Publikováno 17. prosince 2023 | Aktualizováno 3. ledna 2024

Nejlepší pizza České Budějovice: 10 tipů na nejlépe hodnocené pizzerie

Nejlepší pizza České Budějovice: 10 tipů na nejlépe hodnocené pizzerie

Kde je nejlepší pizza v Českých Budějovicích? Ve skutečnosti se nachází na rovnou několika místech, a proto jsem připravila 10 tipů na nejlépe hodnocené pizzerie, které můžete v tomto krásném městě ochutnat.

Nejlepší pizza České Budějovice: 10 tipů na nejlépe hodnocené pizzerie

Pizza je jasná volba, když máte chuť na něco dobrého, z čeho se zaručeně najíte. Máte to stejně? Pak vám naprosto rozumím. V tomto článku jsem odhalila, kde se připravuje nejlepší pizza, kterou České Budějovice nabízí. Níže najdete 10 tipů na nejlépe hodnocené restaurace, které jsem napsala na základě hodnocení zákazníků.

A pokud byste si možná dali i něco jiného než pizzu, pak se mrkněte na článek Kam na jídlo v Českých Budějovicích, kde najdete tipy na nejzajímavější restaurace.

1) Pizza focaccia Fabrizio

Hodnocení: 4,9 ⭐️

Výbornou a zákazníky velmi dobře hodnocenou pizzu a focacciu si dáte v Pizza focaccia Fabrizio v ulici Široká, kde si můžete posedět v příjemném prostředí, nebo si koupit třeba jen kousek pizzy a vzít si jej s sebou. Výběr pizzy i italského pečiva focaccia podobného pizze je zde skutečně bohatý.

Adresa: Široká 102/6, 370 01 České Budějovice 1

2) Pizza Italiano

Hodnocení: 4,4 ⭐️

V podniku Pizza Italiano si dáte pizzu s křupavými okraji, kterou si vychutnáte uvnitř restaurace či ve venkovním posezení. Kromě pizzy si zde dáte i pizza sandwich, burger, těstoviny saláty a vegetariánská jídla. Můžete si zarezervovat stůl online, nebo si nechat jídlo doručit domů či na hotel.

Adresa: Lidická tř. 441, České Budějovice 7, 370 01 České Budějovice

3) Pizzeria & Restaurant Regina

Hodnocení: 4,3 ⭐️

Pizzeria & Restaurant Regina nabízí 45 druhů pizzy s možností přidat si na ni cokoliv dle svého přání navíc. V restauraci si dáte také předkrm, těstoviny, masa, saláty či dezerty a nechybí ani dobré víno. Stovky pozitivních hodnocení vás jen utvrdí v tom, že tuto pizzerii byste měli vyzkoušet.

Adresa: Krajinská 7, 370 01 České Budějovice 1

4) Pizzeria Polo

Hodnocení: 4,2 ⭐️

Pizzeria Polo je restaurace s velkou zahrádkou a příjemným interiérem, kde si pochutnáte s celou rodinou. Nabídka jídel je bohatá – kromě desítek pizz si zde dáte i polévky, risoto, lasagne, gnocchi a další. Můžete si udělat rezervaci na telefonu či online.

Adresa: Kanovnická 1, 370 01 České Budějovice 1

5) Pizza Del Monte

Hodnocení: 4,4 ⭐️

Pizza Del Monte patří mezi pizzerie, kam se místní rádi zastavují. Podle recenzí se jedná o jedno z nejoblíbenějších míst, kde se můžete najíst. Pizzerie se nachází v ulici Novohradská u Penny Marketu.

Adresa: Novohradská 1810, 370 08 České Budějovice 6

6) Pizza LaBomba

Hodnocení: 4,0 ⭐️

Pizza LaBomba patří k nejlépe hodnoceným pizzeriím ve městě, avšak nemá oproti jiným až tolik vysoké hodnocení. Podle fotografií lze poznat, že nejspíš dost záleží na tom, kdo zrovna pizzu připravuje. Někteří zákazníci dostanou skvělou pizzu s křupavými okraji, jiní zase mají dojem, že pizza neodpovídá ceně, protože je příliš tenká. Stále však drtivě převažují pozitivní recenze, tudíž vám nezbývá nic jiného, než pizzu otestovat na vlastní chuťové buňky. V pizzerii LaBomba si vyberete z 30ti druhů pizzy.

