Publikováno 3. ledna 2024

10 tipů na nejlepší dárky pro muže v roce 2024

10 tipů na nejlepší dárky pro muže v roce 2024

Dárek pro tátu, dědu, přítele, bratra a nebo pro kamaráda určitě neberete na lehkou váhu, ale možná už vám začínají docházet nápady. To je pochopitelné zejména v případě, když si musíte s vymýšlením dárku lámat hlavu každý rok. Abych vám pomohla, připravila jsem 10 tipů na nejlepší dárky pro muže v roce 2024.

  • Vymyslet ten nejlepší dárek nemusí být snadné, radost však můžete udělat i jinými než materiálnímii dárky. V článku jsem proto napsala tipy na zážitkovou jízdu ve formuli, glamping v Beskydech a návštěvu pivních lázní v Plzni.
  • Pokud chcete vsadit raději na originální materiální dárek, pak by se vám mohly líbit moje tipy na bonboniéru ze sušeného masa nebo dárek, který se nachází v bedně. Tu si obdarovaný musí nejdříve otevřít sám přiloženým páčidlem.
  • Pro milovníky jídla jsem do článku zahrnula tipy na degustační sushi menu, proteinové dobroty a pro ty, co si rádi dopřejí sklenku alkoholu jsem přidala také tip na originální karafu, ve které se ukrývá skleněná loď.

10 tipů na nejlepší dárky pro muže v roce 2024

Existují tisíce úžasných dárků, které byste svým blízkým mohli pořídit. Jenže zrovna když slaví svátek, narozeniny a nebo se blíží Vánoce či Valentýn, nenapadne vás vůbec nic, co by mohlo mít opravdový úspěch. Co teď? Zkuste si přečíst 10 tipů na nejlepší dárky pro muže, které jsem se snažila vymyslet tak, aby si vybral úplně každý. A pokud sháníte dárek i pro opačné pohlaví, podívejte se na článek s tipy na nejlepší dárky pro ženy.

1) Zážitková jízda ve formuli

Proč nezačít rovnou pořádným zážitkem? Pokud znáte muže, který miluje auta, závodění, adrenalin, zkoušení nových věcí a nebo rovnou všechno dohromady, pořiďte mu dárek ve formě zážitkové jízdy ve formuli F4 Mygale. Projížďka se koná v Pelhřimově a doba trvání je buď 6 a nebo 8 kol. Tahle šikovná formulka dokáže zrychlit na 100 km/h za 3,8 vteřiny, takže tahle formule je zkrátka ideální pro všechny milovníky rychlé jízdy.

2) Degustační set chilli omáček

Milovníků pálivého jídla je mezi námi mnohem víc, než se na první pohled může zdát. Pokud i vy víte o někom, kdo si jídlo neužije, pokud není pálivé jako čert, pak mu můžete udělat radost degustačním setem chilli omáček od ChilliDoctor. Tyto omáčky jsou zatím rozšířené spíše v Americe a Asii, proto si můžete být jisti, že tímto výjimečným dárkem uděláte radost.

3) Proteinové dobroty

Každý sportovec a zastánce zdravého životního stylu ocení sladké i slané proteinové dobroty, kvalitní doplňky stravy a nebo třeba sportovní náčiní na domácí cvičení. Na e-shopu Aktin najdete všechno z vyjmenovaného a pokud jste si už přečetli Aktin recenzi, pak víte, že se jedná o nejlepší obchod, jaký můžete vybrat. Zaměřte se hlavně na značku Vilgain, která si zakládá na jednoduchosti a kvalitě.

4) Glamping v Beskydech s wellness

Glamping je moderní spojení kempování a ubytování v hotelu či apartmánu, což z něj činí ten nejlepší možný odpočinek, který si můžete dopřát. Jen si to představte: Nacházíte se uprostřed klidné přírody, posadíte se do křesla a nebo třeba do vany, a užijete si úžasnou večeři s výhledem až na Tatry. Ráno si dopřejete bohatou snídani v piknikovém koši, ke které si můžete dopřát skleničku sektu (a nebo klidně celou lahev), a pak se vydáte do blízkého hotelu, kde máte nárok na neomezené wellness. Obdarovaný se po tomto pobytu bude cítit jako znovuzrozený – a navíc si může vzít jednu osobu s sebou.

