Publikováno 20. dubna 2024

Nejlepší kebab v Olomouci: 6 tipů na nejoblíbenější podniky

Nejlepší kebab v Olomouci: 6 tipů na nejoblíbenější podniky

Popadl vás hlad a hledáte ten nejlepší kebab v Olomouci, který uspokojí vaše chuťové buňky? Připravila jsem 6 tipů na nejoblíbenější podniky, které doporučují místní i turisté.

Nejlepší kebab v Olomouci: 6 tipů na nejoblíbenější podniky

V Olomouci o kebabárny nouze určitě není, jen několik z nich je však považováno za ty nejlepší v celém městě. Pojďte prozkoumat 6, které jsou zákazníky dlouhodobě nejlépe hodnocené.

1) DAYI KEBAB OLOMOUC

Hodnocení: 4,4 ⭐️

Jedním ze zákazníky nejlépe hodnocených kebabáren je DAYI KEBAB (Kurdský kebab), kde si zákazníci pochvalují velké porce, čerstvost i skvělý přístup personálu. Podle mnoha lidí se jedná o nejlepší kebab v Olomouci. Kebab si můžete objednat také online přes kurýrní služby.

Adresa: Riegrova, 779 00 Olomouc 9

2) ZamZam Kebab

Hodnocení: 4,8 ⭐️

ZamZam Kebab zaujme čistým a moderním interiérem, kde si můžete dát nejen klasický kebab, ale dokonce i kebab v bagetě — což nikde jinde v Olomouci nenajdete. Podle dostupných informací servírují v této kebabárně pouze hovězí maso, což nemusí být pro každého.

Adresa: Havlíčkova 650/9, 779 00 Olomouc 9

3) Golden Kebab

Hodnocení: 4,3 ⭐️

Golden Kebab se nachází na Dolním náměstí a zákazníci jej hodnotí vcelku pozitivně. Ačkoliv má podnik dlouhodobě pozitivní recenze, někteří zákazníci si občas postěžují na nedostatek masa. To jsou ale nejspíš výjimky.

Adresa: Dolní nám. 36, 779 00 Olomouc 9

4) Hazal Kebab

Hodnocení: 4,5 ⭐️

Hazal Kebab najdete v ulici Kateřinská a zákazníci si zde chválí zejména vyváženou chuť a velikost porcí (ačkoliv někteří uváděli, že údajně dostali příliš malou tortilu). Další pozitivní ohlasy směřovaly k nízké ceně.

Adresa: Kateřinská 222/19, 779 00 Olomouc 9

5) Aroma Best Kebab

Hodnocení: 4,4 ⭐️

Aroma Best Kebab vás potěší v případě, že si rádi dopřejete velké porce masa a čerstvé zeleniny. Podnik nabízí pouze kvalitní maso a kebab je vždy chuťově vyvážený. Navíc mají i velmi dobré omáčky, takže budete spokojení ve všech ohledech.

Adresa: Sokolská 545/38, 779 00 Olomouc 9

6) Smile Kebab

Hodnocení: 4,1 ⭐️

V podniku Smile Kebab vás vždy přivítají s úsměvem a dobrým kebabem. Oceníte příjemnou cenu, kterou si mohou studenti ještě snížit díky slevě s ISIC kartou.

Adresa: 8. května 452/12, 779 00 Olomouc 9

5/5 - (3 votes)
Autor článku

Dominika Pauerová