Publikováno 8. ledna 2024

10 tipů na nejlepší wellness pobyty pro dva v ČR

10 tipů na nejlepší wellness pobyty pro dva v ČR

Hledáte ty nejlepší wellness pobyty pro dva v ČR, kam byste si zajeli odpočinout se svou drahou polovičkou, ale třeba i s kamarádkou? V tomto článku vám představím 10 wellness hotelů z různých koutů České republiky.

10 tipů na nejlepší wellness pobyty pro dva v ČR

Když už je toho na vás hodně, stačí si sbalit cestovní tašku a vydat se na jeden z úžasných wellness pobytů, kterých máme v ČR spoustu. Pokud vás zajímá, jaké jsou nejlepší wellness pobyty pro dva v ČR, přináším vám tipy rovnou na 10 z nich.

Wellness pobyty pro dva na Moravě

Pokud jste z Moravy a nebo byste se sem rádi podívali, rozhodně vám doporučuji udělat si čas na pořádný odpočinek. Proč? Protože právě na Moravě se nachází jedny z nejlepších wellness pobytů, které by neměly uniknout vaší pozornosti.

1) Infinit Maximus

Wellness Infinit Maximus patří mezi nejkrásnější wellness pobyty pro dva poblíž Brna. Potěší vás nejen krásné prostory, ale také vnitřní a venkovní termální bazény a bohaté saunové potěšení ve formě 12ti saun. Nechybí ani populární venkovní ochlazovací bazének, masáže a privátní koupele. V Infinit Maximus si zkrátka užijete wellness jako z pohádky.

2) Theresian Hotel Olomouc

Krásný Theresian Hotel se nachází v centru Olomouce. Velkou výhodou je samozřejmě to, že nemusíte nikam daleko dojíždět a můžete si užít i všechny restaurace a památky, které Olomouc nabízí. Odpočinout si můžete v sauně finské, parní a infrasauně. Ve wellness nechybí ani vířivka či Kneippův chodník. V hotelu je velmi milý personál, který se bude snažit váš pobyt maximálně zpříjemnit.

3) Hotel Augustiniánský Dům Luhačovice

Wellness Hotel Augustiánský Dům se nachází v Luhačovicích a může se pyšnit perfektním hodnocením. V nádherných prostorech hotelu, který byl postaven v roce 1904 a byl místem častého odpočinku Leoše Janáčka, si užijete vířivku, bazén s tryskami, finskou saunu, bylinkovou saunu a infrasaunu. Wellness je neomezené v ceně hotelu spolu se snídaní, která je na vysoké gastronomické úrovni.

Wellness pobyty pro dva v Praze

Ať už v Praze žijete a nebo sem plánujete vyrazit za památkami, jídlem a nebo třeba nákupy, vyberte si wellness hotel, ve si kterém po únavném prozkoumávání města zaručeně odpočinete. Níže jsem napsala o čtyřech hotelech, kde si užijete nejlepší wellness pobyt pro dva v Praze.

4) Hotel Alchymist Grand and Spa Praha

Hotel Alchymist Grand and Spa se nachází v samém srdci Prahy, na Malé Straně. Jedná se o luxusní hotel, ve kterém o vás bude velmi dobře postaráno. Wellness centrum hotelu se nazývá Ecsotica Spa & Health Club. Nachází se v unikátním gotickém sklepení a jeho součástí je bazén, suchá sauna, relaxační místnost a posilovna.

5) Vista Resort & Club Praha

Hotel Vista Resort & Club se nachází v pražské čtvrti Košířské lesy, pouhých 8 minut jízdy od centra města. Jedná se o malebné místo uprostřed zeleně, které přímo vybízí k odpočinku. Božský relax si užijete v bazénu, vířivce i saunovém světě. Váš odpočinek mnohonásobně znásobí výhled na jezírko a do lesa.

6) Four Seasons Hotel Prague

Four Seasons Hotel Prague je další z luxusních pražských hotelů, který nabízí perfektní odpočinkové služby. Wellness centrum hotelu se nazývá AVA Spa a nachází se v nejvyšším patře hotelu s výhledem na Pražský hrad a Karlův most. Kromě klasického wellness si můžete dopřát tělové zábaly, detoxikační procedury, ošetření obličeje a manikúru a pedikúru.

7) The Emblem Prague Hotel 

The Emblem Prague Hotel je prestižní hotel nacházející se na Václavském náměstí. Wellness hotelu se nazývá M Spa a nachází se na střeše hotelu s výhledem na město. K wellness v hotelu náleží také sauna, pára, vířivka a Kneippův chodník. To vše zakončíte v dokonalé relaxační místnosti.

Wellness pobyty pro dva na severu Čech

I na severu Čech se nachází několik krásných wellness hotelů, kde si užijete nezapomenutelný relax. Podívejte se na tři nejlepší z nich.

8) Wellness Hotel V Nebi

Jak už název napovídá, ve Wellness Hotel V Nebi se budete skutečně cítit jako v nebi. Tento hotel nabízí wellness všeho druhu a k tomu velký venkovní bazén, jezírko a dechberoucí výhled. Na tomto místě je snad nemožné pociťovat stres. Kromě wellness si užijete také nejrůznější relaxační a lázeňské procedury.

9) Hotel Bedřiška

Kouzelný Hotel Bedřiška se nachází ve Špindlerově Mlýně v krásném prostředí plné zeleně. Kromě wellness si můžete užít i spoustu aktivit, které se v bezprostředním okolí nachází – jde například o houbaření a lanovku směřující k několika turistickým trasám. Prostředí hotelu je tak malebné, že vám nic nerušenou relaxaci v hotelu i mimo něj nemůže nic zkazit.

10) Hotel Antonie

Hotel Antonie se nachází ve Frýdlantu nabízí wellness i spa zónu, ubytovaní hosté mají neomezený vstup zdarma. Velkou výhodou je to, že sem můžete vzít i svého psa. Co se týče wellness, můžete si užít vířivku, masáže, venkovní koupací jezírko, páru, infrasaunu a mnoho dalších procedur včetně perličkové koupele a solária.

5/5 - (3 votes)
Autor článku

Dominika Pauerová

error: Content is protected !!