Publikováno 11. prosince 2023

Polský řetězec drogerií Hebe míří do Česka: První pobočka je již v Praze

Polský řetězec drogerií Hebe míří do Česka: První pobočka je již v Praze

Polský řetězec cenově dostupných drogerií Hebe míří do Česka, kde v prosinci 2023 otevřel svou první pobočku v Praze. V tomto článku představím drogerii Hebe podrobněji.

Polský řetězec drogerií Hebe míří do Česka: První pobočka je již v Praze

Milovníci drogerií, kosmetiky, parfémů a makeupu mohou jásat. Česko totiž přivítá nový řetězec drogerií pocházejících z Polska. První drogerie nesoucí název Hebe byla již otevřena 6. prosince 2023 v pražském obchodním centru Harfa a velice rychle by měly přibývat i další kamenné prodejny.

Drogerie Hebe je mezi českými oblíbená již delší dobu, doposud si však museli zboží objednávat z polského e-shopu. Nyní už ale ale všechno jinak a lze objednávat přímo z českého e-shopu, případně navštívit pobočku ve zmíněném pražském obchodním centru Harfa.

Hebe bylo založeno v roce 2011 v Polsku, kde aktuálně patří mezi nejoblíbenější řetězec drogerií s více než 300 kamennými prodejnami. V roce 2021 pak vznikl e-shop, který umožňoval nákup zákazníkům z dalších evropských měst.

V roce 2024 se Hebe plánuje rozrůst i do dalších českých měst. Které to budou zatím nebylo upřesněno, bude se však jednat o nákupní centra v krajských městech.

Výhodou drogerií Hebe je poměrně originální sortiment. Koupíte zde i takové zboží, které v jiných drogeriích nenajdete.

Foto: Hebe.com

5/5 - (4 votes)
Autor článku

Dominika Pauerová

error: Content is protected !!