Publikováno 24. listopadu 2023

Five Guys Česko: V Praze se otevře nový fastfood

Five Guys Česko: V Praze se otevře nový fastfood

Česko v příštím roce přivítá nový americký fastfood Five Guys. Tato restaurace je oblíbená v zahraničí a brzy bude i v Praze. Nacházet by se měla v nově zrekonstruovaném obchodním centru Máj.

  • Restaurace je v zahraničí velmi oblíbená a očekává se, že po otevření budou do Five Guys jezdit zákazníci z různých částí Česka, i ze sousedních zemí
  • Fastfood Five Guys by se měl otevřít v roce 2024, a to buď v druhém či třetím čtvrtletí
  • Five Guys je typicky americký fastfood, který nabízí burgery, hot dogy a milkshakes

Five Guys Česko: V Praze se otevře nový fastfood

Teprve nedávno se na pražském Václavském náměstí otevřela pobočka amerického fastfoodu Popeyes a už se můžeme těšit na další. Slavný americký fastfood Five Guys, který se zaměřuje na hamburgery, hot dogy a hranolky, se chystá v příštím roce otevřít svou první pobočku v Praze. Five Guys byl založen v roce 1986 ve městě Arlington ve státě Virginie a nyní konečně míří do Česka.

Restaurace by se měla nacházet v obchodním domě Máj na Národní třídě, který prochází velkou rekonstrukcí. Dokončení rekonstrukce se očekává v druhém či třetím čtvrtletí roku 2024.

Five Guys je známý především svými velkými hamburgery, které se skládají z 100% hovězího masa, čerstvé zeleniny a speciální omáčky. Kromě hamburgerů nabízí také hot dogy, hranolky, milkshakes a další pochutiny.

Fastfood Five Guys v Praze, restaurace, Česko,
Americký fasfood Five Guys otevře už brzy i v Praze

Otevření restaurace Five Guys v Praze je očekáváno s velkým zájmem. V minulosti se již několikrát stalo, že se před pobočkami Five Guys v jiných evropských zemích tvořily dlouhé fronty. Five Guys se nachází v zemích jako je Německo, Rakousko nebo Nizozemsko a mezi svými příznivci má i české zákazníky, kteří do těchto zemí cestují. Dá se tedy očekávat, že Five Guys v Praze bude ještě oblíbenější než Popeyes.

Restaurace v následujících letech plánuje expanzi i do dalších evropských měst, údajně bude mít pobočku například také na Slovensku.

Podobné články:

Popeyes v Praze: Upřímná recenze na nový fastfood

5/5 - (1 vote)
Autor článku

Adéla Novotná

Nejraději mám cestování a zdravý životní styl. Své zkušenosti ráda sdílím dál čtenářům, tak jako to dělám na webu Kapitalio.

error: Content is protected !!