Publikováno 2. ledna 2024

12 tipů na nejlepší dárky pro babičku v roce 2024

12 tipů na nejlepší dárky pro babičku v roce 2024

Babička je nepochybně jedna z nejdůležitějších žen v životě každého z nás. Proto by dárek pro ni měl být co možná nejvymazlenější. Podívejte se na 12 tipů na nejlepší dárky pro babičku v roce 2024.

12 tipů na nejlepší dárky pro babičku v roce 2024

Vaše babička si zaslouží tu nejlepší péči a dárky, které existují. Sama však většinou říká, že nic nechce. Tak co jí teda máte vybrat? V tomto článku jsem se zaměřila na 12 tipů na nejlepší dárky pro babičku, ze kterých si ten pravý určitě vyberete.

1) Thajská masáž na odstranění bolesti zad

Kterou babičku občas nebolí záda? Pomozte jí ulevit od bolesti a pořiďte jí poukaz na thajskou masáž, jejímž účelem je úleva pro ztuhlé svaly a odstranění bolesti zad. Při proceduře jsou použity uklidňující bylinky, což babička určitě ocení. Pořídit můžete variantu která trvá buď 60, nebo 90 minut.

2) Unikátní dekorace do bytu

Nekupujte babičce každý rok dárkovou sadu kosmetiky, zkuste to letos jinak. Naše babičky mají často domov v původním stavu. Proč jim neudělat radost nějakou krásnou dekorací, která se u nich bude vyjímat? Může to být keramická váza, nástěnné zrcadlo nebo svíčka.

3) Kolagen pro mladistvý vzhled a nejen to

Kolagen je pro starší lidi důležitý, většina ho však má nedostatek. Kolagen je důležitý pro výživu vlasů, nehtů a v neposlední řadě pleti. Důležitý je ale i pro klouby, které kolagen pro správnou funkci potřebují. Přijímat kolagen pouze ze stravy je poměrně náročné, proto je ideální užívat jej ve formě doplňků stravy.

4) Sklenice na kávu či čaj

Každá babička si ráda dopřeje kávu, capuccino nebo čaj, který si vychutnává při odpoledním odpočinku. Pořiďte jí takové sklenice, díky kterým bude její každodenní šálek teplé kávy nebo čaje ještě lepší. Vybírat můžete i z termohrnků se dvojitým dnem, které nejsou nikdy horké na dotek. Na přání si můžete do skla nechat vypískovat babiččino jméno nebo milý vzkaz.

5)Truhla plná dárků na míru

Své babičce můžete pořídit truhlu, ve které se bude nacházet plno věcí, jenž miluje. Tu si samozřejmě můžete vybrat na míru. Pro milovnici kávy vyberete truhlu pro ‚kafařku‘, pro babičku, která se o sebe ráda stará pak pořídíte truhlu plnou kosmetiky. Tento originální dárek potěší každého svým neobvyklým vzhledem – nachází se totiž v truhle či v bedně a je to každoročně poměrně dost oblíbený dárek pro každého člena rodiny i pro přátelé.

6) Relaxační pobyt pro dva v Neměcku

Když se pořádně zamyslíme nad tím, co by si přála každá babička, pravděpodobně by to bylo něco mezi klidem a pořádným relaxem. A ten jí můžete dopřát tak, že jí pořídíte relaxační pobyt v Německu pro dva. Babička tak s sebou může vzít kohokoliv (včetně vás) a užít si takový relax, jaký už dlouho nezažila.

7) Vyhlídkový let horkovzdušným balonem

Vyhlídkový let horkovzdušným balonem je zážitek na celý život. O to větší výhoda je, když si můžete vybrat místo letu. Má vaše babička ráda Karlštejn? Pořiďte jí let balonem nad Karlštejnem. Chtěla by si prohlédnout své město z jiné perspektivy? Není problém! Nejdříve se ale raději ujistěte, že se vaše babička nebojí výšek.

8) Knihy

Darujte babičce dokonalý klid v podobě několika zajímavých knih. Vy sami nejspíš dobře víte, co by babičku mohlo bavit, určitě však neodmítne dobrou českou beletrii, knihy o historii nebo kuchařku.

9) Víceúčelový ručně vyráběný nůž

Babičky často vaří, pečou a málokdy k tomu mají ty nejlepší nástroje. Ulehčete babičce práci a pořiďte jí víceúčelový (nebo i klidně jiný) ručně vyráběný nůž, který je svým vzhledem skutečně originální. Nože mají jedinečné opracování a jsou vyráběny z kvalitní Německé oceli. O zbytku už se zkrátka musíte přesvědčit sami.

10) Mop a vysavač na okna

Mop a vysavač na okna je perfektní pomocník pro (nejen) každou babičku. Při jinak náročném mytí oken vám totiž ušetří obrovské množství práce. S těmito pomocníky jen nastříkáte čistič (který lze také dokoupit), vyčistíte okno mopem a pak už jen vysavačem vysajete vodu spolu s nečistotami. Je to nesmírně jednoduché, zábavné a kromě práce tímto způsobem babička ušetří i čas.

11) Babičko, vyprávěj: Kniha pro uchování vzpomínek

Kniha Babičko, vyprávěj je jeden z nejkrásnějších nápadů, jak vám babička může předat své nejdůležitější vzpomínky na svůj život a rodinu, které vám už navždycky zůstanou. Skládá se z mnoha otázek, na které babička bude odpovídat, čímž vytvoří příběh o svém životě. Kniha je svým způsobem dárek i pro babiččinu rodinu, tedy pro vás, protože budete mít vzpomínky na babičku psané její rukou.

12) Parfém

I babička si přeje krásně vonět. Pořiďte jí vůni, která by jí určitě voněla. Bude to sladká, květinová, svěží citrusová a nebo vanilková? Jen vy víte nejlíp, která vůně ji okouzlí a bude jí zlepšovat náladu pokaždé, když si ji na sebe nanese.

5/5 - (4 votes)
Autor článku

Dominika Pauerová

error: Content is protected !!