Adresa: Lipenská 1904/13, 370 01 České Budějovice 1

7) Amigo Pizzeria & Mexicano Restaurante

Hodnocení: 4,1 ⭐️

V mexické restauraci Amigo si pochutnáte nejen na mexickém jídle, ale i na pizze. Na výběr je z více než 30ti pizz, které si vychutnáte v příjemném prostředí restaurace s originálním interiérem. Svůj stůl si můžete rezervovat telefonicky či online.

Adresa: Františka Ondříčka 1243, 370 11 České Budějovice

8) Pizza Coloseum

Hodnocení: 4,0 ⭐️

Restaurace Pizza Coloseum se nachází ve velmi stylovém prostředí v obchodním centru IGY. Hodnocení zákazníků je poměrně pozitivní a není pochyb o tom, že je zde často plno. Spousta zákazníků se sem rádo vrací. Pokud budete v OC IGY, klidně si sem zajděte na oběd či večeři – nebudete litovat. Příjemným bonusem je to, že děti do 6 let mohou v restauraci jíst zcela zdarma.

Adresa: Pražská tř. 1247/24, 370 04 České Budějovice 4

9)Pizzovna

Hodnocení: 4,8 ⭐️

Restaurace Pizzovna je v Českých Budějovicích jedna z nejlépe hodnocených pizzerií. Jejich pizzy si můžete prohlédnout na webu. Kromě těch klasických pizz si vyberete i z několika italských – například pizza Rapini skrývá italskou klobásu, Capocollo sušenou šunku a Parma Nuova zase buvolí mozzarelu a lanýžový olej.

Adresa: Jírovcova 1620/21, 370 01 České Budějovice 1

10) Pizzeria a Burger Big Poppa

Hodnocení: 4,0 ⭐️

Poslední tip, který jsem přidala na základě vyššího hodnocení zákazníků, je Pizzeria a Burger Big Poppa. Pokud sem vyrazíte s rodinou, pak máte výhodu v podobě většího výběru – kdo chce, dá si pizzu, a kdo nechce, dá si třeba burger. V restauraci si dáte také gnocchi, těstoviny či saláty, a také zde najdete nabídku prémiového vína.

Adresa: Mlýnská 172, 370 01 České Budějovice 1

Co dělat v Českých Budějovicích

Zajímá vás, co můžete dělat v Českých Budějovicích? Můžete se jen bezcílně procházet a poznávat město blíže, nebo svůj výlet posunout na ještě vyšší úroveň. Možností se nabízí rovnou několik, proto jsem připravila následujících pár tipů na to, co dělat v Českých Budějovicích.

1) Venkovní úniková hra: Ztracené mince

Trocha zábavy nikomu neuškodí. Zahrajte si venkovní únikovou hru pro dospělé, při které budete hledat ztracené mince a zároveň poznávat historii a zajímavá zákoutí tohoto krásného města. Hra je od 12 let a je vhodná pro dva až šest hráčů. Vyhraďte si na hru přibližně tři hodiny času.

2) Let horkovzdušným balónem

České Budějovice si nejlépe prohlédnete shora. Jenže jak to udělat? Rezervujte si let horkovzdušným balónem, díky kterému si užijete spoustu zábavy a krásných pohledů.

3) Pobyt v hotelu Dvořák přímo centru

Prozlužte si svůj výlet do Českých Budějovic příjemným pobytem v hotelu Dvořák ****, kde budete mít lahodnou snídani v ceně. Dítě do 14 let má pobyt zcela zdarma. Hned po snídani můžete vyrazit do města vštříc památkám, nákupům a dobrému jídlu, kterého je zde dostatek.

5/5 - (5 votes)
Autor článku

Dominika Pauerová

error: Content is protected !!