Publikováno 3. května 2024

Nejlepší restaurace Milovice: 6 tipů na nejoblíbenější podniky

Nejlepší restaurace Milovice: 6 tipů na nejoblíbenější podniky

Rádi byste se dobře najedli, ale nevíte, které restaurace stojí za návštěvu? Prozkoumala jsem recenze a připravila jsem 6 tipů na nejlépe hodnocené podniky, kam si můžete na něco dobrého s klidem zajít.

Nejlepší restaurace Milovice: 6 tipů na nejoblíbenější podniky

V Milovicích se nachází několik podniků, které by vaší pozornosti neměly uniknout. Není jich mnoho, ale jsou to podle zákazníků nejlepší restaurace, do kterých si v tomto městě můžete zajít. Pokud jste zvyklí na vysokou kvalitu a máte rádi, když jídlo i nějak vypadá, pak vám doporučuji hned první tip.

1) Restaurace Zahrádka na kopečku

Hodnocení: 4,7 ⭐️

Pokud si chcete opravdu pochutnat, mohla by vás zaujmout restaurace Zahrádka na kopečku, kde vaří asi úplně nejlépe z celých Milovic. V restauraci vám připraví plno vynikajících českých jídel, ale i pizzu a chutné dezerty (tiramisu, štrůdl, palačinky).

Adresa: Višňová 553, 289 24 Milovice nad Labem 3-Mladá

2) Základna U Pata

Hodnocení: 4,6 ⭐️

Restaurace Základna U Pata vás zaujme stylovým interiérem i skvělou nabídkou jídel. Návštěva pro vás bude ideální v případě, že máte chuť na něco jiného než jen na českou klasiku. Kuchař zde připravuje vietnamské speciality. Kromě jídla vás ale nezklame ani výběr pití — v nabídce najdete kromě piva a vína i nejrůznější osvěžující drinky.

Adresa: Spojovací 574, 289 24 Milovice nad Labem 3-Mladá

3) Ta Fabrika street food

Hodnocení: 4,6 ⭐️

Stánek Ta Fabrika nabízí vynikající street food, jako jsou burgery, tortily, hot dogy, quesadilly či saláty a další dobroty. Jídlo si můžete sníst u stolku ve stoje, nebo si jej vzít někam s sebou. Posezení podnik bohužel nenabízí, ale jídlo za ochutnávku určitě stojí!

Adresa: Armádní, 289 24 Milovice nad Labem 3

4) Milovická Nádražka

Hodnocení: 4,8 ⭐️

Milovická Nádražka je kavárna s vlastní pekárnou, kterou navštivte, až budete mít chuť na něco sladkého. Koláče, pečivo a k tomu vynikající káva, limonády nebo pivo? To zní jako snové odpoledne! Podnik se může chlubit pozitivními recenzemi, které stále přibývají.

Adresa: Nádražní, 289 24 Milovice nad Labem 3

5) Restaurace U Janatů

Hodnocení: 4,3 ⭐️

Hospůdka U Janatů sice vypadá tak trochu jako by se snad zasekla v čase, podle zákazníků tady ale vaří velice dobře — tak trochu jako u babičky. Ano, dáte si zde hlavně české jídlo, takže smažák s hranolky, rizoto nebo třeba řízek. Jídlo si můžete sníst klidně i na příjemné venkovní zahrádce.

Adresa: Družstevní 135/28, 289 24 Milovice nad Labem 3

6) Bistro & Food & Drinks Milovice

Hodnocení: 4,4 ⭐️

Chcete si dát jen něco rychlého a nebo si dát něco ne zcela zdravého? Pak se mrkněte do Bistra v Milovicích, kde si pochutnáte na burgerech, tortilách nebo třeba stripsech. Skoro jako KFC!

Adresa: V Konírnách 519, 289 24 Milovice nad Labem 3

5/5 - (3 votes)
Autor článku

Adéla Novotná

Nejraději mám cestování a zdravý životní styl. Své zkušenosti ráda sdílím dál čtenářům, tak jako to dělám na webu Kapitalio.