Publikováno 24. dubna 2024

Kam na jídlo ve Znojmě: 10 tipů na nejlepší restaurace

Kam na jídlo ve Znojmě: 10 tipů na nejlepší restaurace

Nacházíte se ve Znojmě a nevíte, kam si zajít na dobré jídlo? Ať už máte chuť na českou nebo třeba vietnamskou kuchyni, připravila jsem 10 tipů na nejlepší restaurace, ze kterých si zaručeně vyberete.

Kam na jídlo ve Znojmě: 10 tipů na nejlepší restaurace

Pokud se ptáte, jaké restaurace ve Znojmě jsou ty nejlepší, mám pro vás jasnou odpověď: je jich spousta! Na následujících řádcích vám ale ukážu 10 těch úplně nejoblíbenějších, jejichž návštěva vás určitě nezklame.

1) Tusto Znojmo

Hodnocení: 4,5 ⭐️

Stylová restaurace Tusto Znojmo pohladí vaše chuťové pohárky skvělým italským jídlem, které je doladěné k dokonalosti. Potěší vás nejen interiér a jídlo, ale i ceny, které jsou zejména v denním menu velmi přívětivé.

Adresa: Dolní Česká 300, 669 02 Znojmo 2

2) Restaurace U Aipldauerů

Hodnocení: 4,6 ⭐️

Restaurace U Aipldauerů je spíše hospůdka, kde vám uvaří české domácí jídlo. Ačkoliv se nejedná o žádnou prestižní restauraci, zákazníci se sem rádi vrací. Plusem je i venkovní zahrádka s pohodlnými křesílky.

Adresa: Pod Kraví horou 4055, 669 02 Znojmo 2

3) Cappuccino (Pizza-Pasta-Grill)

Hodnocení: 4,5 ⭐️

Pokud si chcete kromě jídla dát třeba i dobrou kávu, mohl by se vám zamlouvat podnik Cappucino. V restauraci ochutnáte třeba burger s hovězím pastrami, stroganoff z hovězí svíčkové, vepřové kolínko, ale i dezerty jako je raw malinový cheesecake nebo brownies. Z kávových nápojů můžete ochutnat třeba espresso tonic či flat white.

Adresa: Pražská 1660/25a, 669 02 Znojmo 2

4) Rest

Hodnocení: 4,5 ⭐️

Burger, pizza a pivo — tak by se dala ve zkratce shrnout nabídka restaurace Rest, kterou mají zákazníci také v oblibě. Nabízí příjemné posezení na zahrádce, mají vstřícnou obsluhu a mnozí doporučují ochutnat hlavně jejich burgery.

Adresa: Nová Přímětická 792/57, 669 04 Znojmo 4-Přímětice

5) Bistrograf

Hodnocení: 4,7 ⭐️

Podnik Bistrograf má nádherné prostory, kde se budete cítit zaručeně příjemně. Jídlo je zde přímo famózní a náladu vám zpříjemní milá a nevtíravá obsluha.

Adresa: Havlíčkova 968/7, 669 02 Znojmo 2

6) LIVING-Znojmo

Hodnocení: 4,6 ⭐️

Jednou z dalších skvělých restaurací je podnik Living, kde podávají chutné a čerstvé jídlo, ze kterého si vybere každý — i vegetariáni. Zákazníci si pochvalují veškeré služby a navíc oceňují i to, že jídlo na talíři vypadá skvěle.

Adresa: Pražská 1661, 669 02 Znojmo 2

7) MR.LE Vietnamese Restaurant

Hodnocení: 4,7 ⭐️

Levná vietnamská restaurace MR.LE potěší nejednoho milovníka této kuchyně. Nabízí totiž bohaté porce za nízké ceny, které jsou podle zákazníků velmi chutné. Ačkoliv by restaurace možná mohla být modernější, je čistá a uklizená.

Adresa: Dr. M. Horákové 862/13, 669 02 Znojmo 2

8) Hospůdka Maxwilliam

Hodnocení: 4,6 ⭐️

Sympatická hospůdka Maxwilliam vám s radostí připraví pečená kolena a žebra, nebude chybět ani několik druhů dobrého točeného piva z kroměřížského pivovaru Maxmilian. Jednoznačně nejlepší restaurace ve Znojmě pro milovníky masa.

Adresa: U Brány 435/1, 669 02 Znojmo 2

9) BaJo Bistro

Hodnocení: 4,8 ⭐️

Klasické bistro nesoucí název BaJo Bistro nabízí sendviče, burgery, hotdogy, hranolky smažené na sádle a další dobroty. Zákazníci si pochvalují zejména vynikající burgery, které mají úžasnou bulku (podnik si bulky peče sám) i cibulové kroužky s dipem. Nenechte si to ujít!

Adresa: Horní Česká 12, 669 02 Znojmo 2

10) Nem Nem restaurant & Sushi bar

Hodnocení: 4,8 ⭐️

Vietnamská restaurace a sushi bar Nem Nem je podle mnoha lidí tou nejlepší ve městě. Mají zde parádní čerstvé sushi, skvělé vietnamské polévky i výborné nudle.

Adresa: Rooseveltova 754, 669 02 Znojmo 2

5/5 - (3 votes)
Autor článku

Dominika Pauerová