Publikováno 2. ledna 2024

Ušetřeno.cz recenze: Zkušenosti se srovnávačem služeb

Ušetřeno.cz recenze: Zkušenosti se srovnávačem služeb

Ušetřeno.cz je srovnávač služeb, například cen internetu, pojištění, plynu nebo hypoték. V tomto článku se zaměřím na recenze, zkušenosti a kvalitu služeb tohoto portálu.

  • Srovnávač Ušetřeno.cz srovnává služby a nabízí zákazníkovi možnost využít nejlevnější možnost. Pokud tedy platíte příliš vysoký poplatek za elektřinu, můžete se poohlédnout po výhodnějším dodavateli.
  • Ušetřeno.cz má poměrně pozitivní recenze zákazníků, kteří jsou většinou spokojeni jak s komunikací zaměstnanců, tak i s jejich ochotou zákazníkovi skutečně pomoct. Najdou se však i výjimky.
  • Nabízí také pojišťovací podporu – zákazník si může zavolat na telefonní číslo, nebo se obrátit na e-mail, kde jim bude doporučena nejvýhodnější možnost pojištění.

Ušetřeno.cz recenze: Zkušenosti se srovnávačem služeb

Ušetřit v dnešní době nějaké peníze je jednoduše nutnost. Jestliže se vám to stále nedaří a nebo nevíte, kde začít, můžete to zkusit tam, kde byste to nejspíš ani nečekali – na službách. A pokud se vám podaří ušetřit na rovnou několika službách, které měsíčně platíte, pak si můžete ve finále naspořit pěknou částku. Jenže jak na to? Jednou z možností, jak si srovnat ceny služeb, je portál Ušetřeno.cz. Ten slibuje, že pro vás najde tu nejvýhodnější cenu na trhu.

Ušetřeno je jeden z nejoblíbenějších srovnávacích portálů, které v Česku máme. Díky němu si srovnáte půjčky, hypotéky i bankovní účty, ale také elektřinu, plyn, internet a mobilní tarify.

Srovnávač služeb Ušetřeno.cz
Srovnávač služeb Ušetřeno.cz

Ušetřeno.cz poradí v oblasti financí: Půjčky, hypotéky i bankovní účty

Srovnávač Ušetřeno.cz vám pomůže v případě, kdy potřebujete poradit s financemi – například pokud byste se chtěli poohlédnout po výhodnější půjčce či hypotéce, chcete si založit spořicí účet s výhodným úrokem a nebo běžný účet bez zbytečných poplatků. Pokud vás tedy zajímá, jestli je výhodnější účet u ČSOB nebo Raiffeisenbank, díky tomuto srovnávači budete mít během chvilky jasno.

Ušetřeno.cz najde nejvýhodnější cenu elektřiny, internetu, plynu i volání

Najít výhodný mobilní tarif, internet nebo levnou elektřinu a plyn může být s častým zdražováním a změnami cen skutečný oříšek. Právě s tím by měl pomoct portál Ušetřeno.cz, který za vás spočítá ceny a vyhodnotí tu nejvýhodnější pro vás. Pokud vám tedy připadá, že platíte zbytečně moc peněz za internet či mobilní tarif a už vás to jednoduše nebaví, zjistěte, jestli skutečně nepřeplácíte.

Na portálu Ušetřeno.cz si srovnáte i pojištění – například cestovní pojištění, povinné ručení či havarijní pojištění a další. Ke srovnávači Ušetřeno.cz patří také Top-pojištění.cz, kde si můžete výhodné pojištění rovnou sjednat.

Jak funguje srovnávač a jak srovnat ceny služeb

Srovnávač Ušetřeno.cz funguje docela jednoduše. Stačí si vybrat druh pojištění, zadat do srovnávače základní parametry a pak už jen počkáte pár vteřin, než se vygeneruje nabídka. U některých druhů pojištění je nutné zadat i určité osobní údaje, bez kterých si srovnávač neporadí – jedná se zejména o jméno a datum narození.

Pokud si u Ušetřeno.cz vyberete nové služby za nižší cenu, má to další výhodu – Ušetřeno za vás celý proces vyřeší, takže nemusíte vypovídat současnou smlouvu, ani si vyřídit služby u nového dodavatele služeb.

Ušetřeno.cz recenze a zkušenosti zákazníků

Abych se zaměřila na to, jaký mají zákazníci reálný pohled a zkušenosti s firmou Ušetřeno, zaměřila jsem se na dostupné recenze. Těch je poměrně dost, hodnocení na Google dosahuje téměř čtyř hvězdiček z možných pěti. Spokojení zákazníci si pochvalovali vstřícnost zaměstnanců, kteří se skutečně snaží pomoct vybrat nejlepší možné pojištění či mobilní tarif.

Jak už to ale bývá, našly se i negativní recenze. Spousta zákazníků si postěžovala na arogantní telefonní operátory, kteří nejednali profesionálně. Někteří zákazníci se také domnívají, že s Ušetřeno.cz ve skutečnosti neušetřili, ale spíše se jim služba prodražila. To jsou však výjimky.

Podpora

Portál ušetřeno poskytuje podporu zákazníkům, kteří si nevědí rady a potřebují pomoc. Pokud byste potřebovali také poradit, přidáváme kontakt na online srovnávač Ušetřeno.cz. Můžete se na ně obrátit na klientské lince na telefonním čísle +420 226 289 029, nebo na e-mailu mamdotaz@usetreno.cz.

Výhody a nevýhody srovnávače Ušetřeno

Výhody:

  • Ušetříte čas při vyhledávání nejvýhodnějšího pojištění
  • Můžete si rovnou sjednat pojištění na jejich druhém portálu Top-pojištění.cz
  • Ušetřeno za vás vyřeší přechod k novému dodavateli služeb

Nevýhody:

  • Nesrovnávají všechny typy pojištění
  • Nelze si pojistit ani domácího mazlíčka
  • Pojištění lze sjednat pouze telefonicky
4.1/5 - (7 votes)
Autor článku

Dominika Pauerová

error: Content is protected !!