Publikováno 2. února 2024

Nejlepší pizza v Ústí nad Labem: 8 tipů na nejlepší restaurace

Nejlepší pizza v Ústí nad Labem: 8 tipů na nejlepší restaurace

Rádi byste si dali pizzu, ale nevíte, která bude skutečně stát za to? Připravila jsem 8 tipů na nejlepší restaurace v Ústí nad Labem, kde si dáte zákazníky nejlépe hodnocenou pizzu.

Nejlepší pizza v Ústí nad Labem: 8 tipů na nejlepší restaurace

Najít dobrou pizzu v Ústí nad Labem se může zdát jako nadlidský úkol. Rozhodla jsem se zjistit, kde se nachází ta nejlepší pizza v Ústí a vybrala jsem 8 restaurací, které stojí za návštěvu. Kromě pizzy si ve většině z těchto restaurací můžete dát i další jídlo, které vás nezklame.

1) Srdcovka Ústí

Hodnocení: 4,5 ⭐️

Srdcovka Ústí je jedna z nejlépe hodnocených restaurací v Ústí nad Labem, kde si pochutnáte na vynikající pizze, ale i na dalším jídle – mají velmi velký výběr. Jídelní lístek si můžete prohlédnout i online a stejně tak si můžete udělat online rezervaci.

Adresa: Velká hradební 3122, 400 01 Ústí nad Labem-centrum

2) Fírovka (U Fírů)

Hodnocení: 4,5 ⭐️

Restaurace a pivnice Fírovka je útulné místo, kde mají několik druhů občerstvení. Nejdůležitější je ale pizza, která vypadá velmi lákavě. Pokud se posadíte na zahrádku, užijete si příjemný výhled. I v tomto případě jsou recenze zákazníků velmi pozitivní.

Adresa: Stará 1094/76, 400 01 Ústí nad Labem-Severní Terasa

3) Zebra Pizza

Hodnocení: 4,2 ⭐️

Výbornou pizzu si dáte také v podniku Zebra Pizza, kam si můžete na pizzu zajít osobně i objednat domů či na hotel. V době oběda se můžete těšit na obědové menu (od 10:45 do 14:00).

Adresa: U Pivovarské zahrady 336/2, 400 07 Ústí nad Labem-Neštěmice-Krásné Březno

4) Replay’s restaurant

Hodnocení: 4,4 ⭐️

Replay’s Restaurant je zákazníky považovaná za jednu z nejlepších v Ústí nad Labem. Jedná se o mix mexické a italské restaurace, takže si pochutnáte na mnoha zajímavých jídlech, včetně skvělé pizzy. Doporučuji si v této restauraci udělat předem rezervaci.

Adresa: Ostrčilova 983, Klíše, 400 01 Ústí nad Labem-město

5) Grill&Pub

Hodnocení: 4,2 ⭐️

Hospoda jménem Grill&Pub nabízí velmi chutnou pizzu a burger, ale i spoustu dalších jídel, jako je kuřecí spíž, sendviče, tortily či řízek. Ačkoliv se jedná o hospůdku, pizza zde vypadá velice dobře!

Adresa: Ulice Masarykova 2314, 400 01 Ústí nad Labem

6) Restaurace u Kováře

Hodnocení: 4,3 ⭐️

Krásná Restaurace u Kováře vás zaujme svým stylovým interiérem, ale i jídelním lístkem. Najdete tam totiž pizzu za velmi nízkou cenu, a to už od 125 Kč (v roce 2024). Kromě pizzy v menu najdete i další jídlo za podobnou cenu. V teplejších měsících si můžete jídlo sníst na zahrádce, kde každý pátek hraje živá hudba.

Adresa: Ulice Masarykova 115, 400 01 Ústí nad Labem-město

7) Pizza Pazza

Hodnocení: 4,6 ⭐️

Malý podnik Pizza Pazza se nachází na ulici Sibiřská 65 a je velmi dobře hodnocený zákazníky, kteří se sem rádi vracejí. Chválí si jak chuť, tak i křupavé těsto pizzy. Připraví ji vám usměvavý majitel, který promění vaši návštěvu v ještě příjemnější.

Adresa: Sibiřská 65, 403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice

8) Papa Jess Pizza – Hakuna Matata Grill

Hodnocení: 5,0 ⭐️

Stánek Papa Jess Pizza se nachází v Zoo v Ústí nad Labem. Pokud sem budete mít cestu, určitě se vyplatí jej navštívit a jejich vynikající neapolskou pizzu ochutnat.

Adresa: Drážďanská 454/23, 400 07 Ústí nad Labem-Neštěmice-Krásné Březno

5/5 - (3 votes)
Autor článku

Adéla Novotná

Nejraději mám cestování a zdravý životní styl. Své zkušenosti ráda sdílím dál čtenářům, tak jako to dělám na webu Kapitalio.

error: Content is protected !!