Publikováno 6. února 2024

TOP 11: Nejlepší asijské restaurace Praha

TOP 11: Nejlepší asijské restaurace Praha

Hledáte kousek Asie v centru Prahy? V tomto článku vám představím nejlepší asijské restaurace v Praze, které uspokojí i ty nejnáročnější gurmány. Tyto podniky podle zákazníků patří mezi TOP 11, které Praha nabízí.

TOP 11: Nejlepší asijské restaurace Praha

Ať už dáváte přednost pikantním polévkám, lahodným nudlím nebo třeba svěžímu sushi, v pražských asijských restaurací si zaručeně vyberete. Restaurace, které vám na následujících řádcích představím, patří jednoduše mezi ty nejoblíbenější z celého města a jsou zcela autentické. Nechce se inspirovat a užijte si vlnu plnou úžasných chutí!

1) Sia Restaurant

Hodnocení: 4,7 ⭐️

Pokud si chcete vychutnat asijské jídlo v příjemném prostředí luxusní restaurace, pak dejte šanci podniku jménem Sia Restaurant. Můžete ochutnat plno jídel z různých asijských zemí, včetně Číny, Thajska, Vietnamu a Japonska. Tato restaurace je snad nejznámější ze všech asijských restaurací v Praze a návštěva zde je opravdový zážitek.

Adresa: Šporkovský palác, V Celnici 1034/6, 110 00 Nové Město

2) Mon House Asijska Restaurant

Hodnocení: 4,9 ⭐️

Restaurace Mon House se nachází v menším, ale moderním podniku na Praze 7, kde můžete ochutnat spoustu asijských jídel za parádní ceny. Těšit se můžete samozřejmě i na sushi, kuře, nudle i kung pao a mnoho dalších.

Adresa: Letenské nám. 76/3, 170 00 Praha 7-Bubeneč

3) Bambam Bistro

Hodnocení: 4,7 ⭐️

Bambam Bistro najdete v Praze na ulici Hartigova (dříve Koněvova). Nabídka jídla je pestrá, v menu najdete téměř vše od předkrmů, přes pho bo, sushi a další asijská jídla. Vybírat můžete také z polévek, jako je například pekingská, kuřecí, thajská či miso polévka.

Adresa: Hartigova 1728, 130 00 Praha 3-Žižkov

4) The Nest

Hodnocení: 4,7 ⭐️

Velmi pozitivně zákazníci hodnotí také restauraci The Nest, kde zažijete bohatý chuťový zážitek. Je to ideální místo, kam můžete vyrazit s přáteli či rodinou, jelikož je obsluha velmi rychlá, milá a ráda vám poradí s výběrem. Můžete si rezervovat stůl, abyste na něj v případě naplnění kapacity restaurace nemuseli dlouho čekat.

Adresa: Myslíkova 28, 120 00 Nové Město

5) Dian

Hodnocení: 4,7 ⭐️

Moderní asijská restaurace Dian se nachází v klidném prostředí plném rostlin, ve kterém se vám bude líbit. Restaurace připravuje jídlo vysoké kvality, dáte si také originální drinky, výborná vína a nevšední dezerty. Zákazníci jsou z jídla i obsluhy nadšení a doporučují návštěvu i ostatním. Nezapomeňte ochutnat jejich summer rolls!

Adresa: Vyskočilova 4, 140 00 Praha 4

6) Chilli & Lime Vinohrady

Hodnocení: 4,6 ⭐️

Restaurace Chilli & Lime se nachází na Vinohradech (a v Podolí) a nabízí jak klasická, tak i vegetariánská jídla. Jídlo včetně obědového menu je cenově velmi přijatelné. Před restaurací je zahrádka, kde si můžete své jídlo vychutnat za hezkého počasí. Doporučuji rezervaci stolu.

Adresa: Bořivojova 2422/15, 130 00 Vinohrady

7) Khomfi

Hodnocení: 4,6 ⭐️

Bistro Khomfi najdete v Karlíně, zaujme vás především svou antentickou chutí, která skutečně připomíná asijskou kuchyni. Bistro se nachází kousek od nádraží Florenc. Restaurace je menší, proto zde může být zejména v době oběda poměrně plno. Jídlo si lze v případě potřeby vzít i s sebou.

Adresa: Vítkova 18, 186 00 Karlín

8) Jam and Co.

Hodnocení: 4,5 ⭐️

Fusion restaurace Jam and Co. je velmi oblíbená a tím pádem často plná, nepodceňujte tedy rezervaci svého stolu. Vyzkoušet můžete kromě klasické asijské kuchyně i vegetariánská jídla, víno a výborné drinky. Nechybí zde ani česká kuchyně. Zákazníci si kromě chutí jídla pochvalují i obsluhu, která je nevyčerpatelně milá po celý den.

Adresa: Krymská 152/1, 101 00 Praha 10-Vršovice

9) Muc Dong – Vietnamská Restaurace

Hodnocení: 4,5 ⭐️

Restaurace Muc Dong se nachází v centru Prahy, která vás potěší zvýhodněným obědovým menu každý všední den od 11 do 15 hodin. Restaurace je prostorná a nabízí velký výběr z asijské kuchyně – nechybí vietnamská, thajská a další. Podle zákazníků jsou ceny vyšší, ale vzhledem ke kvalitě jídla a milé obsluze odpovídá poskytovaným službám.

Adresa: Křižovnická 97/8, 110 00 Staré Město

10) Tràng An

Hodnocení: 4,5 ⭐️

Restaurace Tràng An se nachází v prostorech Holešovické tržnice, má velkou zahrádku a příjemné ceny. Jedná se spíše o bistro, takže prostory jsou obyčejné. Dostanete však velké porce a podle zákazníků se jedná o výbornou asijskou restauraci, kde si zkrátka pochutnáte.

Adresa: hala č. 5, Bubenské nábř. 306/13, 170 00 Praha 7-Holešovice

11) Madame Lyn Restaurant

Hodnocení: 4,5 ⭐️

Zaručeně si pochutnáte také v restauraci Madame Lyn Restaurant, která se nachází na Vinohradech, kam se mnoho zákazníků pravidelně vydává za asijskou kuchyní. Portálu TripAdvisor restauraci zařadil mezi TOP 5 v Praze. Svůj stůl si můžete zarezervovat online.

Adresa: Šafaříkova 319/18, 120 00 Vinohrady

5/5 - (1 vote)
Autor článku

Dominika Pauerová

error: Content is protected !!