Publikováno 2. ledna 2024

10 tipů na nejlepší dárky pro tátu v roce 2024

10 tipů na nejlepší dárky pro tátu v roce 2024

Blíží se narozeniny, Vánoce nebo jen svátek vašeho tatínka a vy přemýšlíte, jaký dárek mu dát? Připravila jsem tipy na nejlepší dárky pro tátu v roce 2024, se kterými mu vykouzlíte upřímný úsměv na tváři.

10 tipů na nejlepší dárky pro tátu v roce 2024

Dárek pro tátu by měl být prostě a jednoduše nejlepší, protože táta je jednou z nejdůležitějších osob ve vašem životě. Zamyslete se, co má váš tatínek rád a pak si přečtěte mých 10 tipů na nejlepší dárky pro tátu. Věřím, že ten pravý vyberete.

1) Adrenalinová jízda na okruhu ve sportovním autě

Je váš táta milovník aut? Pak nejspíš ocení zcela originální dárek v podobě adrenalinové jízdy v supersportu na okruhu. Můžete si předem vybrat auto, ve kterém pojede, na výběr je toho spousta – VW Golf nebo Mercedes Benz, Subaru Impreza, Porsche či snad Ferrari? Jen vy víte nejlíp, které auto vždy toužil řídit. Adrenalinová jízda patří mezi nejlepší dárky k narozeninám, ale radost udělá i pod stromečkem.

2) Kvalitní mlsání plné masa

Nejspíš žádný táta neodmítne příležitost pochutnat si na dobrém masu. Nejlepší způsob, jak mu to dopřát v jakékoliv situaci, je pořídit mu zásobu sušeného masa zvaného jerky. Ty už se dnes prodávají se zajímavými příchutěmi, mezi které patří například sýr, česnek, barbecue nebo pizza.

3) Kolagen

Bolavá kolena a klouby a s přibývajícím věkem neustále vznikající vrásky nemusí být samozřejmostí. Váš tatínek se může bránit správnou výživou, kterou je kolagen. Pokud vyberete kvalitní kolagen s prémiovým složením, všechny bolesti mohou být brzy minulostí – a to je prostě skvělé. Pořiďte tátovi norský kolagen, za který vám brzy pořádně poděkuje.

4) Poznávací výlet do Švýcarska

Chodit jen do práce a nebo být naopak neustále doma je pořádně frustrující. Spoustu rodičů ani nenapadne, že by se mohli vydat na výlet a na chvíli tak uniknout každodenním strastem. Naštěstí ale mají vás! Pořiďte tátovi nezapomenutelný poznávací výlet do Švýcarska, kde se projede v panoramatickém vlaku, odkud jsou dechberoucí výhledy. Kromě toho se na skok podívá i do Lichtenštejnska. PS: Pořiďte tento dárek oběma rodičům, aby mohli jet spolu, a rozhodně si vysloužíte titul nejlepší dcery či syna.

5) Pivní lázně pro dva

Snad každý táta si ve svém volném čase rád odpočine u pořádně orosené sklenice piva. Ještě lepší jsou pivní lázně, kde se lze v pivu klidně rovnou koupat. Lázně probíhají v Brně a jsou určeny pro dvě osoby. V rámci tohoto relaxačního zážitku si váš tatínek dopřeje pobyt v infrasauně, horkou koupel a naprosté soukromí. V rámci lázní je možné neomezeně konzumovat pivo Pilsner Urquell.

6) Dárky v bedně s páčidlem

Vyberte si bednu, která je plná dobrot a dárků jako na míru pro tátu. Vybírat můžete z beden pro labužníka, s rumem, pro kafaře, milovníka piva nebo pro masožravce. Tatínek se pak bude muset do své bedny dostat pomocí páčidla, čímž kromě radosti z dárku vytvoříte skvělou atmosféru plnou smíchu pro celou rodinu.

7) Kvalitní destilát

S tvrdým alkoholem by se to nemělo přehánět, ale mnozí si užívají autentickou chuť, kterou tyto destiláty nabízí. Meruňkovice, mirabelkovice, šípkovice, nebo snad malinovice? Kvalitní destilát je perfektní dárek pro každého, kdo si jej občas rád dopřeje.

8) Knihy

Chvilka klidu o samotě, jen s knihou v ruce. Poznáváte v tom svého tátu? Pořiďte mu zásobu nových knih, díky kterým bude mít více zaslouženého odpočinku – stačí si jen vybrat ten správný žánr – bude to detektivka, česká beletrie a nebo snad thriller?

9) CBD

CBD je známé pro své léčivé a uklidňující účinky, které fungují bez vedlejších účinků. Kromě celkového uvolnění podporuje také spánek a pomáhá bojovat proti stresu a úzkostem. Lze jej užívat ve formě oleje nebo kapslí.

10) Kvalitní čaj

Místo kávy si rád dá spíše dobrý čaj? Pořiďte mu jeden z těch nejlepších. Vybírat můžete z klasických černých, zelených, ovocných i bylinných. K čajům můžete dokoupit i hrníček a další příslušenství, které potěší.

Podobné články:

15 tipů na nejlepší dárky pro ženy

13 tipů na nejlepší dárky pro přítelkyni

12 tipů na nejlepší dárky pro babičku

5/5 - (13 votes)
Autor článku

Adéla Novotná

Nejraději mám cestování a zdravý životní styl. Své zkušenosti ráda sdílím dál čtenářům, tak jako to dělám na webu Kapitalio.