Publikováno 11. dubna 2024

Pizza Liberec: 7 tipů na nejlepší pizzerie

Pizza Liberec: 7 tipů na nejlepší pizzerie

Míříte do Liberce a přepadla vás chuť na pořádnou pizzu? Na ty nejlépe hodnocené pizzerie jsem se zaměřila místo vás a našla jsem 7 podniků, kde si pochutnáte (nejen) na pizze, ale i na dalších pokrmech.

Pizza Liberec: 7 tipů na nejlepší pizzerie

Nejlepší pizzerie v Liberci? Tak ta není jen jedna, je jich rovnou 7! Podívejte se na krásnou italskou restauraci Pizzerie Da Giorgio, příjemnou hospůdku La Bonaccia nebo zamiřte do Pizza Kaffee Milenium, kde si k jídlu dáte i kávu a skvělý dezert. Teď už ale pojďte prozkoumat všechny tipy na nejlepší pizzu v Liberci sami.

1) Pizzeria Da Giorgio

Hodnocení: 4,5 ⭐️

Pizzeria Da Giorgio se zaměřuje na italskou kuchyni, proto zde výborná pizza nemůže chybět. Restaurace má krásný kamenný interiér, v letních měsících si můžete své jídlo užít na krásné venkovní zahrádce. Kromě pizzy si v restauraci dáte i plno úžasného italského jídla.

Adresa: Klostermannova 678, 460 01 Liberec

2) Pizza Queen

Hodnocení: 4,5 ⭐️

Při pohledu na pizzu z Pizza Queen se vám budou sbíhat sliny. Jedná se totiž o neapolskou pizzu s křehkým těstem, jejíž chuť si v Pizza Queen rozhodně užijete. Podle mého názoru je zrovna Pizza Queen podnik, kde si dáte nejlepší pizzu z celého Liberce. Posuďte sami.

Adresa: Rumunská 47/16, 460 01 Liberec-Perštýn

3) Parťákova Hasičárna Liberec

Hodnocení: 4,5 ⭐️

Parťákova Hasičárna Liberec je podnik, kde se budete cítit vítáni zejména díky příjemné obsluze, která vám splní každé přání — a to i v případě, že je v restauraci plno (to bývá nejčastěji večer). Zákazníci pozitivně hodnotí veškeré jídlo včetně vynikající pizzy, kterou byste rozhodně měli ochutnat.

Adresa: Vrchlického 338/3, 460 01 Liberec-Nové Pavlovice

4) La Bonaccia

Hodnocení: 4,7 ⭐️

Restaurace La Bonaccia se nachází v chaloupce, u které je klasické dřevěné posezení. Po cestě si užijete procházku krásnou místní přírodou, protože restaurace se nenachází v centru. Jedná se o klasickou hospodu, ve které si dáte velmi dobrou pizzu, pivo i nealko. Z hospůdky budete mít výhled přímo na Ještěd, navíc jsou zde vítáni i čtyřnozí kamarádi. Setkáte se zde s milou obsluhou, což v recenzích potvrzují i sami zákazníci. La Bonaccia o sobě hrdě říká, že nabízí nejlepší pizzu v Liberci. Přesvědčíte se sami?

Adresa: Nad Slují 89, 460 01 Liberec-Radčice

5) Restaurant Goodness (Hospůdka Sport)

Hodnocení: 4,6 ⭐️

Další klasická hospoda je Restaurant Goodness (Hospůdka Sport), kde si na jídle opravdu pochutnáte. A pokud byste neměli zrovna chuť na křupavou pizzu, v jídelním lístku budete mít na výběr z několika chutných jídel — například salátek s kuřecím masem a bagetkou, kuřecí steak s hranolky či špíz.

Adresa: Svobody 73/66, 460 15 Liberec

6) Restaurace Fabrica

Hodnocení: 4,6 ⭐️

V restauraci Fabrica vás okouzlí zejména stylový interiér, ale ani jídlo tady rozhodně nezůstává pozadu. Objednat si můžete bohatě obloženou pizzu s křupavými okraji, ale i spoustu dalších jídel, které jsou na vysoké úrovni. V restauraci se nachází i pohodlná křesílka, kde si můžete vychutnat třeba kávu. K restauraci patří také hotel, kde se můžete ubytovat.

Adresa: Cidlinská 138/2, 2Starý Harcov, 460 15 Liberec

7) Pizza Kaffee Milenium

Hodnocení: 4,6 ⭐️

Podnik nesoucí název Pizza Kaffee Milenium je místo, kde se můžete zastavit jak na pizzu, tak i na dobrou kávu. Restaurace má starší, ale přesto příjemný interiér, a nabízí vynikající pokrmy za přijatelné ceny — zejména pokud si vyberete z denního menu.

Adresa: Baarova, 460 01 Liberec

5/5 - (3 votes)
Autor článku

Dominika Pauerová