Publikováno 29. září 2023

Homein recenze a zkušenosti: Bytové doplňky a nábytek

Homein recenze a zkušenosti: Bytové doplňky a nábytek

Kvalitní bytové doplňky a nábytek nabízí e-shop Homein.cz, na který se zaměřím v tomto článku. Jaké jsou recenze a zkušenosti s tímto obchodem?

  • Na e-shopu Homein koupíte originální bytové doplňky nejen do obýváku, ale také do kuchyně, koupelny a na zahradu.
  • Homein se zaměřuje kromě prodeje klasických doplňků také na nerezové doplňky, které mají díky svému materiálu velmi dlouhou výdrž.
  • Zákazníci mají s obchodem Homein velmi pozitivní recenze a za posledních pár let se nevyskytují téměř žádné negativní. Nákup na Homein tedy můžu doporučit.

Představení e-shopu Homein a sortiment

Homein je internetový obchod zaměřující se primárně na bytové doplňky z dílen českých i zahraničních designérů. Na kvalitě a designu nabízeného zboží si velmi zakládají, takže v nabídce najdete jen výběr z toho nejlepšího. Homein se zaměřuje také na prodej nerezových doplňků.

Na e-shopu nenajdete pouze klasické doplňky do obývacího pokoje a ložnice, můžete totiž vybírat také z kuchyňských doplňků a doplňků na zahradu, do koupelny a na WC. S Homein si vyzdobíte celý domov.

Homein recenze a zkušenosti zákazníků

Homein na svých stránkách uvádí, že je 99 % zákazníků miluje. Rozhodla jsem se zjistit, co je na tom pravdy, a prozkoumala jsem recenze na vlastní pěst.

Na portálu Heureka se nachází několik set recenzí a z nich je drtivá většina (4.8 ⭐️) pozitivních. Zákazníci si chválí veškeré služby e-shopu – rychlost dodání zboží, komunikace s obchodem, kvalita zboží. Mnoho zákazníků nakupuje opakovaně a sdílí svou dlouhodobou spokojenost.

Pro jistotu jsem ale zamířila také na portál Zboží.cz, kde recenze nebyly nijak rozdílné. Zákazníci se i zde rádi podělili o svou pozitivní zkušenost s e-shopem. Zaznamenala jsem, že e-shop Homein objednávky odbavuje velice rychle, protože spousta zákazníků měla svou zásilku doma již do druhého dne.

Po prozkoumání jak samotného e-shopu, tak i uživatelských recenzí a zkušeností můžu nákup v internetovém obchodě Homein s čistým svědomím doporučit.

Doprava a rychlost doručení objednávky

Pokud bude vaše hodnota objednávky vyšší než 2 000 Kč, pak máte nárok na dopravu zdarma. U objednávek s nižší hodnotou budete platit za dopravu podle vámi vybraného dopravce. Vybírat můžete z těchto dopravců:

  • PPL: Doručení na adresu – 95 Kč | PPL Parcelshop – 65 Kč
  • Zásilkovna: Doručení na výdejní místo – 65 Kč
  • Osobní odběr: Sklad Hradec Králové – 0 Kč (platba pouze v hotovosti)

Pokud zvolíte osobní odběr v Hradci Králové, zapište si tuto adresu: Homein.cz & Bagin.cz, Škroupova 441, 500 02 Hradec Králové.

Způsob platby na Homein

V e-shopu Homein lze zaplatit několika způsoby. Samozřejmost je platba online platební kartou, platba převodem a Homein umožňuje také platbu na dobírku, avšak s poplatkem 40 Kč.

Homein reklamace a vrácení zboží

Pokud by se stalo, že bude s vaší objednávkou cokoliv v nepořádku, existuje možnost reklamace či vrácení zboží. Vrátit jej můžete to 30 dní od nákupu za předpokladu, že bude nepoužité.

Do balíčku je nutné vložit vyplněný reklamační formulář, který si vytisknete ze stránek Homein.

Výhody a nevýhody e-shopu Homein

Jak si lépe shrnout celý článek, než právě výhodami a nevýhodami? Ač jsem se snažila najít výhody i nevýhody, nevýhod jsem mnoho nenašla. A to je vlastně skvělá zpráva.

Výhody:

  • Velmi rychlé doručení zboží
  • Perfektní komunikace

Nevýhody:

  • Před několika lety si několik zákazníků stěžovalo na nedostupnost zboží

Nejčastější otázky

❓Je možné získat na Homein nějakou slevu?

Ano. Jedna z možností, jak získat slevu na první nákup, je přihlášení k odběru novinek pomocí e-mailu. Sleva je 250 Kč.

❓Jaké jsou způsoby reklamace zboží v e-shopu Homein?

Zboží zakoupené v e-shopu homein.cz lze reklamovat v případě, že je vadné. Reklamaci je nutné uplatnit do 24 měsíců od převzetí zásilky.

❓Jak můžu kontaktovat zákaznický servis e-shopu Homein?

Zákaznický servis e-shopu Homein je k dispozici prostřednictvím e-mailu, telefonu nebo chatu. Kontaktní údaje na zákaznický servis jsou uvedeny na webových stránkách e-shopu.

5/5 - (2 votes)
Autor článku

Aneta Susedíková

Při psaní se cítím jako ryba ve vodě. Je to ideální koníček, nejlepší práce a skvělá příležitost, jak pomoct čtenářům získat užitečné informace, které jsou podloženy důkladným průzkumem. Výsledkem jsou srozumitelné články, které čtenáře prostě baví číst.