Moderátor Leoš Mareš (50) ve svém dokumentu prozradil spoustu pikantních zajímavostí o svém životě. Jednou z nejpřekvapivějších bylo pravděpodobně přiznání, že s Patrikem Hezuckým nikdy nebyli kamarádi. A to i přes to, že byli dlouhá léta kolegové.
Asi každý, kdo poslouchal rádio Evropa 2 si myslel, že Leoš Mareš a Patrik Hezucký byli vždy nerozlučná dvojka. Skvěle si rozuměli a nikdy nezkazili žádnou legraci. Až nedávno se ukázalo, že se nepovažovali za kamarády. Viděli se pouze v práci a v osobním životě téměř vůbec.
Přečtěte si také:
- Halina Pawlowská zhubla tak moc, že ji lidé podezřívají z fotomontáže
- Tohle je nejhorší chleba ze supermarketu. Češi ho milují, přitom je nezdravý a není ani dobrý
- Marek Vašut zlomil fanouškům srdce. Kvůli depresím se před lety rozhodl dobrovolně ukončit svůj život
Vždycky byli kolegové, ale ne kamarádi
Leoš a Patrik se nejvíce spřátelili až v posledním roce, kdy Hezucký onemocněl a potřeboval blízkou osobu. A jak všichni víme, Leoš mu byl opravdu velkou podporou, a to nejen v době, kdy na tom byl jeho kolega zdravotně špatně, ale také poté, co zemřel. Uspořádal vzpomínkový koncert a výtěžek věnoval Nikole Hezucké a jejímu synovi Oliverovi.
„Kdybych měl bejt úplně upřímnej, myslím, že jsme byli vždycky kolegové. My jsme se vlastně mimo práci viděli strašně málo. Dokonce jsme oba říkali, že je to podmínka tak dlouhého vztahu, že se vlastně nestačíme štvát,“ prozradil moderátor ve svém dokumentu Leoš vysílaném na Oneplay.

„My jsme se samozřejmě vídali v hospodě, ale nikdy to nepřerostlo vyloženě v přátelství. S jedinou výjimkou, a to je vlastně ten poslední rok, kdy jsme úplně cítili, že to naše propojení je čím dál větší a pořád blíž a blíž, až jsme si byli úplně nejblíž,“ přiznal Mareš informaci, kterou nejspíš šokoval nejednoho fanouška.
Přečtěte si také: Majestátní vila Dagmar Havlové má hodnotu 150 milionů. Herečka si k ní pořídila byt za 17 milionů
Patrikova nemoc všechno změnila
I když dříve vyloženě kamarádi nebyli, všechno se změnilo ve chvíli, kdy Patrik zjistil, že má rakovinu. Leoš se zachoval velmi šlechetně a s Patrikem trávil každý den v nemocnici. Nikdo ho nenutil – dělal to sám, protože chtěl.
Do nemocnice za Patrikem chodil tři týdny. Právě v tuto chvíli se s ním nejvíce sblížil, i když si většina lidí myslela, že Leoš zkrátka jen chce se svým nejlepším kamarádem strávit co nejvíce času. On sám však přiznal, že moc kamarádů nemá.
Zdroje: Autorský text, redakce Kapitalio.cz, dokument Leoš (2026)






Buďte první! Přidejte komentář