Publikováno 29. března 2024

TOP 8: Levné restaurace Olomouc + hodnocení

TOP 8: Levné restaurace Olomouc + hodnocení

Máte omezený rozpočet a hledáte levné restaurace v Olomouci? Našla jsem pro vás 8 tipů na cenově dostupné podniky, kde vám naservírují velké porce jídla za nízkou cenu.

TOP 8: Levné restaurace Olomouc

Ať už vyrážíte do Olomouce a nebo tady bydlíte, můžete si být jisti, že v tomto městě najdete nepřeberné množství skvělých podniků na vysoké úrovni. Jenže co když hledáte něco obyčejného, kde se najíte za pár korun? Přesně na takové restaurace jsem se zaměřila a na následujících řádcích najdete výsledek. Pojďte je prozkoumat!

1) Restaurace U Anči

Hodnocení: 4,4 ⭐️

Olomoucká Restaurace U Anči potěší každého, kdo má pořádný hlad a chce se najíst za pár korun. Můžete se těšit na krásnou zahrádku i příjemnou obsluhu. Počítejte s tím, že během víkendu je zde méně lidí než přes týden.

Adresa: Na Trati 213, 779 00 Olomouc 9

2) Špagetárna

Hodnocení: 4,7 ⭐️

Máte chuť na špagety? V Olomouci se nachází podnik jménem Špagetárna, kde si vyberete z rovnou několika druhů — v nabídce nechybí boloňské ani carbonara, podnik dokonce nabízí i vynikající lasagne.

Adresa: 1. máje 825/4, 779 00 Olomouc 9

3) Restaurace U Rytíře

Hodnocení: 4,5 ⭐️

Restaurace U Rytíře má nízké ceny po celý den, v denním menu jsou pak ještě o něco lepší. Podle zákazníků tomuto podniku není co vytknout. Ačkoliv restaurace patří mezi ty starší, vaří zde velmi dobře a náladu vám zlepší i skvělá obsluha.

Adresa: Letců 742, 779 00 Olomouc 9-Neředín

4) Restaurace U Zlaté Koule

Hodnocení: 4,1 ⭐️

Restaurace U Zlaté Koule nabízí průměrné jídlo, na kterém si ale nenároční jedinci pochutnají. Můžete se posadit buď dovnitř útulné restaurace, nebo na venkovní zahrádku. V restauraci se často pořádají různé akce, proto doporučuji udělat si rezervaci.

Adresa: tř. Míru 168/15, 779 00 Olomouc 9

5) Restaurace U Kapličky

Hodnocení: 4,3 ⭐️

Restaurace U Kapličky je podle interiéru docela starý podnik, který se tak trochu zasekl v čase. Pokud se sem vydáte, najíte se poměrně levně, cena jídla se pohybuje okolo 170 Kč (2024). Podle zákazníků je jídlo velmi dobré a bývá na výběr z mnoha variant.

Adresa: Břetislavova 29/3, 779 00 Olomouc 9-Řepčín

6) Restaurace U Berňáku

Hodnocení: 4,4 ⭐️

Restaurace U Berňáku nabízí kromě české klasiky i zdravější jídla plná zeleniny. Dáte si rybu s bramborem a salátkem, svíčkovou, řízek i maso s omáčkou a rýží. Zákazníci tuto restauraci označují jako příjemné místo, kde vám bude chutnat.

Adresa: Lazecká 27/20, 779 00 Olomouc 9

7) Restaurace Malá Varna

Hodnocení: 4,2 ⭐️

Restaurace Malá Varna je skvělým místem pro oběd či večeři. Nachází se v útulném prostředí v ulici Riegrova 6, kde si na jídle opravdu pochutnáte.

Adresa: Riegrova 6, 779 00 Olomouc 9

8) Restaurace Globus

Hodnocení: 3,6 ⭐️

Restaurace v Globusu je klasika, která vás nezklame. Za nízké ceny (už od 99 Kč) se dočkáte velkých porcí, příjemného posezení a také vám nebude dělat problém parkování, jelikož se jedná o obchodní centrum.

Adresa: Pražská 248/39, 779 00 Olomouc 9

5/5 - (2 votes)
Autor článku

Dominika Pauerová

error: Content is protected !!