Publikováno 28. února 2024

10 tipů na nejlepší dárky pro maminku v roce 2024

10 tipů na nejlepší dárky pro maminku v roce 2024

Blíží se narozeniny, svátek nebo jiná příležitost, ke které hledáte ten nejlepší dárek pro svou maminku, ale stále vás nic nenapadá? Nelamte si hlavu s přemýšlením, připravila jsem 10 tipů na dárky, kterými svou maminku zaručeně potěšíte.

Nejlepší dárky pro maminku v roce 2024

Čas utíká jako voda a sotva pracně vymyslíte jeden dárek, už se blíží další den, kdy budete muset opět horlivě přemýšlet a vzpomenout si na všechny vhodné dárky, kterými potěšíte své blízké. Máte to tak taky? Zapomeňte na přemýšlení a pojďte se inspirovat. Na následujících řádcích jsem připravila 10 tipů na nejlepší dárky pro maminku, které jsem se snažila sestavit tak, aby byly univerzální. Vznikly z toho tipy na přírodní kosmetiku, masáž, zážitek či knihy. Prozkoumejte všechny.

1) Kolagen pro krásu

Vaše maminka si určitě zakládá na kráse a ráda by vypadala mladistvě co možná nejdéle. S tím jí můžete hravě pomoct kolagenem, který podpoří krásu přesně tam, kde je potřeba. Kolagen v těle od 25. roku života klesá a tak je nutné jej užívat ve formě doplňku stravy, aby tělu nic nechybělo. Kromě snižování výskytu vrásek pomáhá podporovat i klouby, vlasy a nehty. Je známo, že kolagen v těle začíná pořádně účinkovat po přibližně dvou měsících, takže se ujistěte, že pořídíte alespoň tříměsíční zásobu.

2) Přírodní kosmetika

Nejlepší způsob, jak udělat mamince radost, je pořídit jí přírodní kosmetiku. Ta totiž neobsahuje žádné škodlivé látky, vyživuje kůži a pomáhá jí volně dýchat. Nehrozí tedy nepříjemné pálení, začervenání a další nepříjemné účinky, které jsou s běžnou kosmetikou dostupnou v drogerii často spojené. A ruku na srdce: která maminka na sebe ráda nenanáší různé krémy a pečující séra, aby měla krásnou pleť?

3) Doplňky do domácnosti

Nejjemnější povlečení pro ničím nerušený spánek, stylové dekorace pro ještě větší radost z vlastního domova i neodolatelně voňavá svíčka, díky které maminka zklidní mysl jsou malé věci, které udělají velkou radost. Udělá vaší mamince radost hezký hrníček nebo třeba stylová váza, do které jí dáte její oblíbené květiny? Mrkněte se na nabídku doplňků do domácnosti a vyberte přesně to, co by se jí líbilo nejvíc.

4) Fotodárky

Ačkoliv vám to tak možná nebude připadat, spousta maminek je nejšťastnější, když dostane fotografie svých dětí nebo vnoučat. Jen se přesvědčte sami. Takový dárek můžete posunout ještě na vyšší úroveň – třeba polštářkem nebo hrníčkem s vaší fotografií, která bude mamince dělat radost každý den. Podívejte se na celou nabídku fotodárků a vyberte si ten nejvhodnější. Můžete nechat potisknout spoustu věcí – třeba i osušku, čokoládu, lahev na víno, puzzle či plecháček.

5) Čokoládová masáž

Masáž pomáhá uvolnit ztuhlé svaly, zbavuje stresu a uklidňuje mysl. Pokud to všechno spojíte s čokoládou, vznikne z toho neodolatelně sladký zážitek, který si vaše maminka zamiluje. Čokoládová masáž pomáhá oddalovat procesy stárnutí, rozjasňuje pleť a vyživuje kůži díky minerálům a antioxidantům.

6) Kabelka, batoh nebo peněženka

Kabelka, batoh nebo peněženka jsou věci, které používáme každý den a není na škodu je občas vyměnit za nové. Snad každá žena ocení stylový doplněk, který bude mít neustále u sebe, a vaše maminka určitě není výjimkou. Jen vy nejlépe víte, co se mamince bude líbit.

7) Let horkovzdušným balónem

Vyhlídkový let horkovzdušným balónem je zážitek, na který se jen tak nezapomíná. Nechte svou maminku vystoupit z každodenního stereotypu a dopřejte jí pohled na naši krásnou zemi shora. Lety probíhají po celé ČR, takže nezbývá než vybrat si lokalitu, kterou by si přála prohlédnout z ptačí perspektivy.

8) Zdravé mlsání

Když už opravdu nevíte, co by vaši maminku mohlo potěšit (nebo se vám zdá, že už jednoduše všechno má), pak ji můžete zazásobit zdravými dobrotami. Může se jednat o kaše, zdravé raw tyčinky, chipsy ze zeleniny, vitamíny nebo třeba zdravé přísady do vaření. Kreativitě se meze nekladou, můžete jednoduše vybrat všechno, co vás zaujme a vytvořit zdravý balíček.

9) Kvalitní víno

Víno je v naší zemi téměř posvátné a lidé si jeho chuť užívají klidně každý den. Stačí vybrat kvalitní víno a upřímná radost je na světě. Vybírat můžete z oblíbeného českého, francouzského, španělského či slovenského vína, je jich ale mnohem více. Má i vaše maminka víno v oblibě? Pak na nic nečekejte a vyberte jí to nejlepší.

10) Knihy

Každý si pochopitelně dokáže odpočinout a odreagovat se u jiného žánru knih, jedno máme ale všichni společné: při čtení se zastavíme, uklidníme se a klesá míra stresu. Kromě toho se ponoříme do úplně jiného příběhu než je ten náš. Kdy naposledy vaše maminka vzala do ruky knihu a s klidem si četla? Podpořte ji v odpočinku a pořiďte jí zásobu knih, které se čtou téměř samy. Pokud si nevíte rady, můžete jít na jistotu a zvolit některé z aktuálně nejprodávanějších titulů. Mezi nejoblíbenější české autory patří Alena Mornštajnová, Patrik Hartl a Radka Třeštíková.

Podobné články:

Nejlepší dárky pro ženy

Nejlepší dárky pro muže

Sablio recenze: Dárky (nejen) s potiskem

5/5 - (3 votes)
Autor článku

Adéla Novotná

Nejraději mám cestování a zdravý životní styl. Své zkušenosti ráda sdílím dál čtenářům, tak jako to dělám na webu Kapitalio.

error: Content is protected !!