Publikováno 26. prosince 2023 | Aktualizováno 3. ledna 2024

Kam na jídlo v Teplicích: 10 tipů na nejlepší restaurace

Kam na jídlo v Teplicích: 10 tipů na nejlepší restaurace

V Teplicích se nachází plno restaurací, do kterých se zákazníci rádi vracejí. V tomto článku se zaměříme na 10 nejlepších restaurací v Teplicích, kam si můžete zajít na vynikající jídlo.

Kam na jídlo v Teplicích: 10 tipů na nejlepší restaurace

Přemýšlíte, v jaké teplické restauraci se dobře najíte? Mám pro vás dobrou zprávu. Většina restaurací, které se v tomto městě nachází, jsou velmi oblíbené. Pokud si tedy do nějaké zajdete třeba i naslepo, nejspíš nešlápnete vedle. Pokud ale chcete mít jistotu stoprocentní, pak oceníte tento článek, kde se zaměřím na 10 nejlepších restaurací v Teplicích.

1) Restaurace Pod Lampou

Hodnocení: 4,6 ⭐️

Restaurace Pod Lampou je ideální místo, kam si zajít na oběd či večeři. Otevírací doba v restauraci je od 11:30 do 22 hodin a není pochyb, že je velmi oblíbená – dokazují to stovky pozitivních recenzí. Restaurace Pod Lampou se sama specifikuje jako ‚pravá česká hospoda‘, můžete se tedy těšit na oblíbenou českou kuchyni. Využít můžete i krytou terasu, kde je v létě příjemné posezení a v zimě se mění v útulné místo, kde si jídlo vychutnáte za přítomnosti tepla sálajícího z plynové lampy. Restaurace přijímá platební karty.

Adresa: Lípová 337/10, 415 01 Teplice 1

2) Restaurace Šestidomí

Hodnocení: 4,5 ⭐️

V restauraci Šestidomí v Teplicích si vyberete z pestrého jídelního lístku, který nabízí například pečenou krkovici, burger z trhaného masa nebo různé saláty. V restauraci si dáte ale i zmrzlinu a mnozí ocení bohatou nabídku vína a piva z vlastního pivovaru.

Adresa: Křičkova 1305/16, 415 01 Teplice 1

3) Restaurace Nostalgie

Hodnocení: 4,5 ⭐️

Teplická Restaurace Nostalgie je další z těch, které jsou velmi oblíbené u místních zákazníků. Ti si pochvalují chuť a porci jídel, i milý přístup obsluhy. Restaurace je originální zejména díky svému zajímavému interiéru – jakmile ho uvidíte, nejspíš pochopíte, proč se restaurace jmenuje právě Nostalgie.

Adresa: U Kamenných lázní 657, 415 01 Teplice 1

4) Hospůdka Hlubina

Hodnocení: 4,6 ⭐️

V Hospůdce Hlubina skvěle vaří, a kromě toho mají bohatý výběr jídla. V restauraci rozhodně najdete českou klasiku, dáte si ale i burger, steak, vepřové nudličky po asijsku nebo lehký salát. Jedno je ale jisté – v této restauraci můžete vyrazit i v početné partě a nemusíte se bát, že by si pro sebe někdo nevybral to pravé.

Adresa: Krupská 21/35, 415 01 Teplice 1

5) Restaurace U Mnicha

Hodnocení: 4,8 ⭐️

Restaurace U Mnicha se může chlubit vysokým hodnocením zákazníků, kteří si pochvalují jak chutné jídlo a atmosféru, tak i milou obsluhu restaurace. Ať už si dáte cokoliv, můžete se těšit na velké porce s bohatou zeleninovou oblohou, které sotva sníte.

Adresa: K Zámečku 37, 415 10 Teplice 10

6) AE Restaurant

Hodnocení: 4,6 ⭐️

Vietnamská restaurace AE Restaurant nabízí spoustu druhů jídel jak pro masožravce, tak i pro vegetariány. Zákazníci si pochvalují velikost porcí i atmosféru restaurace. Podle několika málo zákazníků může být jídlo údajně kyselejší.

Adresa: Dubská 356/2, 415 01 Teplice 1

7) Everest indická a nepálská restaurace

Hodnocení: 4,5 ⭐️

Restaurace Everest v Teplicích je ideální místo na uspokojení chutí na indickou a nepálskou kuchyni. Pochutnáte si zde na kuřecím či jehněčím masu s nejrůznějšími omáčkami, z bohaté nabídky si však vyberou i vegetariáni – restaurace připravuje několik druhů polévek, sýry či smaženou obalovanou zeleninu.

Adresa: U Císařských lázní 353/21, 415 01 Teplice 1

8) Bulldog Steakhouse

Hodnocení: 4,7 ⭐️

Pokud máte chuť na pořádný steak, vyražte do restaurace Bulldog Steakhouse, která má mezi zákazníky velký úspěch. Kromě steaků si zde dáte i pinsu (podobná pizze), saláty či dezerty a tapas. Co se týče steaků, vyberete si nejen z hovězího, ale i z krůtího masa.

Adresa: U Hadích lázní 1236/42, 415 01 Teplice 1

9) Restaurace Šanovská Kovárna

Hodnocení: 4,5 ⭐️

Restaurace Šanovská Kovárna je příjemná hospůdka, kde si pochutnáte hlavně na klasickém českém jídle. Na menu nebude chybět tatarák, smažený sýr ani kuřecí steak s hranolky či poctivá houbová omáčka. Podle některých zákazníků je nevýhoda pouze to, že v restauraci nepřijímají platební karty.

Adresa: Pod Doubravkou 1337, 415 01 Teplice 1

10) Restaurace U Soudu

Hodnocení: 4,5 ⭐️

V Restauraci U Soudu si objednejte výborný řízek s pečenými bramborami, hermelínky, koprovku nebo svíčkovou. To všechno totiž doporučují zákazníci, kteří se sem opakovaně vrací. Restaurace má příjemnou atmosféru a čistě domácí jídla, které připomínají ty od maminky. Bohužel ani v tomto podniku nepřijímají platební karty.

Adresa: Duchcovská Č.p, Teplice 584, 415 01 Teplice

5/5 - (2 votes)
Autor článku

Dominika Pauerová

error: Content is protected !!