Publikováno 11. srpna 2023 | Aktualizováno 27. září 2023

Bonami recenze: Zkušenosti, doprava a reklamace

Bonami recenze: Zkušenosti, doprava a reklamace

Bonami je jeden z nejoblíbenějších internetových obchodů s nábytkem a bytovými doplňky, který nabízí obrovský výběr zboží všeho druhu. V tomto článku se na Bonami zaměřím a prozkoumám reálné recenze zákazníků.

 • E-shop Bonami pochází z Česka a byl založen v roce 2013. Oblíbený je nejen u nás, ale i v zahraničí
 • Bonami je spolehlivý internetový obchod s velmi pozitivními recenzemi od zákazníků
 • V případě nespokojenosti lze zboží reklamovat nebo zcela vrátit. Je však nutné vyplnit reklamační formulář. Vrácení je zdarma přes Zásilkovnu a DPD.

Bonami recenze: Zkušenosti, doprava a reklamace

E-shop Bonami pochází z České republiky a úspěšný je také na Slovensku, v Polsku, Rumunsku, Maďarsku a v dalších pěti zemích. Na Bonami nakoupí podle mého názoru každý. Najdete tam totiž levné, ale i dražší zboží velmi dobré kvality. Můžete buď vyhledávat zboží přímo v kategoriích, nebo je můžete hledat podle jednotlivých místností – to vám může značně ulehčit čas zejména v případě, když nakupujete nábytek či doplňky pro danou místnost.

Na e-shopu Bonami koupíte nábytek, bytové doplňky všeho druhu, zahradní doplňky, svítidla, textil a nově také nabízí možnost pořídit si kuchyň na míru. To ale ani zdaleka není všechno. Dále na Bonami koupíte například:

 • koberce
 • módu
 • dárky
 • doplňky do koupelny
 • nábytek a doplňky pro děti

Bonami zkušenosti

Zákazníci, kteří na Bonami nakupují, jsou podle recenzí spokojeni především s kvalitou zboží, pro kterou je e-shop poměrně známý. Kvalitě odpovídá i cena některého zboží. Chválí si taky to, že má obchod velký výběr zboží a objednávku zákazníkovi rychle doručí.

Na portálu Heureka se ale našli i zákazníci, kteří se podělili i o své negativní recenze a zkušenosti. Nebylo jich moc, ale přesto si někteří stěžovali na potíže s objednávkou. Co ale hodnotím jako skvělý přístup ze strany Bonami je to, že těmto nespokojeným zákazníkům individuálně odpovídají a snaží se situaci ke spokojenosti zákazníka vyřešit. Za to dávám palec nahoru!

nábytek, bonami

Bonami doprava

Nakupování na Bonami je velmi snadné a pokud žijete v Praze či v Brně, tak si svůj nákup můžete vyzvednout i osobně. Jinak je samozřejmostí doručení přes Zásilkovnu, WE|DO, DPD, GLS, Českou poštu či Balíkovnu. Nadrozměrné zásilky rozváží Bonami kurýr, zatím však jen v Praze, Středočeském kraji a v Brně.

Reklamace a vrácení zboží z Bonami

Pokud se svou zásilkou z Bonami nebudete spokojení, můžete ji reklamovat nebo vrátit (to se mi osobně zatím ještě nestalo). V takovém případě musíte vyplnit reklamační formulář, který vložíte do krabice se zbožím. Vrácení je zdarma přes DPD nebo Zásilkovnu.

Bonami sleva a slevový kód

Zaregistrovala jsem, že Bonami poměrně často nabízí slevy a slevové kódy, které se nikde neschovávají – většinou je najdete přímo na oficiálních stránkách Bonami. Pokud se tam zrovna žádný nenachází, doporučuji zapátrat také na internetu a prohledat kuponové weby.

Bonami výhody a nevýhody:

Výhody:

 • Bonami nabízí obrovské množství zboží a několik cenových kategorií, ze kterých si vybere každý
 • E-shop poskytuje několik způsobů dopravy, ze kterých si můžete vybírat podle vlastních preferencí
 • Bonami aktivně řeší potíže s objednávkou a reklamace zákazníků
 • Obchod často nabízí slevy a akce, což znamená, že si můžete počkat na slevovou akci a nakoupit výhodněji

Nevýhody:

 • Málo prodejen – Bonami má výdejny pouze v Praze a v Brně
 • Pokud si rádi produkty před nákupem osobně prohlédnete a vyzkoušíte, pak musíte jet do zmíněných prodejen, jenž od vašeho bydliště nemusí být blízko
5/5 - (2 votes)
Autor článku

Aneta Susedíková

Při psaní se cítím jako ryba ve vodě. Je to ideální koníček, nejlepší práce a skvělá příležitost, jak pomoct čtenářům získat užitečné informace, které jsou podloženy důkladným průzkumem. Výsledkem jsou srozumitelné články, které čtenáře prostě baví číst.