Publikováno 5. února 2024

Nejlepší kebab v Brně: 7 tipů na nejoblíbenější podniky

Nejlepší kebab v Brně: 7 tipů na nejoblíbenější podniky

Zajímá vás, kde mají ten nejlepší kebab v Brně? Vybrala jsem 7 nejoblíbenějších podniků, kde si zaručeně pochutnáte. Všechny tyto kebabárny jsou oblíbené pro své velké porce, nízké ceny a také pro perfektní chuťový zážitek. Pojďte se podívat, které to jsou.

Nejlepší kebab v Brně: 7 tipů na nejoblíbenější podniky

Kebab je ideální jídlo, které zažene hlad a potěší chuťové pohárky. To ale jen za předpokladu, že je v něm tak akorát masa, zeleniny a omáčky. V Brně se nachází 7 podniků, kde si dáte vynikající kebab, jenž zákazníci hodnotí velmi pozitivně. Na následujících řádcích se na ně zaměřím.

1) Best Kebap

Hodnocení: 4,6 ⭐️

Jako nejlepší kebab v Brně jsem vybrala podnik nesoucí název Best Kebap, který je nejlepší nejen podle názvu, ale hlavně hodnocení zákazníků. Ti jsou nadšení z chutě masa, čerstvosti zeleniny, velikosti porcí a cen, oceňují ale také čistotu na toaletách a možnost platit kartou.

Adresa: Veveří 474/36, 602 00 Brno-střed

2) Šach Kebab

Hodnocení: 4,7 ⭐️

Masožravcům i vegetariánům bude chutnat také v kebabárně Šach Kebab, kde vás vstřícně přivítá milá obsluha. Kebab na tomto místě je vždy kvalitní, suroviny jsou čerstvé a porce jsou pořádné. Sám podnik Šach Kebab o sobě říká, že je lepší než ostatní.

Adresa: Běhounská 9, 602 00 Brno-střed

3) Silvus Turkish Kebab

Hodnocení: 4,6 ⭐️

Silvus Turkish Kebab si lze vyzvednout, ale i objednat online. Kebab vám připraví velmi vstřícný pan majitel, kterého zákazníci velice chválí. Chuť kebabu je zde výtečná, podle některých by však mohly být porce o něco větší.

Adresa: Dlouhá 1, 625 00 Brno-Bohunice

4) Mr. Turecký Kebap

Hodnocení: 4,8 ⭐️

Kebabárna jménem Mr. Turecký Kebap vám připraví ideální kebab s velkým množstvím masa, zeleniny i omáčky. Zákazníci, kteří se sem rádi vracejí, návštěvu vřele doporučují. Za relativně nízkou cenu dostanete obrovskou porci.

Adresa: Hlavní 1129, 624 00 Brno-Komín

5) ROJ Kebab Skácelova

Hodnocení: 4,5 ⭐️

ROJ Kebab nacházející se na ulici Skácelova 69 nemůže na seznamu nejlepšího kebabu v Brně chybět. Chuťově se jedná o jeden z nejlepších kebabů, který si můžete dát. Porce se zde mohou lišit, někteří zákazníci uvádí, že jsou obrovské, jiní mají zase opačný názor.

Adresa: Skácelova 69, 612 00 Brno-Královo Pole

6) Turecký kebab Hybešova

Hodnocení: 4,6 ⭐️

Vymazlený kebab si dáte v podniku Turecký kebab Hybešova, který zákazníci hodnotí nadmíru pozitivně. Kebab je zde poměrně levný, a mezi zákazníky velmi oblíbený. Další výhodou je, že na své jídlo nebudete čekat příliš dlouho.

Adresa: Hybešova 985, 602 00 Brno-střed

7) Šeherezáda Kebab

Hodnocení: 4,5 ⭐️

Můj poslední tip putuje do podniku Šeherezáda Kebap. V této kebabárně dostanete velkou porci, která je velmi dobře vyvážená. Vegetariány potěší bezmasé alternativy. Kebab je zde za nízkou cenu, studenti mají kebab ještě levněji.

Adresa: Palackého tř. 742/82, 612 00 Brno-Královo Pole

5/5 - (3 votes)
Autor článku

Dominika Pauerová

error: Content is protected !!