 Kč?

Pokud bude hodnota vaší zásilky nižší než 2 000 Kč, pak budete za dopravu platit. Za objednávku do 999 Kč zaplatíte za dopravu 99-149 Kč, při objednávce od 1 000 do 1 999 Kč zaplatíte za dopravu 199-249 Kč. Nad 2 000 Kč už je doprava zdarma.

❓Je možné nakoupit nábytek i na splátky?

Ano, nábytek můžete koupit také na splátky. Veškeré informace se dočtete na e-shopu Nejlevnejsinabytek.cz.

5/5 - (1 vote)
Autor článku

Aneta Susedíková

Při psaní se cítím jako ryba ve vodě. Je to ideální koníček, nejlepší práce a skvělá příležitost, jak pomoct čtenářům získat užitečné informace, které jsou podloženy důkladným průzkumem. Výsledkem jsou srozumitelné články, které čtenáře prostě baví číst.