Publikováno 19. dubna 2024

Nejlepší kebab v Plzni: 10 tipů na nejoblíbenější podniky

Nejlepší kebab v Plzni: 10 tipů na nejoblíbenější podniky

Nacházíte se v Plzni a pořádně vám vyhládlo? Čím jiným zahnat obrovský hlad, než parádním kebabem! V tomto článku představím 10 tipů na nejoblíbenější podniky, které podle zákazníků připravují nejlepší kebab ve městě.

Nejlepší kebab v Plzni: 10 tipů na nejoblíbenější podniky

Každý, kdo má rád kebab nejspíš ví, že si zkrátka nejde dát kebab jen tak někde, bez toho, aniž by vám jej někdo doporučil. Co když bude příliš malý, bude v něm málo zeleniny a nebo ještě hůř — téměř žádné maso? Po prozkoumání následujících 10 tipů na nejlepší kebab v Plzni si můžete být jisti, že se vám to nestane.

1) The Ottoman Döner Kebab

Hodnocení: 4,9 ⭐️

Nejlépe hodnocenou kebabárnou je jednoznačně The Ottoman Döner Kebab. Nachází se v ulici Pražská ve velmi pěkném a čistém podniku, kde vám už při vchodu o pohled zavadí hromady čerstvé zeleniny. Podle zákazníků je kebab vždy čerstvý, maso je perfektně dochucené a podle mnohých je to zkrátka nejlepší kebab v Plzni.

Adresa: Pražská 88/12, 301 00 Plzeň 3

2) Kebab – Pizza Anatolie

Hodnocení: 4,8 ⭐️

Skvělý kebab, zajímavá nabídka a přívětivá obsluha — tak by ve zkratce popsala podnik Kebab – Pizza Anatolie spousta zákazníků, kteří sem s chutí chodí pravidelně. Při čekání vám může být nabídnut i čaj zdarma, což je velmi milá pozornost podniku. Zákazníci si chválí také pizzu, která je zde na kebabárnu nadprůměrně dobrá.

Adresa: Šimerova 18/402, 301 00 Plzeň 3

3) ALIBABA KEBAB

Hodnocení: 4,5 ⭐️

Alibaba Kebab v ulici Masarykova se může taky pyšnit jedním z nejvyšších hodnocení, a to zejména za čerstvost a chuť surovin. Někteří zákazníci v recenzích v poslední době uváděli, že na kebab (v době oběda) dlouho čekali, podle dalších se zhoršila úroveň hygieny.

Adresa: Masarykova 1201/75, 312 00 Plzeň 4-Doubravka

4) Abo Hamo Kebab

Hodnocení: 4,3 ⭐️

Stylový podnik Abo Hamo Kebab v létě nabízí venkovní zahrádku, kde si kebab můžete v klidu sníst. Tento kebab nedoporučuji velkým jedlíkům, protože si někteří zákazníci stěžují, že podnik poslední dobou dává poměrně malé porce a ačkoliv to byl dříve jejich nejoblíbenější podnik, s novým personálem se přístup zhoršil.

Adresa: Nádražní 586/26, 301 00 Plzeň 3

5) Kebab Masarykova

Hodnocení: 4,4 ⭐️

Kebab Masarykova vás nezklame. Dostanete tady velké porce se spoustou zeleniny i masa, ale také oceníte usměvavou obsluhu, která vám zlepší den. Zákazníci si chválí také možnost parkování u restaurace.

Adresa: Masarykova 839/106, 312 00 Plzeň 4-Doubravka

6) Kebab House Galerie Slovany

Hodnocení: 4,4 ⭐️

Vynikající kebab, baklavu a turecký čaj zdarma si užijete v restauraci Kebab House Galerie Slovany, kam chodí zákazníci opakovaně. Drobným detailem je to, že podle milovníků pikantního jídla není pikantní omáčka dostatečně pálivá.

Adresa: nám. Gen. Píky 2703/27, 326 00 Plzeň 2-Slovany

7) Kebab U Duhy

Hodnocení: 4,9 ⭐️

V podniku Kebab U Duhy vás čeká nejen vynikající kebab, ale i pití a příjemné posezení na pohodlných křesílkách. Zákazníci si pochvalují čistotu, milý personál a velké porce.

Adresa: Koterovská 607/45, 326 00 Plzeň 2-Slovany-Východní Předměstí

8) Libanonská jídelna Cedr

Hodnocení: 4,6 ⭐️

Libanonská jídelna Cedr opět patří mezi nejlépe hodnocené podniky v Plzni, zákazníci si tady dávají nejčastěji právě kebab. Ten si můžete dát klidně i s hummusem a zažít tak něco jiného než na co jste byli doposud zvyklí.

Adresa: Jungmannova 175, 301 00 Plzeň 3-Jižní Předměstí

9) SINDIBAD GRILL HOUSE

Hodnocení: 4,4 ⭐️

Sindibad Grill House je další místo, kde si můžete svůj kebab sníst na zahrádce. Kebab si zachovává svou kvalitu a čerstvost i po letech, takže se sem zákazníci mile rádi vrací. Cena je přívětivá a porce jsou většinou bohaté.

Adresa: Skupova 24, 301 00 Plzeň 3

10) Kebab U Tuzexu

Hodnocení: 4,2 ⭐️

Dobré hodnocení má i Kebab U Tuzexu, který se nachází na ulici Palackého. Mnozí se sem vydávají opakovaně, kebab je chutný a je v něm dostatek masa. Ne každý má však na tuto kebabárnu poslední dobou pozitivní názor. Podle nškterých zákazníků může kebab chutnat od každého zaměstnance jinak.

Adresa: Palackého 87/13, 301 00 Plzeň 3-Jižní Předměstí

5/5 - (1 vote)
Autor článku

Adéla Novotná

Nejraději mám cestování a zdravý životní styl. Své zkušenosti ráda sdílím dál čtenářům, tak jako to dělám na webu Kapitalio.