Publikováno 27. října 2023 | Aktualizováno 30. října 2023

Fashinity recenze: Zkušenosti, reklamace, doprava

Fashinity recenze: Zkušenosti, reklamace, doprava

Fashinity je internetový obchod prodávající oblečení, obuv a módní doplňky. V tomto článku se zaměřím na reálné recenze a zkušenosti zákazníků a další užitečné informace ohledně doručení či vrácení zboží.

  • Fashinity je e-shop zaměřený primárně na módní zboží, který prodává majitelka e-shopu Linda. Zákazníci si často chválí její přístup a vstřícnost při komunikaci.
  • Při nákupu nad 1 999 Kč dostanete na Fashinity dopravu zdarma u vámi vybraného dopravce.
  • Zákazníci se mohou na začátku každé sezóny těšit na nové zboží, které odpovídá současným módním trendům.

Fashinity recenze: Zkušenosti, reklamace, doprava

Představení e-shopu Fashinity a sortiment

Internetový obchod Fashinity prodává oblečení, obuv a módní doplňky. E-shop svou nabídku většinou pozměňuje podle ročního období. V nabídce najdete trička, košile, svetry, mikiny a džíny, bundy, vesty, ale i overaly, župany a oblečení plus size velikostí.

Tím nabídka obchodu Fashinity ale ani zdaleka nekončí. Pořídit si můžete i boty, a to od tenisek, přes pantofle až po zimní sněhule. Svůj outfit můžete doladit ještě kabelkou, páskem, čepicí a šálou.

Nabídka Fashinity je tedy poměrně široká a abyste mohli nakupovat s čistým svědomím, zaměřím se v tomto článku hlavně na reálné recenze zákazníků, informace ohledně dopravy, způsobů platby a reklamací zboží.

Recenze Fashinity: Zkušenosti zákazníků

Stovky zákazníků se rozhodli podělit o své zkušenosti s obchodem Fashinity. My se na několik z nich podíváme. Zaměřila jsem se hlavně na portál Heureka a Google recenze.

Zákazníci jsou se svým nákupem na Fashinity nadměrně spokojení. Na prvním recenzím portálu vyjádřilo svou spokojenost ohromných 99 % zákazníků, na druhém pak e-shop získal 4,8 hvězdičky, recenzí je tam však jen pár. A co si pochvalují nejvíce? Zejména přístup a lidskou komunikaci e-shopu, rychlost odeslání balíčku a v neposlední řadě zboží, jenž odpovídá popisu.

Zákazníci zmiňují, že majitelka e-shopu Linda je velmi příjemná a snaží se vždy odpovědět na všechny dotazy a vyřešit případně vzniklé potíže. Fashinity můžete kontaktovat na webu, e-mailu (info@fashinity.cz), telefonu (+420777028764) i na sociálních sítích.

Fashinity doprava a doručení objednávky

Jestliže jste si objednali (nebo plánujete objednat) z Fashinity, nejspíš vás zajímá, za jak dlouho vám objednávka dorazí. E-shop slibuje, že pokud zboží objednáte do 13 hodin, balíček bude předán dopravci v ten samý den. Pak už doba doručení záleží na vámi vybraném dopravci, většinou je ale doručení do 2 pracovních dnů.

Způsob platby na Fashinity

V online obchodě Fashinity můžete zaplatit několika způsoby, a to zejména přes online platební bránu GoPay, dále online platební kartou a také přes Apple Pay a Google Pay. Zaplatit můžete také za dobírku, ale počítejte s poplatkem 39 Kč. Pokud nakoupíte za alespoň 1 999 Kč, budete mít dopravu zdarma.

Fashinity reklamace a vrácení zboží

Ať už máte potíže s poškozenou zásilkou nebo se zbožím, které vypadá jinak, než jste si představovali, můžete využít reklamaci a vrácení zboží.

Zboží můžete vrátit jednoduše přes Zásilkovnu, stačí zásilku zabalit, dovnitř vložit vyplněný reklamační formulář a obsluze Zásilkovny sdělit tento kód: 90238949. Objednávku je však možné odeslat i prostřednictvím jiných dopravců.

Výhody a nevýhody e-shopu Fashinity

Výhody:

  • Příjemná komunikace s milou majitelkou e-shopu
  • Velký výběr zboží
  • Proces vrácení zboží je jednoduchý

Nevýhody:

  • Žádné jsem nenašla
5/5 - (2 votes)
Autor článku

Dominika Pauerová