Publikováno 23. ledna 2024

Nejlepší burger Olomouc: 6 tipů na nejlepší restaurace

Nejlepší burger Olomouc: 6 tipů na nejlepší restaurace

V Olomouci se nachází rovnou několik míst, kde se ukrývá ten nejlepší burger. Ten pravděpodobně úplně nejlepší najdete v restauraci Burger & Beer Brothers. Na následujících řádcích jsem připravila 6 tipů, kam na nejlepší burger v Olomouci.

Nejlepší burger Olomouc: 6 tipů na nejlepší restaurace

Když přijde chuť na pořádný burger, nezbývá nic jiného, než se oddát jednomu z nejlepších burgerů ve městě. V Olomouci se nachází 6 restaurací, kde si na nich zaručeně pochutnáte.

1) Burger & Beer Brothers

Hodnocení: 4,4 ⭐️

Chuť těch nejlepších burgerů zažijete v restauraci Burger & Beer Brothers, kde mají bohatý výběr. Nečeká vás žádná nuda, ale spousta skvěle ladících chutí. Kromě burgerů restaurace nabízí i další jídla – třeba hot dog, smažený sýr, pizza a sendviče. K tomu všemu samozřejmě nesmí chybět výborné pivo.

Adresa: Riegrova 381/22, 779 00 Olomouc 9

2) Bounty Rock Café

Hodnocení: 4,4 ⭐️

Nadprůměrné hodnocení zákazníků získal také podnik Bounty Rock Café, kde mají skutečně ty nejlepší burgery pod sluncem (nebo minimálně v Olomouci). Vyzkoušet můžete třeba jejich Bounty Burger, ve kterém se skrývá hovězí sekané maso, vepřové trhané, vejce a cheddar. Podnik nabízí také spoustu malých chuťovek k pivu či vínu, a dorazit můžete i na některý z rockových koncertů, které se zde konají.

Adresa: Hálkova 2 – vstup z, tř. Kosmonautů, Olomouc

3) Burgr Burger

Hodnocení: 4,9 ⭐️

Vynikajícím hodnocením se může chlubit podnik jménem Burgr Burger, který nabízí kvalitní hovězí burgery, ale potěší i vegetariány, jelikož mají v nabídce také bezmasé burgery. Podle zákazníků zde mají jídlo výborné a doporučují ochutnat i cibulové kroužky. V restauraci je velmi uvolněná atmosféra, zaměstnanci podniku hostům dokonce tykají.

Adresa: 1. máje 4, 779 00 Olomouc 9

4) Steak Restaurant Olomouc

Hodnocení: 4,7 ⭐️

Restaurace Steak Restaurant Olomouc se nachází v moderním a velice útulném prostředí. Jak už název napovídá, kromě samotných burgerů si zde dáte i steak. Od restaurace můžete očekávat špičkovou kvalitu jídla, za kterou si ale připlatíte.

Adresa: Lipenská 11, Hodolany, 779 00 Olomouc

5) V3S Steak & Burger

Hodnocení: 4,7 ⭐️

Vynikající a chuťově skvěle vyvážené burgery ochutnáte v podniku V3S Steak & Burger, kde vás jídlo zaujme hned na první pohled. Nejedná se přímo o restauraci, ale spíše o stánek, kde si burger můžete buď vzít s sebou, nebo si jej sníst ve stoje u stolečku. Doporučuji si burger sníst někde v klidu a v sedě, abyste si jeho chuť užili maximálně.

Adresa: Kateřinská, 779 00 Olomouc 9

6) American Grill

Hodnocení: 4,1 ⭐️

Ačkoliv by se restaurace American Grill na první místo v žebříčku nejlepších burgerů v Olomouci nejspíš nedostala, stále patří mezi ty lepší. Dáte si zde klasický hamburger, burger s bůčkem, jalapeno burger, medový burger a pro milovníky rostlinné stravy je v nabídce také veggie burger. A pokud byste měli chuť i na něco jiného, můžete si dát tortilly, steak, žebírka či lehký salát.

Adresa: tř. Kosmonautů 981, Hodolany, 779 00 Olomouc

5/5 - (3 votes)
Autor článku

Adéla Novotná

Nejraději mám cestování a zdravý životní styl. Své zkušenosti ráda sdílím dál čtenářům, tak jako to dělám na webu Kapitalio.

error: Content is protected !!