Publikováno 12. února 2024

TOP 11: Nejlepší kebab v Praze + hodnocení

TOP 11: Nejlepší kebab v Praze + hodnocení

Hledáte ten nejlepší kebab v Praze? Připravila jsem 11 tipů na TOP podniky, které jsou nejoblíbenější mezi místními i turisty, což dokazují i jejich vysoká hodnocení. Už teď se můžete těšit na pořádné porce za přijatelnou cenu.

TOP 11: Nejlepší kebab v Praze + hodnocení

Když vás přepadne hlad, nejlepším řešením je stavit se pro pořádný kebab, který si vezmete do ruky a vychutnáte si jej třeba v parku. Jenže kde se nachází ten nejlepší kebab v Praze, na který se budete s nadšením vracet? Připravila jsem 11 tipů na nejlépe hodnocené kebabárny!

1) Can Bey Kebab

Hodnocení: 4,5/5 ⭐️

Can Bey Kebab se nachází u tramvajové zastávky Štěpánská a není pochyb, že si tady dáte jeden z nejlepších kebabů v Praze. Potěší vás velké porce, čerstvá zelenina i velký výběr pro vegetariány. Tento kebab je velice oblíbený, může se tedy stát, že zde bude fronta. Výhodou je, že se nachází v centru – třeba ze Staroměstského náměstí sem dojdete asi za 20 minut chůze.

Adresa: Ječná 547, 120 00 Nové Město

2) Gemüse Corner Kebab

Hodnocení: 4,3/5 ⭐️

Když se řekne nejoblíbenější kebab v Podolí, měl by se vám vybavit právě Gemüse Corner Kebab, který je zde vyhlášený. Jedná se o stánek umístěný venku, kde vám přichystají pořádně nabušenou dávku masa, zeleniny a omáčky. Vegetariáni si zde vyberou taky! V Praze narazíte i na další pobočky (například na Vinohradech).

Adresa: Podolské nábř., 147 00 Praha 4

3) Ali Baba Kebap

Hodnocení: 4,5/5 ⭐️

Ali Baba Kebap se nachází jen kousek od obchodního centrum Palladium na Náměstí republiky. Chodí sem zejména turisti, a kebab je o něco menší než jinde, ale chuťově je jednoduše božský. Vždy vás přivítá usměvavá obsluha, která kebab připraví během chviličky. Hodnocení zákazníků dokazuje, že tady na zklamání nenarazíte.

Adresa: Na Poříčí 1918, Nové Město, 110 00 Praha

4) Express Kebab

Hodnocení: 4,6/5 ⭐️

Obyčejně vyhlížející kebab bistro v pražských Holešovicích patří mezi nejlépe hodnocený kebab v Praze. Bistro není snad nikdy prázdné, vždy je zde alespoň jeden zákazník. Porce jsou tak akorát, a co se týče porcí masa, nejspíš záleží na obsluze, která zrovna v bistru je. Podle některých zákazníků lepší kebab na Praze 7 nenajdete.

Adresa: Ortenovo náměstí 1213/28, 170 00 Praha

5) Queen’s Kebab

Hodnocení: 4,5/5 ⭐️

Queen’s Kebab se nachází na ulici Sokolovská v Karlíně, poboček však mají několik. Můžete si vybrat z několika různě připravených druhů masa, dostanete vždy dostatek vynikající omáčky a nechybí ani spousta čerstvé zeleniny. Jedná se pravděpodobně o jednu z nejhezčích kebabáren, na kterou v Praze narazíte.

Adresa: Sokolovská 120/62, 186 00 Karlín

6) Sehrazad Kebab

Hodnocení: 4,8/5 ⭐️

Exteriér této kebabárny vás nejspíš příliš neosloví, uvnitř se ale nachází příjemný a moderní prostor, kde si můžete své jídlo sníst. Kromě velkých porcí kebabu si zde dáte i několik tureckých dezertů a oceníte i velký výběr nápojů. V podniku se nachází i toalety.

Adresa: Vršovická 839/44, 101 00 Praha 10-Vršovice

7) Top Döner Kebab

Hodnocení: 4,8/5 ⭐️

Další skvěle hodnocená kebabárna se nachází na Budějovické (Praha 4), a to hned u zastávky. Podle slov některých zákazníků je kebab zde chuťově srovnatelný s velmi oblíbeným Can Bey Kebabem, který jsem umístila na první místo. Počítejte s tím, že si kebab vezmete s sebou a sníte si jej někde v klidu, podnik totiž žádné posezení nenabízí.

Adresa: Budějovická, 140 00 Praha 4

8) Mahir Kebab

Hodnocení: 4,4/5 ⭐️

Mahir Kebab najdete na pražském Smíchově, kam si můžete zajít každý den od 10 do 23 hodin. Pokud si kebab sníte na místě, užijete si nejčerstvější chuť. Zákazníci si pochvalují velikost porcí, které jsou vzhledem k ceně tak akorát. Jídlo si lze samozřejmě odnést i s sebou.

Adresa: Plzeňská 254/191, 150 00 Praha 5

9) Tasty Döner Kebab

Hodnocení: 4,5/5 ⭐️

Druhý tip na skvělý kebab z Holešovic míří do podniku Tasty Döner Kebab, kde vás přivítá usměvavá obsluha připravující velké porce kebabu. Kromě kebabu si dáte i burger, nugetky či saláty. Nabídku včetně cen si můžete prohlédnout online.

Adresa: M. Horákové 395/35, 170 00 Praha 7-Holešovice

10) Kaif Kebab

Hodnocení: 4,6/5 ⭐️

Kaif Kebab se nachází na Žižkově na ulici Seifertova. Hned v úvodu vás potěší stylový interiér, příjemná obsluha a pořádně velké porce, které budou dostačující pro naprosto každého. Tento podnik má velice pozitivní hodnocení a je znát, že si zpětnou vazbu zákazníků berou k srdci!

Adresa: Seifertova 1840/4, 130 00 Praha 3-Žižkov

11) PASHA Kebab Bistro

Hodnocení: 4,7/5 ⭐️

Když se zrovna budete hladoví nacházet na ulici Italská na Vinohradech, zvažte návštěvu podniku PASHA Kebab Bistro. Jedná se o útulné bistro nabízející klasický i vegetariánský kebab a k tomu velký výběr sladkých dezertů, na které v jiných kebabárnách pravděpodobně vůbec nenarazíte. Kebab je poctivý a poměr masa, zeleniny a omáčky je zkrátka ideální.

Adresa: Italská 1189/4, 120 00 Vinohrady

5/5 - (5 votes)
Autor článku

Adéla Novotná

Nejraději mám cestování a zdravý životní styl. Své zkušenosti ráda sdílím dál čtenářům, tak jako to dělám na webu Kapitalio.

error: Content is protected !!