Publikováno 12. prosince 2023

Nejlepší pizza Plzeň: 11 tipů na nejlepší pizzerie

Nejlepší pizza Plzeň: 11 tipů na nejlepší pizzerie

Zajímá vás, kde se nachází nejlepší pizza v Plzni? Připravila jsem článek, kde jsem na základě recenzí zákazníků představila 11 tipů na nejlepší pizzerie, které Plzeň nabízí.

Nejlepší pizza Plzeň: 11 tipů na nejlepší pizzerie

Nejlepší pizza se může schovávat na každém kroku, vy však nemusíte obcházet celou Plzeň a všechny je zkoušet, protože jsem napsala 11 tipů na nejlepší pizzerie v Plzni, které jsou podle zákazníků nejoblíbenější z celého města. Stačí si jen vybrat tu, která se vám líbí nejvíc, a pak už se jen zakousnout do jejího lahodného těsta.

1) Pizzerie Da Pietro

Hodnocení: 4,6 ⭐️

Pizzerie Da Pietro se podle hodnocení zákazníků rozhodně řadí mezi nejlepší pizzerie v Plzni, má totiž tisíce kladných recenzí. Restaurace nabízí pravou neapolskou pizzu, italské předkrmy, výtečné polévky a také speciální pizzy, mezi které patří například pizza s neapolským ragú nebo s mortadellou a pistáciovým pestem. Stůl si můžete zarezervovat i online.

Adresa: Smetanovy sady 331/4, 301 00 Plzeň 3-Vnitřní Město

2) Pizzerie Mamma Mia

Hodnocení: 4,8 ⭐️

Pizzerie Mamma Mia má velmi dobré recenze, nejedná se však o klasickou restauraci. Na místě je možné si zakoupit klidně jen kousek pizzy, nevýhodou je však absence posezení, pizzu je tedy nutné si zakoupit v okýnku a vzít s sebou.

Adresa: B. Smetany, 301 00 Plzeň 3

3) Pizzerie Massimo

Hodnocení: 4,3 ⭐️

Pizzerie Massimo se nachází na ulici Kollárova a nabízí poctivou italskou pizzu, na které si můžete pochutnat každý den od 11 do 23 hodin. Pizzerie Massimo má nadprůměrné recenze zákazníků, kteří se sem rádi vracejí. Restaurace má útulný interiér, kde se budete cítit příjemně.

Adresa: Kollárova 531/7, 301 00 Plzeň 3

4) Ristorante & Pizzerie Da Nico

Hodnocení: 4,6 ⭐️

Restaurace Ristorante & Pizzerie Da Nico se nachází na náměstí T. G. Masaryka a nabízí výbornou pizzu, kterou zbožňuje celá Plzeň. Pizza zde má nadýchané a křupavé okraje a kromě ní si zde dáte také těstoviny a lahodné dezerty, a saláty.

Adresa: nám. T. G. Masaryka 20, 301 00 Plzeň 3

5) Pizzeria Tera

Hodnocení: 4,8 ⭐️

Pizzeria Tera se může pyšnit vysokým hodnocením, krásným interiérem restaurace, ale hlavně výtečnou pizzou a dalším jídlem. V této restauraci si pochutnají i ti, kteří mají zrovna chuť třeba na rajskou, smažený sýr s hranolkami nebo noky s kuřecím masem a brokolicí.

Adresa: Doudlevecká 14, 301 00 Plzeň 3

6) Pizza Fast

Hodnocení: 4,2 ⭐️

Pizza Fast je ideální volbou v případě, když spěcháte a nemáte čas si pizzu vychutnat v restauraci. V tomto případě si pizzu buď koupíte u okénka, nebo si ji objednáte až domů/do hotelu. Pokud zvolíte první variantu, můžete si koupit kousek pizzy, nebo rovnou celou.

Adresa: Zábělská 34, 312 00 Plzeň 4

7) Rud’s Pizza

Hodnocení: 4,6 ⭐️

Rud’s pizza má v Plzni více poboček, tu nejlépe hodnocenou však hledejte na ulici Pražská. Tato prémiová pizza má totiž ohromně pozitivní ohlasy u zákazníků, kteří si tuto pizzu dopřávají pravidelně. A není divu – už při pohledu na ni se vám budou nejspíš sbíhat sliny.

Adresa: Pražská 79, 301 00 Plzeň 3

8) Dolce Vita Ristorante

Hodnocení: 4,3 ⭐️

Dolce Vita Ristorante patří mezi další velmi dobře hodnocené restaurace v Plzni, které můžete s radostí navštívit. Tato italská restaurace nabízí kromě pizzy i kompletní italské menu – můžete si tedy pochutnat i na těstovinách, risotu či rybách. Restaurace se nachází v útulném prostředí, které vás ihned okouzlí. Velkým plusem je to, že vám v personál na požádání připraví také bezlepkovou pizzu.

Adresa: Prešovská 170, Vnitřní Město, 301 00 Plzeň 3

9) Pizza Point Bolevák

Hodnocení: 4,4 ⭐️

Výbornou neapolskou pizzu si dáte rovnou u rybníka v restauraci Pizza Point Bolevák, kde se nachází také krásné posezení u vody. Kromě pizzy si dáte i bruschetty, polévky a samozřejmě vynikající míchané drinky. Pozitivní recenze zákazníků přímo vybízejí k tomu, abyste pizzu ochutnali také.

Adresa: U Velkého rybníka, 301 00 Plzeň 1

Hodnocení: 4,0 ⭐️

10) Pizza U Kmotra

Restaurace Pizza U Kmotra se nachází v ulici Žlutická a patří mezi ‚ty lepší‘ pizzerie, které v Plzni najdete. Restaurace má dlouhodobě akci 3+1 pizza zdarma a ochutnat můžete také gnocchi, těstoviny penne či různé saláty.

Adresa: Žlutická 9, 323 00 Plzeň

11) Pizza Time

Hodnocení: 4,2 ⭐️

Jako poslední tip na nejlepší pizzu v Plzni jsem vybrala restauraci Pizza Time, která je poměrně nová. Funguje teprve od roku 2022. Vybírat můžete z několika druhů, na které se můžete podívat níže. Restaurace bohužel nemá žádné veřejné fotografie, ale recenze zákazníků jsou poměrně pozitivní.

Adresa: Lidická 732/33, 323 00 Plzeň 1-Severní Předměstí

5/5 - (6 votes)
Autor článku

Adéla Novotná

Nejraději mám cestování a zdravý životní styl. Své zkušenosti ráda sdílím dál čtenářům, tak jako to dělám na webu Kapitalio.

error: Content is protected !!