Publikováno 13. září 2023 | Aktualizováno 27. září 2023

Botovo recenze: Zkušenosti zákazníků a informace o e-shopu

Botovo recenze: Zkušenosti zákazníků a informace o e-shopu

E-shop Botovo patří slovenské firmě, která nabízí velký výběr obuvi, kabelek i oblečení, které jsou stylové a trendy. Je tato firma spolehlivá? Co na Botovo říkají zákazníci? To všechno najdete v tomto článku, ve kterém se zaměřím na recenze e-shopu Botovo, zkušenosti zákazníků a další důležité informace.

 • Botovo je spolehlivý e-shop, se kterým zákazníci podle recenzí nemají potíže s platbou či doručením své objednávky.
 • Vaši objednávku vám z Botovo doručí kurýrní služba GLS, která je při objednávce pod 1 500 Kč zpoplatněna částkou 79 Kč a nad 1 500 Kč je doprava zdarma.
 • Zákazník může svou objednávku z Botovo reklamovat nebo vrátit do 30 dnů za předpokladu, že je zboží vámi nepoužité a nepoškozené.

Představení e-shopu Botovo

Botovo nabízí spoustu módního zboží, ze všeho nejdůležitější je obuv. E-shop ale nabízí také oblečení, kabelky a doplňky, díky čemuž si může zákaznice zakoupit klidně celý outfit. To všechno je na e-shopu určeno primárně pro ženy, ale najdete zde i zboží pro muže a děti – jen ne tak velký výběr, jako pro ženy.

E-shop Botovo patří slovenské firmě United Fashion Group, s. r. o, která sídlí v Bratislavě. Nejedná se tedy o český e-shop, ale při případné reklamaci či vrácení se zboží zasílá na českou adresu.

Recenze Botovo: Zkušenosti zákazníků

Prozkoumala jsem recenze a zkušenosti zákazníků e-shopu Botovo a ukázalo se, že se jedná o spolehlivý internetový obchod, který má převážně pozitivní reakce. Například na portálu Heureka si zákazníci pochvalují rychlé doručení, dopravu zdarma a kromě toho skvělou komunikaci a příjemné zaměstnance. Pár zákaznic si ale postěžovalo na kvalitu zboží, která se jim vzhledem k ceně zboží zdála nepřiměřená. Tento problém naštěstí lze vyřešit vrácením či reklamací zboží.

Na portálu Glami pak sdílelo své pozitivní zkušenosti přes 600 zákazníků (98% spokojenost) a těch negativních se objevilo jen pár. Není se tedy třeba bát toho, že by byl e-shop podvodný nebo nespolehlivý a nákup na Botovo můžu s klidným svědomím všem doporučit.

Botovo doprava a rychlost doručení objednávky

Pokud v internetovém obchodě Botovo nakoupíte za méně než 1 500 Kč, za dopravu zaplatíte 79 Kč. Nad 1 500 Kč budete mít dopravu zcela zdarma.

Zásilky z Botovo doručuje kurýrní služba GLS, která vám balíček doručí až na adresu. Zboží je obvykle doručeno do dvou dnů od odeslání e-shopem, ale (například během Vánoc či Black Friday) se může trochu zpozdit.

Způsob platby na Botovo

Na e-shopu Botovo můžete zaplatit třemi způsoby. Pravděpodobně nejjednodušším je platba kartou, ale lze zaplatit také převodem či na dobírku.

 • platba online kartou
 • platba na dobírku (poplatek 39 Kč)
 • platba převodem (na bankovní účet ČSOB: 248405650/0300, variabilní symbol je číslo vaší objednávky)
 • Apple Pay/Google Pay

Botovo reklamace a vrácení zboží

Pokud nebudete spokojeni s obsahem své zásilky a nebo vám bude doručena poškozená zásilka, můžete ji buď vrátit, nebo reklamovat.

Za předpokladu, že zboží nepoužijete a ani nijak nepoškodíte, jej můžete vrátit do 30 dnů ode dne převzetí zásilky. Ještě před samotným vrácením či reklamací vaší objednávky musíte vyplnit reklamační formulář. Poté jej můžete odeslat na adresu: United Fashion Group s.r.o., P. O. Box 136, 690 02 Břeclav 2.

 • Vrácení zboží znamená, že chcete e-shopu vrátit zboží a obdržet od něj zpět své peníze za objednávku
 • Reklamace znamená, že chcete pouze vyměnit obsah zásilky za nový z důvodu poškození, nebo absence určitého zboží (např. pokud jedny objednané boty v zásilce nebyly)

Výhody a nevýhody e-shopu Botovo

Výhody:

 • Velký výběr zboží
 • Rychlé doručení
 • Skvělá komunikace s e-shopem

Nevýhody:

 • Objednávku lze doručit pouze přes jednu kurýrní službu (GLS)
 • Některé zboží může být méně kvalitní

Jaký je tedy můj finální názor na e-shop Botovo? Jedná se o spolehlivý internetový obchod, který má spoustu spokojených zákazníků. Ačkoliv se najdou i negativní recenze, jedná se spíše o výjimky, protože je jich oproti spokojeným zákazníkům skutečně málo. Pokud ještě stále zvažujete nákup na tomto e-shopu, už nemusíte na nic čekat a rovnou se vrhněte na své vysněné boty!

Často kladené dotazy

❓Nabízí Botovo obuv i pro děti?

Ano, na e-shopu Botovo nakoupíte i pro děti (a muže), ale výběr zboží bohužel není příliš velký.

❓Můžu na Botovo koupit dárkový poukaz?

Ano, na Botovo můžete koupit i dárkový poukaz. Najdete je v kategorii dárkové poukazy, nebo napište svůj požadavek do vyhledávacího políčka na e-shopu.

❓Jsou boty z Botovo kvalitní?

Ano, většina obuvi z Botovo je kvalitní, ale mohou se najít výjimky. Někteří zákazníci si v recenzích na kvalitu postěžovali, jiní však byli spokojení.

5/5 - (2 votes)
Autor článku

Aneta Susedíková

Při psaní se cítím jako ryba ve vodě. Je to ideální koníček, nejlepší práce a skvělá příležitost, jak pomoct čtenářům získat užitečné informace, které jsou podloženy důkladným průzkumem. Výsledkem jsou srozumitelné články, které čtenáře prostě baví číst.