5) Dárek v bedně s páčidlem

Nejlepší dárek je ten, u kterého si užijete zábavu ještě předtím, než si jej oslavenec vůbec otevře. Jenže jak toho docílit? Jednoznačně tak, když dárek vložíte do bedny, kterou bude moct obdarovaný otevřít jedině páčidlem. To ale dělat nemusíte, protože to udělalo Manboxeo za vás. Vy si jen vyberete obsah bedny – bude to bedna s pivem, bedna pro masožravce a nebo snad pro milovníky kávy?

6) Pivní lázně v Plzni

Pořádný milovník piva se nejspíš neobejdete bez dárku zahrnujícího právě pivo. Originální způsob, jak mu ho dopřát, jsou pivní lázně v Plzni, kde si obdarovaný může kromě pobytu ve vířivce a masáží užít samozřejmě i neomezenou konzumaci piva. Tento zážitek ale nemusí absolvovat sám. Lze jej pořídit až pro 6 osob. Pokud se vám nápad na pivní lázně v Plzni zamlouvá, pak si nezapomeňte předem zjistit, kam na jídlo v Plzni.

7) Chlapská bonboniera ze sušeného masa

Pořádného chlapa nejspíš obyčejnou bonbonierou až tolik nepotěšíte, ale tou ze sušeného masa už rozhodně ano. V na první pohled klasické bonbonieře se skrývají dva druhy bonbonů ze sušeného masa – natural a chilli, které jsou vyrobeny z velmi kvalitního hovězího masa.

8) Tandemový seskok padákem

Touhu po adrenalinu, stereotyp v životě i nedostatek zážitků vyřeší tandemový seskok padákem, při kterém se člověku aktivují všechny smysly na maximum – ale hlavně se bude cítit pořádně naživu. Čeká jej minuta volného pádu rychlostí až 200 km/h a poté ještě zhruba deset minut klesání s padákem, který si vyzkouší sám řídit. Darujte tandemový seskok padákem, protože se jedná o zážitek, na který obdarovaný už nikdy nezapomene.

9) Degustační sushi v Praze pro dvě osoby

Pokud miluje sushi, bude vás za tento dárek zbožňovat. Královské 5ti chodové degustační menu pro dvě osoby oslavence naplní rozmanitými chutěmi k prasknutí, ale určitě mu zbyde místo na sladkou tečku v podobě zmrzliny. Tento dárek je výjimečný v tom, že si s sebou oslavenec může vzít jednu osobu s sebou. Nejlepší zážitky jsou totiž ty, které můžeme s někým sdílet.

10) Karafa na alkohol

Rád si občas dopřeje sklenku kvalitního alkoholu? Pořiďte mu originální karafu na luxusní alkohol, která zahrnuje veškeré příslušenství. Karafa ve tvaru globusu se skleněnou lodí uvnitř o objemu 850 ml je nádherným dárkem, který bude dělat radost při každém používání a vychutnávání si oblíbeného alkoholu bude ještě větším zážitkem. K balení jsou navíc kleště na led, nerezová nálevka a pytlíček s ledovými kameny.

Nejčastější otázky

❓Jak vybrat nejlepší dárek?

Ideálním způsobem, jak někomu dát opravdu skvělý dárek, je znát jeho zájmy. Pokud například víte, že váš bratr chodí rád do posilovny, pravděpodobně budete dárky hledat v oddělení zdravých potravin a proteinových pochutin.

❓Je vhodné darovat dárkový poukaz?

Pokud se trefíte do výběru obchodu, ve kterém bude obdarovaný svůj poukaz uplatňovat, tak ano. Výhodou je to, že si může (například v případě oblečení) vybrat skutečně to, co se mu líbí a nestane se, že by se mu váš dárek (například svetr) nelíbil.

❓Jaký koupit dárek do 500 Kč?

500 Kč je na pořízení dárku parádní cena, za kterou koupíte parádní věci. Tak třeba knihy, kryt na telefon, set teplých ponožek nebo předplatné.

5/5 - (1 vote)
Autor článku

Aneta Susedíková

Při psaní se cítím jako ryba ve vodě. Je to ideální koníček, nejlepší práce a skvělá příležitost, jak pomoct čtenářům získat užitečné informace, které jsou podloženy důkladným průzkumem. Výsledkem jsou srozumitelné články, které čtenáře prostě baví číst.