Publikováno 25. dubna 2024

Kam na jídlo Valtice: 10 tipů na nejlepší restaurace

Kam na jídlo Valtice: 10 tipů na nejlepší restaurace

Nacházíte se ve Valticích a zajímá vás, které restaurace jsou nejlepší? Na následujících řádcích vám poradím, kam v tomto kouzelném městě vyrazit na jídlo. Pojďte se podívat na 10 tipů na nejoblíbenější podniky.

Kam na jídlo Valtice: 10 tipů na nejlepší restaurace

Je jisté, že ve Valticích vás nemine dobré víno, ale jak je to s jídlem? To mě zajímalo taky, proto jsem se zaměřila na zákazníky nejlépe hodnocené restaurace, které lze ve Valticích navštívit. Vzniklo z toho 10 tipů, které teď můžete sami prozkoumat.

1) Restaurace Valtická Rychta

Hodnocení: 4,6 ⭐️

Restaurace Valtická Rychta je nepochybně jeden z nejoblíbenějších podniků ve Valticích. Letní měsíce přímo vybízí k tomu, abyste si své jídlo snědli na venkovní zahrádce. Zákazníci uvádí, že porce jsou zde chutné a opravdu velké. Doporučuje se rezervace, jelikož zde bývá často plno.

Adresa: Mikulovská 165, 691 42 Valtice

2) Restaurace Besední dům Valtice

Hodnocení: 4,5 ⭐️

Restaurace Besední dům má krásný a velmi příjemný interiér, kde se budete cítit jako v bavlnce. S jídlem jsou zde návštěvníci nadmíru spokojeni, stejně tak i s cenami, které nejsou vysoké. K restauraci náleží i nový wellness hotel, kde se můžete ubytovat.

Adresa: Mikulovská 173, 691 42 Valtice

3) Restaurace Albero

Hodnocení: 4,4 ⭐️

Na Náměstí svobody narazíte na restauraci Albero, kde si vychutnáte klasické české jídlo. V nabídce nechybí svíčková, řízečky ani plněné knedlíky. Restaurace je zahradní, takže příjemné posezení venku je samozřejmostí.

Adresa: Náměstí svobody, Sobotní 12, 691 42 Valtice

4) Pivovar a restaurace FELDSBERG

Hodnocení: 4,4 ⭐️

V restauraci Feldsberg si zaručeně pochutnáte — nabízí totiž pestrý výběr, ze kterého si vybere každý. ochutnáte těstoviny, řízek, svíčkovou, ale i vynikající burgery a skvělé polévky a dezerty (třeba tiramisu). Zákazníci si zde pochvalují zejména příjemnou obsluhu. Pokud ještě nemáte ubytování, mrkněte se na penzion Feldsberg, který náleží k restauraci.

Adresa: Zámecká 1222, 691 42 Valtice

5) Hospoda Na Hradbách

Hodnocení: 4,1 ⭐️

Rodinná hospoda Na Hradbách se nachází ve starém domečku s venkovním posezením. Jídlo je zde poctivé a chuťově skvělé, rodiče ocení dětské hřiště, kde se vyřádí všichni malí raubíři. Zákazníci se sem na svých cestách do Valtic opakovaně vrací.

Adresa: Sobotní 119, 691 42 Valtice

6) Restaurace Zlatá Terasa

Hodnocení: 4,3 ⭐️

Restaurace Zlatá Terasa nabízí nejen výborné jídlo, ale i zámeckou terasu s výhledem na bylinkovou zahradu a do zámeckého parku. Restaurace slibuje pestré menu plné zajímavých chutí sestavené tak, aby si z něj vybral každý.

Adresa: Zámek 1, 691 42 Valtice

7) NONNA pizza & cafe

Hodnocení: 4,4 ⭐️

Návštěva podniku Nonna pizza & cafe je ideální na oběd, večeři a nebo jen tak zahnat chuť na něco dobrého. Dáte si pizzu, zeleninové saláty, těstoviny, ale i snídaňové menu. Ceny jsou na Valtice trochu vyšší, zákazníci jsou zde však nadmíru spokojeni.

Adresa: nám. Svobody 15, 691 42 Valtice

8) Restaurace Pančava

Hodnocení: 4,4 ⭐️

Restaurace Pančava patří mezi klasické podniky, které se tak trochu zasekly v čase. Dáte si zde pizzu, která sice příliš nepřipomíná italskou, má však pozitivní recenze. Návštěvu této restaurace doporučuji spíše nenáročným jedincům, kteří si vystačí i s málem.

Adresa: Sluneční 1083, 691 42 Valtice

9) Pizzerie Tři Grácie

Hodnocení: 4,3 ⭐️

Pokud byste si dali pořádnou pizzu, navštivte podnik Tři Grácie, kde vám připraví obrovskou porci plnou ingrediencí. Pizzerie má netradiční interiér, který připomíná sklepení. Atmosféra je zde díky tomu ale vskutku kouzelná a v létě uvnitř oceníte příjemný chládek.

Adresa: Rudé armády 355, 691 42 Valtice

10) Restaurace Amalia

Hodnocení: 4,1 ⭐️

Návštěvou restaurace Amalia rozhodně nic nezkazíte. Vaří tady dobře a prostředí je příjemné a spousta pozitivních recenzí směřovala i k milé obsluze, ačkoliv někteří měli opačnou zkušenost.

Adresa: Zámecká 1198, 691 42 Valtice

5/5 - (2 votes)
Autor článku

Dominika Pauerová