Publikováno 22. září 2023 | Aktualizováno 27. září 2023

2jakost recenze e-shopu: Kvalitní zboží za míň peněz

2jakost recenze e-shopu: Kvalitní zboží za míň peněz

E-shop 2jakost je velmi oblíbený u těch, kdo rádi ušetří peníze za svém nákupu. Je však potřeba počítat s tím, že ačkoliv má produkt stále perfektní funkčnost a kvalitu, může se na něm objevit maličká vada na kráse. Zajímají vás recenze a zkušenosti s e-shopem 2jakost.cz? Pak čtěte dál.

 • Ceny na 2jakost.cz jsou o 20-70 % nižší než v běžných obchodech, jelikož mají poškozený obal nebo drobnou oděrku, kvůli kterým už je nelze prodávat za původní cenu. Na funkčnost zboží to ale nemá žádný vliv.
 • E-shop nabízí velký výběr zcela funkčního zboží z nejrůznějších kategorií, ve kterých si vybere pravděpodobně každý.
 • Svou objednávku z 2jakost si můžete buď vyzvednout osobně v Praze či Českých Budějovicích, nebo si ji nechat zaslat domů již od 99 Kč.

Představení e-shopu 2jakost

2jakost je název e-shopu, který dává šanci takovým produktům, které mají poškozený obal nebo menší oděrku. Ačkoliv je funkčnost zboží bezproblémová, tak se je kvůli poškozenému obalu nebo jiné kosmetické vadě už nepovede prodat za původní cenu. Díky tomu jsou ceny zboží o 20 až 70 % nižší než v běžných obchodech.

V e-shopu 2jakost.cz najdete zboží z kategorií jako jsou například domácí spotřebiče, mezi které patří ledničky, pračky, myčky, ale i sporáky, vysavače nebo žehličky, dále zde nakoupíte elektroniku, a to od počítačů, přes tablety, až po fotoaparáty a mobilní telefony. Nechybí ani nábytek či zahradní vybavení, takže zde koupíte dokonce i postele (včetně matrací), skříně, komody, obývací sety a také grily, houpací sítě či lehátka.

Na e-shopu 2jakost.cz najdete zboží z následujících kategorií:

 • Domácí spotřebiče: ledničky, pračky, myčky nádobí, sporáky, varné desky, trouby, vysavače, klimatizace, žehličky, rádia, televize a další
 • Elektronika: počítače, notebooky, tablety, mobilní telefony, fotoaparáty, tiskárny, kopírky, sluchátka, reproduktory a další
 • Nábytek: postele, matrace, skříně, komody, stoly, židle, obývací stěny, jídelní sety a další
 • Zahradní vybavení: grily, houpací sítě, lehátka, zahradní nábytek, zahradní příslušenství a další

2jakost recenze a zkušenosti zákazníků

Pokud se chystáte nakoupit zboží z 2jakost, pravděpodobně se chcete dozvědět, jaké jsou na tento e-shop ohlasy. Zamířila jsem na Heureku, kde jsou recenze velmi pozitivní. Z téměř dvou tisíc recenzí jsem zaznamenala jen několik desítek negativních.

A co si zákazníci pochvalují nejvíce? Zejména rychlost doručení, ceny a kvalitu zboží, komunikaci a v neposlední řadě velký výběr zboží. Za velké plus považuji to, že zákazníci uvádějí spokojenost s průběhem řešení případných reklamací.

Jelikož má každá mince dvě strany, našly se i negativní recenze, a to zejména na Google, kde si někteří zákazníci postěžovali na nefunkčnost zboží, některým údajně nebyla uznána ani reklamace. V tomto případě ale nemohu s jistotou říct, zda si zákazníci poruchu zboží nezavinili sami, protože se jednalo pouze o malé procento recenzí.

2jakost doprava a rychlost doručení objednávky

Pokud si na e-shopu 2jakost.cz objednáte zboží označené štítkem dopravy zdarma, tak za dopravu své objednávky skutečně platit nebudete. Jinak za dopravu zaplatíte od 99 Kč. Zaplatit můžete online kartou, převodem a nebo na dobírku (za poplatek). Můžete si vybírat například z těchto dopravců:

 • Osobní odběr v Českých Budějovicích nebo v Praze
 • Zásilkovna: Výdejní místo: 99 Kč (dobírka + 49 Kč) – doručení přibližně do dvou dnů od objednání
 • GLS do 15 kg – 99 Kč (dobírka + 49 Kč)

Výhody a nevýhody e-shopu 2jakost

Výhody:

 • Rychlé doručení
 • Kvalita zboží
 • Velký výběr zboží
 • Komunikace

Nevýhody:

 • Některým zákazníkům dorazilo nefunkční zboží

Nejčastější otázky

❓Co znamená 2. jakost?

2. jakost znamená, že zboží má například poškozený obal či drobné oděrky, ale je v perfektním technickém stavu. Obal může být poškozen například při přepravě nebo skladování.

❓Jaká je záruka na zboží?

Na každé zboží z e-shopu 2jakost.cz se vztahuje dvouletá záruka.

❓Jak mohu vrátit zboží?

Zboží můžete vrátit do 14 dnů, a to bez udání důvodu. Produkt musí být ve stejném stavu, ve kterém vám byl doručen.

5/5 - (1 vote)
Autor článku

Aneta Susedíková

Při psaní se cítím jako ryba ve vodě. Je to ideální koníček, nejlepší práce a skvělá příležitost, jak pomoct čtenářům získat užitečné informace, které jsou podloženy důkladným průzkumem. Výsledkem jsou srozumitelné články, které čtenáře prostě baví číst.